Jak dlouho trvá let z ČR do Japonska?

Jak dlouho trvá let z ČR do Japonska?

Kdy je nejlepší jet do Japonska

Za nejlepší období pro návštěvu z hlediska počasí v Japonsku je všeobecně považováno jaro, především měsíce březen a duben, kdy rozkvétají po celé zemi sakury. Oblíbeným obdobím je také podzim, kdy se obloha po období tajfunů opět vyjasní a lesy se zabarví pestrými odstíny červené, hnědé a žluté.
Archiv

Jak dlouho trva let Praha Tokio

Jak dlouho trvá let Praha – Tokio Nejkratší let Praha – Tokio trvá 11 h 50 min (pro lety s odletem v následujících 60 dnech).

Kdy jsou nejlevnější letenky do Japonska

Za hlavní sezónu se považuje květen, červen a červenec. Nejlevnější měsíc pro lety z České republiky je duben. Do vyhledávacího pole výše zadejte preferované odletové letiště a termín cesty a prohlédněte si nejnovější nabídky letenek do Japonsko.
Archiv

Jak dlouho trvá let na Seychely

Přehledná tabulka s trváním letů

Destinace příletu Délka letu Vzdálenost z Česka
Délka letu na Seychely ? 9:00 6960 km
Délka letu do Singapuru ? 12:20 9660 km
Délka letu do Slovinska ? 3:30 1290 km
Délka letu do Spojených Arabských Emirátů (SAE) ? 5:30 4240 km

Archiv

Jak draho je v Japonsku

Kolik co stojí

Japonsko je v porovnání se zbytkem Asie velmi drahá země. V porovnání s Evropou zase takový rozdíl není. Ceny potravin jsou přibližně stejné jako u nás, služby, hotely a restaurace jsou ovšem o poznání dražší. Celkově vyjde cestování po Japonsku velmi podobně jako po západní Evropě.

Jak se léta do Japonska

Nejrychlejší let Česká republika–Japonsko trvá 19hod 20min (Praha Letiště Václav Havel–Tokio Letiště Narita). Do destinace Japonsko nabízí lety 5 leteckých společností, včetně Air France, Korean Air a KLM.

Jak dlouho trvá let do Karibiku

Nejčastější dotazy – rezervace letenek do Karibik

Průměrný zpáteční let z České republiky do [CB,ctgroup, place:'to'] trvá 22hod 32min a pokryje vzdálenost 8025 km.

Jak dlouho trvá cesta do Dubaje

Jak dlouho trvá let z Praha do Dubaj 6 hodin/y a 3 minut/y je průměrná doba letu Praha – Dubaj.

Na co si dát pozor v Japonsku

Japonci ze zásady nechodí nikdy pozdě, ať už na pracovní či přátelské schůzky dorazí vždycky včas. Japonci také běžně nedávají najevo své emoce, především hněv, a pokud jsou nějaké citové výlevy tolerovány, tak jen v opilosti. Být všude včas je pravidlo, které v Japonsku stále platí.

Jak dlouho trvá let do Koreje

Co potřebujete vědět o letu do Jižní Koreje

Lety z České republiky do Jižní Koreje nabízí 8 leteckých společností. Nejoblíbenější trasa je Letiště Václava Havla Praha v Praze – Mezinárodní letiště Incheon v Soulu. Jednosměrný let trvá průměrně 15 h 10 min a zpáteční let stojí US$1 916.

Co se vyplati koupit v Japonsku

Většinou se jedná o množství stánků umístěných v podlouhlých arkádách s pestrou nabídkou zboží jako je móda, levná elektronika a množství přívěsků. Zakoupíte zde také tradiční sušené potraviny, například různé druhy mořských plodů či řas. Smlouvání o ceně je zde do určité míry možné.

Co je potřeba pro vstup do Japonska

S platností od 29. dubna 2023 jsou zrušena všechna covidová opatření při příletu do Japonska. Cestující se tedy již nemusí prokazovat dosud vyžadovanými dokumenty (certifikáty o očkování proti Covid či potvrzením o negativním PCR testu), ani není nutné vyplňovat aplikaci Fast Track na webu Visit Japan.

