Co mají rádi Blíženci?

Co mají rádi Blíženci?

Jakou povahu mají Blíženci

Údajně jsou to lidé vnímavé a přizpůsobivé povahy a intelektuálního založení. Tito idealisté si podle astrologů libují ve filosofii a baví je zkoumat názory jiných lidí. Mohou se pochlubit širokým okruhem zájmů a žijí činorodým a aktivním životem.

Jaký je Blíženec v posteli

Ráda si užívá svobody a nesnáší žádné omezování jak v životě, tak i v sexu. Často střídá své partnery za účelem zdokonalení sebe sama a poznání dokonalých sexuálních rozkoší. Sex je pro ni lákavá slast, kterou si dopřeje, kdy chce, jak chce a s kým chce.
ArchivPodobné

Co nemá rád Blíženec

Rád se baví a poznává nové lidi. U lidí mu vadí předsudky, vytáčí ho neupřímnost a nedostatek tolerance. Nemá rád nudu a stereotyp v životě ani v práci. Je to pozorný a romantický idealista.
ArchivPodobné

Co Blíženci nesnáší

Blíženci nesnáší samotu. Mají sklony navazovat rychlé vztahy. Rádi flirtují. Namlouvání je baví.

Jak se chová zamilovaný Blíženec

Zamilovanost dokáží proměnit v lásku a lásku v trvalé přátelství. Spokojený a šťastný Blíženec vás zahrne upřímnou láskou. Nešťastný Blíženec ztratí spoustu životní síly a životního nadhledu. Pokud nechcete lásku Blížence ztratit, naučte se vnímat a poslouchat, soustřeďte se na komunikaci.

Jak flirtuje Blíženec

Život je pro ně neustálý flirt, flirtují s věcmi, slovy, životními situacemi, případnými partnery. Musí věci pojmenovat, aby je uchopili a pochopili, stávají se (občas) mágy slova.

Co platí na Blížence

Spokojený a šťastný Blíženec vás zahrne upřímnou láskou. Nešťastný Blíženec ztratí spoustu životní síly a životního nadhledu. Pokud nechcete lásku Blížence ztratit, naučte se vnímat a poslouchat, soustřeďte se na komunikaci. Naučte se poslouchat také sami sebe.

Jak okouzlit Blížence

Chcete-li si získat a udržet muže narozeného ve znamení Blíženců, pak musíte sdílet jeho touhu po nových podnětech, zkušenostech i znalostech a musíte tolerovat jeho neklid. Pak se vám podaří ho přesvědčit, že jste pro něj ta pravá.