Jak najít smazané video?

Jak najít smazané video?

Jak obnovit smazané video

Obnovení fotek a videíNa telefonu nebo tabletu Android spusťte aplikaci Fotky Google .Dole klepněte na Knihovna na ikonu koše .Podržte fotku nebo video, které chcete obnovit.Dole klepněte na Obnovit. Fotka nebo video bude zpět: v aplikaci na prohlížení fotek vašeho zařízení, ve vaší knihovně Fotek Google,

Kde najdu smazané soubory

Tip: Pokud si nepamatujete přesný název nebo umístění souboru nebo složky, můžete ho vyhledat zadáním části názvu do vyhledávacího pole v knihovně Dokumenty. Klikněte pravým tlačítkem na soubor nebo složku a pak vyberte Obnovit předchozí verze. Zobrazí se seznam dostupných předchozích verzí souboru nebo složky.
Archiv

Jak najít smazané video na YouTube

Historii vyhledávání na YouTube najdete na stránce Moje aktivita. V nastavení aplikace můžete: Prohlížení historie vyhledávání Vyhledání konkrétního videa v historii vyhledávání

Jak obnovit smazané video na YouTube

Video, které smažete, je smazané trvale – na YouTube ho nebude možné obnovit. Pokud se na něj do budoucna ještě budete chtít dívat, zkontrolujte si, že ho máte zálohované.

Jak obnovit smazané soubory z koše

V zařízení Android otevřete aplikaci Files by Google .Vlevo nahoře klepněte na nabídku. Koš.Vyhledejte soubory, které chcete přesunout z koše.Dole klepněte na Obnovit .V potvrzovacím dialogovém okně klepněte na Obnovit.

Jak najít ztracené fotky

Zkuste fotky vyhledat jiným způsobemNa telefonu nebo tabletu s Androidem spusťte aplikaci Fotky Google .Zkontrolujte, že jste přihlášeni ke správnému účtu.Stav zálohování zobrazíte klepnutím na svou profilovou fotku nebo na iniciálu účtu.

Jak obnovit nahrazeny soubor

Přejděte na Informace o > a > dokumentu > Obnovit neuložené dokumenty. Vyberte soubor a pak vyberte Otevřít.

Jak vymazat historii na YouTube

Vymazání nebo pozastavení historie sledování

Nahoře na stránce Historie klepněte na ikonu možností a následně klepněte na Ovládání historie. Vyberte možnost Vymazat historii sledování nebo aktivujte možnost Pozastavit historii sledování.

Jak obnovit účet na YouTube

Posílení ochrany účtuPřejděte do účtu Google.Na navigačním panelu vlevo klikněte na Zabezpečení.V sekci Přihlášení do Googlu přidejte možnosti obnovení, které vám v budoucnu usnadní obnovení přístupu k účtu. Jak nastavit možnosti obnovení Zapněte dvoufázové ověření, které do účtu přidá další úroveň zabezpečení.

Jak obnovit smazaná data z Iphone

Jak obnovit soubor, který jste smazali na iPhonu, iPadu nebo iPodu touchV aplikaci Soubory klepněte na panel Prohlížení.Přejděte do části Umístění.Klepněte na Nedávno smazané.Vyberte soubor, který si chcete nechat, a klepněte na Obnovit.

Jak se dostat do koše

Otevřete si Google Fotky dole na obrazovce vyberte Knihovna. Nahoře v Knihovně klikněte na možnost Koš.

Jak získat zpět smazaná data

Na obnovu smazaných dat můžete využít i speciální software. Mezi nejčastěji používané programy patří Recuva od tvůrců CCleaneru. „Recuva je poměrně solidní softwarový nástroj, který určitě můžete zkusit, ale nedá vám 100% spoleh, že vám soubory skutečně vrátí,“ popisuje Aleš Wagner, spolumajitel společnosti DataHelp.

Jak obnovit smazané soubory z mobilu

Hodit se může i desktopová aplikace Obnova dat pro Android, která kromě fotografií umí obnovit i další ztracená data z telefonu, jako jsou kontakty, SMS, videa či hudba. Tuto aplikaci využijete i v případě, že se váš telefon poškodí a nebudete mít možnost využít aplikace, které se instalují přímo do zařízení.

