Jak být lepší ve vztahu?

Jak být lepší ve vztahu?

Co dělat pro lepší vztah

Vyhněte se debatám kvůli každé maličkosti a pečujte o společný sex.Neprozrazujte jeho nebo svá společná tajemstvíDělejte, co sama považujte za nejlepšíNaslouchejte mu.Buďte upřímná v tom, co chcete.Nechte ho držet volant.Buďte svolná ke kompromisu.Milujte ho na více způsobůBuďte k sobě navzájem otevření
Archiv

Jak obnovit intimitu ve vztahu

5 způsobů, jak znovu probudit vášeň ve vašem vztahuSdělujte své pocity. Mluvit o tom, jak se cítíte, je klíčem k opětovnému spojení s partnerem.Udělejte si čas jeden na druhého.Zkusit něco nového.Zdůrazněte pozitivní aspekty vašeho partnerstvíVěnujte pozornost jeden druhému.Vytvořte si čas na intimitu.

Co nedělat ve vztahu

Co nedělat na začátku nového vztahuNeustálý kontakt s partnerem.Sexuální zdraví jako tabu.Monotónní schůzky.Vyhněte se neustálému psaní zpráv.Omlouváte jeho chováníZačátky v křeči.Zatajujete důležitá fakta.
Archiv

Jak znovu získat důvěru ve vztahu

Ztracená důvěra ve vztahu. Jak ji obnovit, a kdy je lepší vycouvatUjasněte si, na čem je založená vaše nedůvěra.Odpovězte si na otázku, jestli vám za to tenhle člověk stojí.Proberte to s ním.Vyzkoušejte partnerskou poradnu.Rozejděte se.
Archiv

Jak poznat že si mě partner neváží

Neposlouchá vás

Musíte se navzájem vnímat a poslouchat se. Pokud máte dojem, že mu jde vaše povídání jedním uchem tam a druhým ven, máte problém. Projeví se to i tím, že zpětně neví, o čem jste vlastně mluvila. Čas od času může v myšlenkách utéct mimo každý z nás, neměla byste ale mít dojem, že je to pořád.

Co dělat se svým klukem doma

Pokud patříte k těm šťastným, kteří pomáhat můžou, udělejte to. Můžete třeba doma udělat generální úklid, buď společně, nebo si každý vezměte na starost určitou část. Vyřazené oblečení, knížky nebo nádobí můžete darovat těm, kteří to potřebují. Nabídněte pomoc svým sousedům, šijte roušky nebo běžte darovat krev.

Jak nastartovat vztah

10 rad, jak nevyhořet a vztah znova nastartovat:Nepřipisujte věcem větší význam, než mají.Znovu získejte o druhého zájem, přemýšlejte nad jeho pozitivními vlastnostmi více než nad těmi negativními.Za jiný názor druhého neodsuzujte, snažte se pochopit, proč tak smýšlí.Najděte si společný koníček.

Jak se zlepšit v sexu

Ale pozor, ne všechny vám podle ní skutečně pomohou.Rada 1: Pořiďte si sexy prádlo.Rada 3: Naplánujte si milováníRada 4: Milujte se aspoň 20 minut.Rada 5: Pořiďte si sexy kostýmy.Rada 6: Bez super sexu není láska.Rada 7: Hraný orgasmus muži poznajíRada 8: Vsaďte na romantiku a něžnost.

Co nikdy neříkat partnerovi

Nikdy/Vždycky

Lidé tato dvě slova často používají ve spojení s výtkami vůči druhému, například „Ty nikdy nevyneseš koš“, „Vždycky to dělám jenom já“, „Ty nikdy nepřijdeš včas“. Jenže to není dobrý způsob, jak dávat najevo, co se vám nelíbí.

Jak poznat že je to jen o sexu

S tím, že se scházíte nahodile, souvisí i to, že se bavíte téměř výhradně o přítomnosti a nevěnujete se budoucnosti. Dalším znakem může být i to, že se partner vymlouvá a ani v tom není moc kreativní a už vůbec ne konkrétní. Nemá na vás čas, když chcete vy, ale vždy jen když chce on.

Jak ziskat důvěru po Nevere

6 důležitých kroků, bez nichž se neobejdete při záchraně vztahu po nevěřeZastavte veškerý kontakt se třetí stranou.Buďte upřímní a otevřeníNevěrník se musí stát otevřenou knihou.Oba se musí zavázat k obnově vztahu.Musí dojít k odhalení důvodů nevěry.Musíte mít sílu odpustit, anebo jít dál.

Jak se cítí muž po nevěře

Muž se dopouští nevěry ve chvíli, kdy si už nepřipadá důležitý. Buď má pocit, že se partnerka bez něj dokáže obejít, a nebo má pocit, že ho na jeho místě nahradily děti, kterým teď partnerka věnuje veškerý svůj volný čas. Muži si hledají milenku, pokud mají pocit, že jim jejich žena nerozumí.

