Jak poslat 30 GB?

Jak poslat 30 GB?

Jak poslat velká data

Velice pohodlnou cestou, jak sdílet velké soubory, je využití cloudových disků. Tuto funkci podporují prakticky všechny služby a princip jejich fungování je velice podobný. Výhodou je, že soubory uložené v cloudu už není nutné nikam zvlášť nahrávat, takže celý proces obvykle proběhne poměrně rychle.
Archiv

Jak poslat 20GB

V rámci služby Wetransfer můžete posílat zdarma data do velikosti 2GB, v případě, že potřebujete odeslat větší data, je nutné zaregistrovat se pro placenou verzi Wetransfer Pro, která vám následně umožní posílat soubory až do velikosti 20GB a zároveň získáte 2TB uložiště, kde můžete své soubory skladovat.

Jak poslat více souborů najednou

Limit velikosti příloh

Můžete posílat přílohy o celkové velikosti až 25 MB. Pokud posíláte více příloh, nesmí dohromady přesáhnout 25 MB. Pokud připojíte soubor větší než 25 MB, Gmail místo přílohy do e-mailu automaticky přidá odkaz na Disk Google. Přečtěte si další informace o nastavení sdílení příloh z Disku Google.

Jak poslat celý soubor

Možnost 2:V počítači přejděte na Disk Google.Klikněte pravým tlačítkem na soubor, který chcete sdílet s chatovacím prostorem.Klikněte na Získat odkaz Kopírovat odkaz Hotovo.Přejděte do Google Chatu.Vyberte chatovací prostor, se kterým chcete soubor sdílet.Do pole pro zprávu vložte zkopírovaný odkaz.

Jak velké soubory lze poslat přes WhatsApp

Maximální velikost souboru (fotografie, videa nebo hlasové zprávy) odesílaného nebo přeposílaného prostřednictvím aplikace WhatsApp je 16 MB. Na většině telefonů je to video v délce přibližně 90 sekund až tři minuty. Maximální délka videa se liší v závislosti na kvalitě videokamery telefonu.

Jak velký soubor lze poslat přes úschovnu

Která data určitě úschovnám nesvěřovat

Název služby Bezplatný /placený program Maximální velikost najednou uložených dat
Úschovna.cz Bezplatný, placený Bezplatný: 300 MB Placený: 600 MB, 1 GB, 2GB
Letecká pošta.cz Bezplatný 161 MB
Depo Bezplatný 100 MB
Ulož.to Bezplatný, placený (kredit pro VIP download lze získat i zdarma) 2 GB

Jak velké soubory lze poslat přes Messenger

Otevřete konverzaci a klepněte dole vedle textového pole na následující možnosti. Pokud tyhle možnosti nevidíte, klepněte nejdřív na vedle textového pole. Upozorňujeme, že v současné době můžete videa posílat jen z některých telefonů s Androidem. Poznámka: Můžete posílat média o velikosti až 25 MB.

Jak velke video lze poslat přes WhatsApp

Otevřete individuální nebo skupinový chat. Klikněte na Připojit( nebo ) a poté na: Fotografie a videa , chcete-li vybrat stávající fotografii nebo video ze svého počítače. Můžete odeslat až 100 fotografií či videí zároveň a ke všem přidat popisek.

Jak poslat velký balík

Česká pošta a služba Nadrozměrný balík

Česká pošta nabízí službu Nadrozměr. Ta přepraví balíky až do 850 kg do druhého pracovního dne. až 50 000 Kč zahrnuta v ceně poštovného. Zásilky do 50 kg nesmí přesáhnout tyto rozměry: délku 250 cm, výšku 180 cm a šířku 180 cm.

Jak poslat ZIP soubor

Stiskněte a podržte soubor nebo složku (nebo na ně klikněte pravým tlačítkem myši), přejděte na Odeslat a vyberte Komprimovaná složka (metoda ZIP).

Proč nejdou poslat fotky přes WhatsApp

Narazíte-li na obtíže spojené se stahováním nebo odesíláním fotek, videí či hlasových zpráv, zkontrolujte následující: Váš telefon je připojen k internetu a máte silný signál. Ujistit se můžete načtením jakékoli internetové stránky. Na telefonu máte správně nastavené datum a čas.

Jak nejlépe poslat fotky

Sdílení v konverzaciNa mobilním zařízení spusťte aplikaci Fotky Google .Přihlaste se k účtu Google.Vyberte fotku, album nebo video.Klepněte na ikonu pro sdílení .V sekci Poslat ve Fotkách Google vyberte lidi, se kterými chcete obsah sdílet.Až obsah připravíte, klepněte na Odeslat.

Jak poslat balík 35 kg

Podání Balíku Do ruky od 30 do 50 kg je podmíněno smluvním vztahem s ČP a těžší zásilky s hmotností nad 30 kg je možno podat pouze na vybraných prov/ (zip, 9kB). Pokud využijete službu Komplexní doručení, přivezený balík také vybalíme a zkontrolujeme jeho obsah.

Jak poslat balík 40 kg

Službou XXL Zásilka nabízíme přepravu zásilek od nejmenších (od 30 kg, či 50 kg) až po nadměrný náklad do objemu 2 500 kg. Vaši zásilku doručíme následující pracovní den od jejího podání. Jedná se o velmi efektivní způsob, jak poslat těžce manipulovatelné, objemné zásilky.

Jak poslat Fotografie bez ztráty kvality

K poslání fotky (nebo videa) z jednoho telefonu do druhého, když je máte vedle sebe, použijte Bluetooth, nebo na iPhone AirDrop. Pak se vám fotka odešle přesně tak jak je, v plné velikosti. Neposílejte si mezi sebou fotky přes Messenger, Whatsapp, Instagram a jiné soc sítě, zbytečně přijdete o většinu kvality.

Jak poslat velke fotky

Jedná se o tyto způsoby:E-mail.Bluetooth.AirDrop.Wi-Fi Direct.Fotky Google.Filemail: Aplikace pro sdílení souborů

Jak poslat velké balíky

Česká pošta a služba Nadrozměrný balík

Česká pošta nabízí službu Nadrozměr. Ta přepraví balíky až do 850 kg do druhého pracovního dne. až 50 000 Kč zahrnuta v ceně poštovného. Zásilky do 50 kg nesmí přesáhnout tyto rozměry: délku 250 cm, výšku 180 cm a šířku 180 cm.

Jak poslat balík 30 kg

Službou XXL Zásilka nabízíme přepravu zásilek od nejmenších (od 30 kg, či 50 kg) až po nadměrný náklad do objemu 2 500 kg. Vaši zásilku doručíme následující pracovní den od jejího podání. Jedná se o velmi efektivní způsob, jak poslat těžce manipulovatelné, objemné zásilky.

Jak velké video lze poslat přes WhatsApp

Pokud chcete odeslat delší video, můžete nahrát video s nižším rozlišením mimo aplikaci WhatsApp. Poté v chatu použijte funkci připojení médií a odešlete ho svým kontaktům. V rámci funkce Stavu můžete sdílet video o maximální délce 30 sekund. V současnosti není možné sdílet ve Stavu delší videa.

Jak rychle poslat velký soubor

Pokud si u služby eDisk.cz zaregistrujete vlastní účet, pak budete moci ukládat neomezené množství souborů o maximální velikosti 2000 MB. Ty lze samozřejmě třídit do složek. Odsud můžete uložené soubory taktéž rychle smazat. Odkaz na stažení je možné zaslat adresátovi přímo e-mailem.