Jak dlouho trvá let do Zanzibaru

Doba letu na Zanzibar. Jak dlouho trvá let z Prahy na Zanzibar Přímý let trvá okolo 8 hodin a 30 minut. Nejrychlejší lety s přestupem trvají okolo 13 hodin.

Jak dlouho trvá let na Kretu

Jak dlouho trvá let z Praha do Kréta Heraklion 2 hodin/y a 50 minut/y je průměrná doba letu Praha – Kréta Heraklion.

Jak dlouho trvá cesta do Egypta

Jak dlouho se letí do Egypta, kudy se letí a jaká je trasa letu z Prahy U času říkáme, že obvyklá doba letu z Prahy, Brna i Ostravy trvá okolo 4 hodin letu. Vše samozřejmě záleží na konkrétních letištích, letové trase a především povětrnostních podmínkách.

Jak dlouho trvá cesta na Bali

Informace, které byste před odletem měli vědět.

Nejlevnější let 15 658 Kč
Průměrná délka letu 12 hod. 25 min.
Nejlevnější měsíc k odletu září
Nejoblíbenější letecká společnost Turkish Airlines
Letů týdně 11

Co se nesmí v Japonsku

Ačkoliv jsou Japonci k turistům velice tolerantní, zkuste se vyvarovat přílišných důvěrností na veřejnosti (držení se za ruce či kratší polibek jsou tolerovány).Na veřejnosti hlasitě nesmrkejte, je to nezdvořilé (bohužel naopak Vy budete svědky neustálého popotahování a chrchlání).Neplat'te spropitné, není to zvykem.

Jak dlouho trvá cesta do Turecka

Jak dlouho trvá let do Turecka Přímý let z Prahy do Istanbulu trvá 2 hodiny 45 minut.

Jak dlouho trvá let do Egypta

Jak dlouho se letí do Egypta, kudy se letí a jaká je trasa letu z Prahy U času říkáme, že obvyklá doba letu z Prahy, Brna i Ostravy trvá okolo 4 hodin letu. Vše samozřejmě záleží na konkrétních letištích, letové trase a především povětrnostních podmínkách.

Co je potřeba do Japonska

S platností od 29. dubna 2023 jsou zrušena všechna covidová opatření při příletu do Japonska. Cestující se tedy již nemusí prokazovat dosud vyžadovanými dokumenty (certifikáty o očkování proti Covid či potvrzením o negativním PCR testu), ani není nutné vyplňovat aplikaci Fast Track na webu Visit Japan.

Jak dlouho trvá let na Zakynthos

Jednosměrný přímý let mezi městy Praha a Zakynthos trvá přibližně 2.4 hod. Jaká je vzdálenost letu Praha – Zakynthos Letecká vzdálenost mezi městy Praha – Zakynthos je 1472 km.

Jak dlouho trvá cesta na Rhodos

Jak dlouho trvá let z Praha do Rhodos 2 hodin/y a 50 minut/y je průměrná doba letu Praha – Rhodos.

Jak dlouho trvá let do USA

Jak dlouho trvá let do USA Záleží na výchozí a cílové destinaci. Přímý let ze západní Evropy do Ameriky trvá orientačně 6-8 hodin, let s mezipřistáním 10-13 hodin.

Jak dlouho trvá let do Kataru

Jak dlouho trvá let na trase Praha – Katar Průměrný čas letu z města Praha do země Katar je 5 hodin/y a 39 minut/y.

Co je typické pro Japonce

Japonský zvyk Hanami uctívá rozkvétající sakury – po celé zemi se lidé shlukují pod stromy a baví se. Láska k přírodě je obecně japonskou specialitou a je zřejmě důsledkem zdejšího tradičního náboženství – šintoismu. Šintoismus hlásá uctívání přírody, která je božstvem sama o sobě.