Které telefony se vyrábí v Číně?

Které telefony se vyrábí v Číně?

Které mobily se nevyrábí v Číně

Skoro samá Čína

Mezi další velké výrobce smartphonů patří další čínské značky: TCL nebo Lenovo. První z nich utlumuje logo Alcatelu, které má licencované a končí s další licencí na BlackBerry, což asi bude platit i pro Palm, který je v podstatě neviditelný.
Archiv

Kdo vyrábí telefony Samsung

Samsung Galaxy
Vývojář Samsung Electronics
Výrobce Samsung Electronics
Typ Mobilní telefony, phablety
Datum uvedení 29. 6. 2009

Kdo vyrábí telefony Motorola

15. srpna 2011 oznámila společnost Google odkoupení celé divize Motorola Mobility, kterou později od Googlu v roce 2014 odkoupil čínský výrobce elektroniky Lenovo.

Kde se vyrábí telefony Sony

Sony Ericssony z Číny nebo Francie

Tak například Sony Ericsson vyrábí většinu modelů ve své vlastní čínské továrně a to již od dob počátků své existence. Z Číny totiž pocházel už první model výrobce T68i. U modelu Xperia X1 se všeobecně má za to, že je vyráběn na Tchajwanu firmou HTC.

Proč nekupovat mobil Xiaomi

Xiaomi tedy dává do prodeje omezený počet telefonů, které jsou v průběhu několika minut téměř vyprodané a nemusí držet velké skladové zásoby. I to je cesta snižování nákladů, byť má také negativní stránku, protože dlouhé čekací mohou mít za následek ztrátu zájemců.

Kde se vyrábí telefon Samsung

Samsung přitom platil za jednoho z nejsoběstačnějších výrobců smartphonů. Vyrábí prakticky všechny komponenty pro chytré telefony a ještě před několika lety je vyráběl výhradně ve svých továrnách. Samotné smartphony vyrábí především ve Vietnamu. Ostatní výrobci si externě nechávají vyrábět své smartphony už delší dobu.

Kdo vyrábí telefony Xiaomi

[ɕi̯àu̯mì], čínsky v českém přepisu Siao-mi, pchin-jinem Xiǎomǐ, znaky 小米) je čínská společnost, která navrhuje, vyvíjí a prodává chytré telefony, notebooky, aplikace a spotřební elektroniku.

Kde se vyrábí telefony Nokia

Od papíru přes gumáky až k mobilům. Finskou Nokii proslavil i Gorbačov. Nokia, která byla svého času největším výrobcem mobilních telefonů a zdaleka největší finskou společností, nyní sídlí ve finském městě Espoo.

Kdo vyrábí telefony Nokia

V roce 2014 byla divize výroby mobilních telefonů (včetně značky) prodána společnosti Microsoft Mobile, dceřiné společnosti Microsoftu. Divizi v roce 2016 odkoupila finská společnost HMD Global.

Kdo vyrábí telefony TCL

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

Současné smartphony Alcatel vyrábí čínská společnost TCL Communication, která si dříve populární jméno obyčejných francouzských mobilů licencuje. TCL může licencovat značku Alcatel od Nokie až do roku 2024.

V jaké zemi se vyrábí Samsung

Samsung (korejsky 삼성, hanča 三星); stylizováno jako SΛMSUNG) je největší společnost v Jižní Koreji a 3.

Který telefon Xiaomi má bezdrátové nabíjení

Ještě nemáte účetMobily, Smart a GPS.Mobilní telefony.Xiaomi.Xiaomi Redmi 12.Xiaomi Redmi Note 12S.Xiaomi 13 Lite.Xiaomi 13 Pro.Xiaomi 13.

Kdo vyrábí Redmi

[ɕi̯àu̯mì], čínsky v českém přepisu Siao-mi, pchin-jinem Xiǎomǐ, znaky 小米) je čínská společnost, která navrhuje, vyvíjí a prodává chytré telefony, notebooky, aplikace a spotřební elektroniku.

Kdo vyrábí telefony Realme

Ve skutečnosti se ale jedná o dceřinou společnost čínského výrobce spotřební elektroniky Oppo, který se na trhu pohybuje již od roku 2004 a spadá pod něj také například značka OnePlus.

Kdo koupil Nokii

Mobilní divize Nokie byla v září roku 2013 odkoupena společností Microsoft za 7 miliard dolarů.

Co se stalo s Nokií

dubna pak proběhlo definitivní přejmenování mobilní divize Nokia Oy (tak zněl plný název firmy) na Microsoft Mobile Oy (Oy je finská zkratka pro firmu, Microsoft pokračuje ve Finsku). "Vítáme dnes do naší rodiny zařízení a služby značky Nokia," řekl CEO Microsoftu, Satya Nadella.

Kde byla vyrobena Nokia

Od papíru přes gumáky až k mobilům. Finskou Nokii proslavil i Gorbačov. Nokia, která byla svého času největším výrobcem mobilních telefonů a zdaleka největší finskou společností, nyní sídlí ve finském městě Espoo.

Z jaké země pochází Huawei

Huawei Technologies Co. Ltd. 华为技术有限公司
Datum založení 1987
Zakladatel Žen Čeng-fej
Sídlo Šen-čen, Čína
Adresa sídla Šen-čen, 518 129, Čína

Jaké telefony podporují bezdrátové nabíjení

Zobrazujeme 265 výsledků Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.Motorola Edge 40 256GB zelenýOnePlus 10 Pro 128 GB černýOnePlus 10 Pro 256 GB černýOnePlus 9 128 GB černýApple iPhone 13 Pro 1 TB Silver stříbrnýXiaomi Mi 11 256 GB modrýXiaomi Mi 11 256 GB šedýSamsung Galaxy S21 5G 128 GB bílý

Které telefony umí bezdrátové nabíjení

K telefonům, které nabízejí bezdrátové nabíjení, patří i Google Pixel 6, iPhone 13 nebo Samsung Galaxy S21 5G.

Jak se vyslovuje Realme

Realme (realme) je technologická značka oficiálně založená 4. května 2018 (Den mládeže v Číně) Sky Li (Li Bingzhong). Značka se zaměřuje na chytré telefony a AIoT produkty.

Co vyrábí firma Nokia

Nokia, která byla svého času největším výrobcem mobilních telefonů a zdaleka největší finskou společností, nyní sídlí ve finském městě Espoo. V současnosti je významným světovým dodavatelem zařízení pro telekomunikační sítě, působí ve více než 120 zemích světa a zaměstnává téměř 100 tisíc lidí.

Proč zkrachovala Nokia

Nokii se nepovedla i snaha o první mobilní herní platformu. Modely N-Gage byly neúspěšné a Nokii se nepodařilo prosadit i stejnojmenou platformu. Nepodařil se i velmi včasný průnik na pole tabletů, dlouho před prvním iPadem.

Co se stalo s Huawei

Černá listina. Spory mezi Huawei a vládou USA vedly 20. května 2019 k zařazení firmy na černou listinu, což postižené společnosti ještě více zkomplikovalo přístup k součástkám nabízeným americkými firmami. Bez vládní licence již nebude mít přístup k americkým technologiím.

Který iPhone má bezdrátové nabíjení

Pokud máte iPhone bez Magsafe (takže například iPhone 8 / 8 Plus, X, XS, XS Max, XR nebo 11, 11 Pro / 11 Pro Max), pak vám doporučíme klasické bezdrátové nabíječky.