Kdy vztah už nemá smysl

Hlavním rysem soužití, které již nemá smysl, je nezájem. Stále méně trávíte čas spolu. Nejste schopni se domluvit na víkendovém plánu, každý chcete něco jiného, oba odmítáte udělat kompromis. Raději tak zvolíte variantu zůstat doma.

Jak poznat že vztah nemá budoucnost

7 tipů, jak poznat, že je ten druhý zralý na společnou budoucnostPlány a rozhovory o budoucnosti.Znáte jeho nejlepší kamarády i rodinu.Společně strávený čas je pro něj prioritou.Podpora a útěcha v každé situaci.Můžete se na něj spolehnout.Žádný ghosting se nekonáKdyž jste spolu, je vám dobře.

Jak se zabavit v páru

Deset tipů na to, jak se s partnerem doma zabavitUvařte spolu večeři.Sestavte spolu puzzle.Naplánujte si večer s fondue.Domácí lázněZahrajte si deskové hry.Společná jóga.Malujte.Vyzkoušejte online kurz.

Jak zabavit puberťáka

U adolescentů jednoznačně vede obliba textilního tvoření. Zdobí se trika, baťohy, tenisky, tašky, šátky… Prostě věci, které pak děti mohou nosit a ukazovat je. Ovšem musí být trendy,“ upozorňuje Martina Linková z portálu Aladine.cz, který je zaměřený na rozvíjení tvůrčích schopností dětí i dospělých.

Jak zachránit vztah když druhý nechce

Zachránit vztah když ten druhý nechce je velmi obtížné a někdy vlastně i nemožné. V této situaci může individuální psychoterapie přispět ke zpracování pocitů spojených s koncem vztahu (jeho přijetí a smíření se ním). Většinou se jedná o pocity smutku, selhání a prohry, a to u obou partnerů.

Jak poznat vyhořelý vztah

Vztahový syndrom vyhoření se totiž projevuje i podrážděností, trvalou únavou, ztrátou energie, poruchami spánku nebo bolestmi v oblasti žaludku. Z emocionálního hlediska je pak možné pociťovat zklamání, vyčerpání nebo dokonce odpor.

Co ve vztahu neříkat

Mlčeti zlato aneb 7 věcí, které partnerovi raději neříkejtePocity, které chováte ke svému ex.Co si myslíte o jeho rodiněKdo se vám líbíPochybnosti o vztahu.Názor na přátele.Věci, které vám v současném vztahu chybíNázor vaší rodiny.

Co neříkat mužům

Co neříkat mužům:Na velikosti nezáleží. I s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo – nechce slyšet žádný muž.Musíme si promluvit. Tahle věta je zaklínadlo a nepřináší vůbec nic dobrého.Mám zpoždění. Teď nemám namysli, že přijdeš pozdě do práce nebo na večeři.Jsi jako můj ex.Tvůj vkus je příšerný.

Jak poznat že mě kamarádka miluje

Tohle jsou náznaky, že váš kamarád chce něco vícChce se vídat častěji.Počítá s vámi v dlouhodobém výhledu.Častěji se vás dotýkáCítíte sexuální napětíPředstavuje vás více lidem.Chce poznat vaši rodinu.Rád mluví o vašem přátelském vztahu.Nerad se baví o vašich romantických vztazích.

Jak se pozná osudová láska

Pokud si partneři vzájemně a dlouhodobě emočně, fyzicky, nebo jinak ubližují, ale současně bez sebe nemohou být (i přes dramatické okolnosti, násilí, závislosti atd. zůstávají ve vztahu s problémovou osobou) jedná se s velkou pravděpodobností o karmický, čili osudový vztah.

Jak se chovat při nevěře

Promluvte si s manželem o jeho nevěře. Snažte se zjistit důvody jeho nevěry. Dejte mu najevo, že si sama sebe vážíte a pokud bude ve vztahu s milenkou i nadále pokračovat, tak ze vztahu odejdete. Chytrým ženám pomůže taktika posílení společného pocitu rodiny a navrhnutí akcí, kde bude partner více zahrnut do rodiny.

Co dělat když se provalí nevěra

Jak zachránit manželství po provalení nevěryOkamžitě ukončete své zálety. Chcete odpuštění od svého protějškuPožádejte o odpuštění Odpustit nevěru lze, ale vyžaduje to upřímnou omluvu a obrnit se trpělivostí.Buďte pozorníPokuste se obnovit důvěru.Odhalte příčinu.Rána nikdy zcela nezmizí

Jak se pozná záletník muž

Chroničtí záletníci si pravdu upravují podle potřeby, bývají manipulativní a aby dosáhli svého, lžou. Podle výše uvedené odbornice patří mezi lidi, kteří si v práci přivlastňují cizí zásluhy, přikrášlují si životopis, a když se něco pokazí, obviňují každého kromě sebe.