Proč je Vodnář vzdušné znamení?

Proč je Vodnář vzdušné znamení?

Jaké znamení nemá rád Vodnář

Posledním znamením, které patří mezi ohnivce, je lev, jež se ale k vodnářům příliš nehodí. Navzájem si totiž ukazují pomyslné zrcadlo. Lev je pro vodnáře příliš ješitný a vodnář je na lva zase příliš skromný. Co se týče zemských (kozoroh, býk, panna) a vodních (ryby, rak, štír) znamení, k těm se vodnář vůbec nehodí.

Co Nesnasi Vodnáři

Ve vztazích je toto vzdušné znamení svobodomyslné, nesnáší příkazy, zákazy, žárlivost, závislost a jakákoliv pevná připoutání. Vodnář bytostně nerad odkrývá svoje slabá a zranitelná místa. Pod vlivem planety Uran si občas komplikuje vlastní cestu životem osobní nepoddajností, nebo snahou vyniknout za každou cenu.
Archiv

Jak se chová zamilovaný Vodnář

Vždycky je poměrně snadné rozpoznat, že je někdo z Vodnářů zamilovaný. Vlastně ani nemá příliš velký zájem udržet si náklonnost k někomu v tajnosti. Tito lidé jsou přirozeně přitažliví a budou vás rychle inspirovat k přemýšlení o choulostivých věcech. Nejvíc v momentě, kdy na to nejste připraveni.

Jací jsou Vodnáři

Vodnáře jen tak snadno nepřehlédnete, rádi plavou proti proudu a mívají velmi originální myšlenky a neobvyklý životní styl. Největšími hodnotami pro tyto zvláštní osobnosti je svoboda a přátelství a jejich myšlení je o krok napřed oproti své době. Pro své idealistické názory se často potýkají s nepochopením.

Jaký je Vodnář v posteli

Vodnář si v posteli svou ženu vycvičí k dokonalosti, ovšem až poté, co dokonale pozná její duši. Když to nejde, jednoduše se s ní rozejde a nemá s tím žádný citový problém. Je náročný a nebrání se vůbec žádným sexuálním praktikám, se kterými ovšem vyrukuje až po předlouhé něžné předehře.

Jak Vodnář projevuje lásku

LÁSKA A PARTNERSTVÍ

Vodnář přitahuje své protějšky báječným vzezřením a duchaplností. V lásce se chová zpočátku zdrženlivěji, nerad dává najevo city. Vyznačuje se sebeovládáním, hrdostí a svobodomyslností. Raději dává přednost přátelství než pevnému partnerskému vztahu.

Co miluje Vodnář

Toto znamení miluje přírodu a pohyb, často ve svém volném čase sportuje, pokud možno právě v přírodě. Pokud nechcete lásku Vodnáře ztratit, zvykněte si na jeho výstřednost, nezávislost, vážné i bláznivé nápady, které bude chtít realizovat.

Co vzrušuje Vodnáře

Rád přebere iniciativu, avšak pouze tehdy, pokud on sám chce. Pokud už se k tomu dostane, pak se můžete těšit na skutečné sexuální vzrušení, které si budete ještě dlouho pamatovat. Pokud ho chcete dokonale vzrušit, použijte na to jeho vlasy a šíji, které jsou jeho "nej" erotogenní zóny.

Jaký je muž Vodnář v posteli

Znamení Vodnář žena

Při sexu, jsou relativně zdrženlivé a sex, jako takový nepovažují za něco zcela nezbytného. Mnohem více je často potěší i fakt, že je někdo miluje takové, jaké jsou a nepotřebují k tomu mít sexuální styk každý den a v každou možnou chvíli.

Jaký je Vodnář v sexu

V sexu ráda experimentuje, doma, v přírodě, kdekoliv je to možné. O sexu se dokáže otevřeně bavit, méně však o citech a emocích. Má velkou představivost, rozhoduje se intuitivně. Ráda se nechá dobývat a svádět, ale do vztahů nevstupuje po hlavě.