Kde se natáčel Rocky 4?

Kde se natáčel Rocky 4?

Kde se natáčel film Rocky

Chtěli byste poznat místo, kde Rocky natáčel Pak se vydejte do Philadelphie! Philadelphie, největší město v americké Pennsylvánii, je místo, kam se touží vydat každý fanoušek Rockyho.
Archiv

Kde bydlel Rocky Balboa

Od poloviny sedmdesátých let žil ve Philadelphii v Pensylvánii, pracoval jako vymahač pro místního lichváře a boxoval v klubových zápasech. Do té doby měl Rocky 64 zápasů, 44 výher (38 knockoutů) a 20 porážek.

Kdy byl natočen film Rocky

Rocky je americký film z roku 1976, který napsal a hlavní postavu ztvárnil Sylvester Stallone a režíroval John G. Avildsen.

Kde je socha Rockyho

Díky snímku Rocky stojí dnes u muzea umění ve Filadelfii socha Rockyho (série snímků se natáčela od roku 1976 až po rok 2006.

Jak se natáčel Rocky

Stallone během natáčení mlátil do zmrzlého masa doopravdy. Poničil si tak klouby na pravé ruce. Fotky Rockyho zamlada u zrcadla jsou skutečně fotky mladého Stalloneho. Scéna běhu do schodů se také natáčela pozpátku a efekty přibližování vypadaly o to působivěji.

Kde bydlí Sylvester Stallone

Sly to má rád po italsku

Sylvester Stallone nezapře kořeny. Jeho vysněný domov má atmosféru středomoří a nachází se nedaleko Palm Springs v Kalifornii.

Kde žije Sylvester Stallone

Sylvester Stallone je herec, režisér, scénárista a spisovatel. Proslavil se rolí ve filmu Rocky, za kterou byl nominován na Oscara. V současné době žije se ženou Jennifer a jejich třemi dětmi v Los Angeles v Kalifornii.

Jak vysoký je Stallone

1,77 mSylvester Stallone / Výška

Kdo namluvil Stallona

Do češtiny Stallona nejčastěji dabují Pavel Rímský a Pavel Soukup.

Kde se narodil Rocky Balboa

Stallonův životní příběh sice úplně nekopíruje ten Rockyho, ale zkušenost s rolí outsidera v něm nechybí. Narodil se v New Yorku. Rodiče se rozvedli, když mu bylo jedenáct, a malý Sylvester trávil léta u příbuzných v Queensu. Dětství mu rozhodně neusnadnily následky komplikovaného porodu.

Kdy se narodil Stallone

6. července 1946 77 let, Hell’s Kitchen, New York, USASylvester Stallone / Datum narození

Koho dabuje Pavel Rímský

Pavel Rímský
Rodiče Pavel Rímský
Příbuzní Petr Rímský (bratr)
Český dabing Morgan Freeman Robert De Niro Sylvester Stallone Scooby-Doo Samuel L. Jackson
Některá data mohou pocházet z datové položky.

Kdo mluví Morgana Freemana

Do češtiny jej nejčastěji dabuje Pavel Rímský, před ním to byl již zemřelý Antonín Molčík.

Kdo mluví Rockyho

Dnešním hostem Karlos show je dabér Pavel Rímský, známý jako český Rocky Balboa a spousta dalších drsňáků ve filmu. Nebude také chybět Pavel Soukup, herec známý jako hlas Terminátora.

Kdo dabuje měla Gibsona

Jiří Schwarz

Dabuje Mela gibsona, Patricka Swayzeho a v neposlední řadě i Gladiátora Russela Crowa.

Koho dabuje Švehlík

Jeho hlasem z mnoha filmů promlouvají Jack Nicholson, Charles Bronson, Anthony Hopkins, Robert De Niro nebo Burt Lancaster. Jeho hlasem mluví postavy z filmů Starman, Návrat do budoucnosti II, ve Válce Roseových daboval Dannyho DeVita. Je jedním z hrstky herců, kteří cenu za mistrovství v dabingu získali opakovaně.

Kdo dabuje herce Freemana

Do češtiny jej nejčastěji dabuje Pavel Rímský, před ním to byl již zemřelý Antonín Molčík.

Kdo namluvil Forresta Gumpa

Poprvé v devadesátých letech, poté v roce 2005. Napodruhé byl jeho hlas takový něžnější, ještě víc se svým výrazem přiblížil Hanksovi," dodává Gawlik. Jako Hanksovo dokonalé české alter ego objevila Dlouhého v roce 1996 Marie Fronková, pod jejímž vedením propůjčil hlas oscarovému Forrestu Gumpovi.

Kdo namluvil Hříšný tanec

Jake Houseman), Jarmila Švehlová – Cynthia Rhodes (Penny Johnsonová), Soběslav Sejk – Jack Weston (Max Kellerman), Lenka Lípová – Jane Brucker (Lisa Housemanová), Zuzana Skalická – Kelly Bishop (Marjorie Housemanová), Jiří Štěpnička – Max Cantor (Robbie Gould) + Wayne Knight (Stan), Martin Velda – Lonny Price (Neil …

Koho dabuje Bartoška

Casting

pí. Zlata Adamovská = Meryl Streepová, Kim Basingerová
Bridges Jeff = Štěpnička Jiří, Trávníček Pavel
Bronson Charles = Bartoška Jiří
Brosnan Pierce = Dlouhý Vladimír
Connery Sean = Brabec Vladimír, Jelínek Zdeněk, Šrom Vladimír

Kdo dabuje Toma Hankse v Šifra mistra Leonarda

Zemřel Vladimír Dlouhý

"Ten jsme dělali dokonce dvakrát. Poprvé v devadesátých letech, poté v roce 2005. Napodruhé byl jeho hlas takový něžnější, ještě víc se svým výrazem přiblížil Hanksovi," dodává Gawlik.

Kdo dabuje Tom Hanks

Tom Hanks – Aleš Procházka

Amerického herce, držitele dvou Oscarů a jednoho z nejlépe placených herců dabuje herec a dabér Aleš Procházka. Původně Toma Hankse daboval bratr Michala Dlouhého Vladimír, ale ten už bohužel mezi námi není, tak jeho roli převzal právě Aleš.

Jak se natáčel Hříšný tanec

Film Hříšný tanec se z velké části odehrává v rekreačním středisku Mountain Lake v USA. Na oficiálních stránkách je natáčení filmu věnována speciální stránka s mapou a popisem dění v jednotlivých scénách, bohužel bez reálných fotografií.

Kdo dabuje Patricka Swayze

Víte, co mají společného Russell Crowe, Patrick Swayze, Mickey Rourke Bez hlasu Jiřího Schwarze byste je v češtině nepoznali. Osobitý herec a jeden z nejznámějších českých dabérů, to je Jiří Schwarz.

Kde bydlí Bartoška

Bartoška si pořídil dům v Andělské Hoře, jen kousek od Karlových Varů. Na pozemcích o odhadované výměře 1700 metrů čtverečních má legendární herec velkou dřevostavbu, bazén i garáž. Odhadovaná cena je 8 až 10 milionů korun.