31 שמלות הכלה היפות ביותר

הנה באה הכלה! מזל טוב, אתה מתחתן! אנחנו יודעים מה בראש שלך – שמלות כלה! מציאת השמלה המיוחדת הזו יכולה להיות קצת מרתיעה. כל מי שמתחתן רוצה להיראות מדהים ביום המיוחד שלו. הכלה היא מרכז תשומת הלב, אז כמובן שהיא תרצה להרגיש ולהיראות מדהימה. לכן בחירת שמלת כלה חשובה מאוד. רוב הבנות חולמות על החתונה שלהן מגיל צעיר, כך שכאשר היא באמת מגיעה, השמלה היא אחת ההחלטות החשובות ביותר במהלך מסע החתונה שלנו..

בחירת השמלה שלך יכולה להיות תהליך מפחיד במיוחד אם לא דרגת רגל בחנות כלות בעבר. כולם שונים ולכולנו יש סגנון משלנו אבל הכל תלוי בך ובמה אתה מרגיש טוב. זו הסיבה שהכי טוב לך לבקר בחנות כלות כדי שתוכל לנסות סגנונות שונים. בנות רבות נכנסות לחנות כשהן יודעות מה הן רוצות וכשהן מנסות את זה, זה לא בשבילן. בין אם אתה רוצה שמלה סקסית, מחוץ לכתף, שמלת כדור או שמלה צבעונית, הבאנו 31 שמלות כלה יפות.

1. פשוט & שמלת כלה אלגנטית

אם אתה רוצה שמלת כלה פשוטה ואלגנטית, אז תסתכל על שמלת הכדור הזו. אתה לא יכול לטעות עם שמלת כדור כלה פשוטה, אופנתית ופשוטה. אין צורך בתכשיטים או תכשיטים, רק שמלה פשוטה שמדברת בעד עצמה.

שמלת כלה פשוטה ואלגנטית

מָקוֹר: @paolo_sebastian

2. שמלת כלה סקסית ללא כתף

כלות רבות בוחרות בשמלת כלה סקסית ולא בשמלה המסורתית. שמלת הכתפיים הזו נראית מהממת ובהחלט תהיה לה אפקט הוואו. זה מאוד מפורט וסקסי עם רכבת ארוכה להוסיף למראה המהמם.

שמלת כלה סקסית ללא כתף

מָקוֹר: @pallascouture

3. כחול & שמלת כלה של הנסיכה הוורודה

הם אומרים ללבוש משהו כחול. אז למה לא ללבוש שמלת כלה כחולה וורודה? זוהי שמלה מהממת, ילדותית ומהנה, שתציג את הצד החצוף והאופנתיסטי שלך. ערבוב של שני צבעים חזקים נראה לא ייאמן והם בהחלט יראו אותך הולך במעבר בשמלה הזו. הוא כולל גימור עדין עם כל עלי הכותרת ושרשרת מדהימה במבט לאחור. את יכולה להיות נסיכה להיום בכחול וורוד.

שמלת כלה של הנסיכה הכחולה וורודה

מָקוֹר: @maktumang

4. שמלת שמפניה תחרה

הרומנטיקה באוויר עם שמלת השמפניה התחרה הזו. תחרה תמיד מנצחת עם שמלת כלה. זוהי שמלת שמפניה תחרה נשית להפליא. זה יגרום לך להרגיש מיוחד ואתה תראה מדהים. מעולה למי שרוצה שמלה בצבע מנצנץ.

שמלת כלה חוף תחרה שמפניה

מָקוֹר: @לורלי

5. שמלת כלה זוהרת

לבוש שמלה מיוחדת וייחודית תלוי באופי שלך. שמלת זוהר תגרום לך להרגיש סקסית ולתת לך את הביטחון שאתה צריך ללכת במעבר. זה מושלם אם אתה רוצה להשוויץ בקימורים שלך. אתה תמיד יכול לשנות את השמלה שלך כדי להוסיף עוד תכשיטים או אפילו להוריד אותם, מה שאתה רוצה.

שמלת כלה זוהרת דרך

מָקוֹר: @paolo_sebastian

6. שמלה ייחודית עם שרוולים קצרים

האם אתה מחפש משהו אחר? אם כן, זה עשוי לקחת את דמיונך. תסתכל על השמלה הייחודית הזו, הכוללת דפנות תחרה המחוברות למותניים שלך. זה נראה מדהים וייראה מדהים כשאתה הולך במעבר. יש לה גם חלק עליון רשת ושרוולים קצרים.

שמלת כלה תחרה ייחודית עם שרוולים קצרים

מָקוֹר: @altamodabridal

7. שמלת תחרה עם פרטי זהב

אם יש לך נושא זהב, שלב את הצבע בתוך השמלה שלך. זהב הוא צבע מושלם לנושא חתונה ונראה מקסים על שמלת כלה תחרה. הוא מוסיף נגיעה של ניצוץ מבלי להיות מכריע מדי. יש לו מראה רך וחם הגורם לעור זוהר.

שמלת כלה תחרה מקו

מָקוֹר: @גליאלאהב

8. שמלה וינטאג ‘ללא גב

שמלות וינטג ‘הן במגמה. רוב שמלות הכלה העתיקות של כלות לעתיד. כשאתה מערבב חלוק וינטאג ‘וחסר גב, זה נראה נהדר. מציגה את אלה בחזרה בשמלה חסרת גב, מושכת מיד תשומת לב וגורמת לך להרגיש סקסית.

שמלת כלה וינטאג 'ללא גב

מָקוֹר: @bertabridal

9. שמלת כלה אדומה ובת ים

כלות רבות רוצות להתבלט. עם שמלת בת הים האדומה הזו אתה בהחלט תעשה את זה. זה ידגיש את הקימורים שלך וגם יגרום לך להרגיש כמו נסיכה. אדום הוא הצבע למזל ואהבה אז איזה יום טוב יותר ללבוש את הצבע מאשר ביום החתונה שלך. אנשים רבים בוחרים ללבוש שמלה צבעונית. זה מראה יצירתיות, אופי והופך אותו לייחודי. אם את הולכת על שמלה צבעונית, הקפידי להתבלט עם שמלת כלה אלגנטית כמו זו.

שמלת כלה בת ים אדומה ולבן

מָקוֹר: @maktumang

10. שמלת כדור ללא גב עם חגורה שחורה

הפגין את המותניים שלך עם שמלת הכדור האלגנטית שלך. הוסיפו חגורה שחורה לשיפור המותניים והוסיפו סגנון נוסף לשמלה שלכם. וודא שהחגורה ארוכה מספיק כדי שתוכל ליצור קשת זורמת וארוכה להפליא מאחור. אנשים יימשכו מייד לחגורה שלך מכיוון שזהו צבע ניגודיות לעומת השמלה שלך.

שמלת כלה של נסיכה לבנה

מָקוֹר: @millanova_official