Jak najít poslední uložený soubor

Pokud chcete zobrazit nedávnou použité soubory a také aktivity v MS Windows, můžete zvolit tuto cestu: Vyhledávací pole (lupa) → Spravovat časovou osu: Na časové ose uvidíte nejen naposledy otevřené soubory, ale také naposledy použité aplikace: Z tohoto zobrazení vyskočíte jednoduše klávesou ESC.

Jak zobrazit historii

Zobrazení a smazání historie prohlížení v ChromuV počítači spusťte Chrome.Vpravo nahoře klikněte na ikonu možností .Klikněte na Historie. Historie.

Jak zobrazit historii v mobilu

Správa historie vyhledávání uložené v účtu GoogleNa telefonu nebo tabletu Android otevřete aplikaci Google .Vpravo nahoře klepněte na svou profilovou fotku nebo iniciálu. Historie vyhledávání.Vyberte historii vyhledávání, kterou chcete smazat. K dispozici jsou tyto možnosti:

Jak zobrazit skrytá videa na YouTube

Na stránce Videa se může zobrazit zpráva: „Ve vašem kanálu YouTube je nějaký obsah, ale kanál byl deaktivován. “ Pokud se tato zpráva zobrazí, váš kanál je skrytý a ostatní neuvidí vaše videa ani další obsah. Příčinou může být to, že jste se v nastavení účtu Google rozhodli kanál skrýt.

Jak obnovit Smazane video iPhone

Obnovení smazaných fotografií nebo videí

Klepněte na album Nedávno smazané v části Další alba. V iOS 16, iPadOS 16.1 nebo novějším použijte k odemknutí alba Nedávno smazané Face ID nebo Touch ID. Klepněte na Vybrat. Vyberte fotografii nebo video, které si chcete ponechat, a klepněte na Obnovit.

Jak ziskat Smazane fotky z iCloudu

Obnovení fotek a videí

Ve Fotkách na iCloud.com na bočním panelu dvakrát klikněte na album Nedávno smazané. Vyberte fotky nebo videa, které chcete obnovit, a klikněte na Obnovit.

Jak zobrazit koš

Zobrazení nebo skrytí košeVyberte tlačítko Start  a pak vyberte Nastavení .Vyberte motivypřizpůsobení > > Nastavení ikon na ploše.Zaškrtněte políčko Koš > Použít.

Jak obnovit smazané zprávy v mobilu

Pro obnovení ztracených SMS zpráv z Android zařízení můžete použít speciální utility. Mezi známé počítačové programy patří například Dr. Fone for Android, FoneLab pro Android, Coolmuster Android SMS + Contacts Recovery, FonePaw Android Data Recovery a mnoho dalších.

Jak obnovit věci z koše

V zařízení Android otevřete aplikaci Files by Google .Vlevo nahoře klepněte na nabídku. Koš.Vyhledejte soubory, které chcete přesunout z koše.Dole klepněte na Obnovit .V potvrzovacím dialogovém okně klepněte na Obnovit.

Kde jsou uloženy soubory

Nalezení a otevření souborůV zařízení otevřete aplikaci Soubory . Kde najdete své aplikace.Zobrazí se kategorie souborů.Pokud je chcete seřadit podle názvu, data, typu nebo velikosti, klepněte na Více. Seřadit podle.Chcete-li některý soubor otevřít, stačí na něj klepnout.

Jak najít smazanou historii

Historie.Na počítači spusťte Chrome.Do adresního řádku zadejte @history .Stiskněte tabulátor nebo mezerník. Můžete také kliknout na Historie vyhledávání v návrzích.Zadejte klíčová slova pro stránku, kterou jste dříve navštívili.Vyberte stránku ze seznamu.

Jak zobrazit historii prohlížení

V horní části prohlížeče vyberte možnost Historie > Zobrazit veškerou historii. Všechny vaše nedávno navštívené weby jsou uvedeny na jedné stránce a jsou seřazené podle dnů. U mobilní aplikace klikněte na ikonu záložek a poté na ikonu hodin.