23 רעיונות תלבושת קיץ חמודים ואופנתיים לשנת 2018

11. פשוט וקיצי

אם הדפסים וצבעים בהירים הם לא הדבר שלך, אתה יכול לבחור בגד פשוט וקיצי כמו זה. התלבושת כוללת חצאית לבנה יפה עם עליון כהה ללא שרוולים. שני החלקים האלה מחמיאים זה לזה בצורה מושלמת. כדי לשמור על זה יוקרתי לעבודה בחר בגד כזה בצבעי לבן וכחול או לבן ושחור.

רעיון תלבושת לחצאית בשחור -לבן לעבודה

מָקוֹר: @nakubrusly

12. חליפה אלגנטית בצבע ורוד ולבן

התלבושת הבאה שלנו מראה כיצד אתה יכול לערבב ולהתאים ורוד ולבן כדי ליצור תלבושת עבודה אופנתית. המראה מורכב ממכנסיים ורודים ורכים, חלק עליון ורוד כהה וז’קט לבן. אנחנו אוהבים את התלבושת האלגנטית והיפה הזו. אתה יכול גם ללבוש בגד דומה אבל להחליף את הז’קט והחלק העליון לחולצה לבנה.

חליפה אלגנטית בצבע ורוד ולבן למשרד

מָקוֹר: @snigdhaparijat

13. חצאית קפלים למדי

לאחר מכן, יש לנו רעיון לבוש יפה הכולל חצאית קפלים. אנחנו אוהבים חצאית קפלים כי הם אופנתיים, אלגנטיים ושיקיים. אתה יכול להשיג את החצאיות האלה במגוון צבעים ואורכים. כפי שזה לעבודה אל תלך על חצאית קצרה מדי. חבר את החצאית שלך עם חולצה, אולי לבנה פשוטה.

רעיון תלבושת של חצאית מידי קפלים לעבודה

מָקוֹר: @cristinasurdu

14. חליפה קלה ומסוגננת

ניתן לחבוש חליפות קלות למעלה ולמטה. אם במקום העבודה שלך יש אווירה נינוחה אבל אתה עדיין רוצה להיראות מקצועי אז תוכל ללבוש בגד כזה. החליפה הבהירה נראית מהממת עם החלק העליון הלבן והנעלי ספורט. אתה יכול גם ללבוש תלבושת דומה עם נעליים שטוחות במקום נעלי ספורט.

רעיון תלבושת לבוש וחלק עירום לעבודה

מָקוֹר: @difabydianaenbo

15. פסים קיציים

פסים תמיד נראים סופר מסוגננים. אתה יכול לעדכן את הפסים שלך לקראת הקיץ על ידי לבישת פסים בהירים כמו צהוב ולבן. כפי שאתה יכול לראות על התלבושת המוצגת, פסים צהובים נראים מדהים. אתה יכול ללבוש חולצה דומה עם מכנסיים לבנים או שחורים. קיימים גם שילובי צבעי פס נוספים.

חולצת פסים ורעיון תלבושת מכנסיים לבנים

מָקוֹר: @nena_kay_

16. נייטרלי ופרחוני

לא יכולנו לקבל בגדי עבודה לקיץ מבלי להזכיר פרחים. הדפסי פרחים הם חובה לעונה. מכיוון שהתלבושת לעבודה שקול ללבוש פרחים רכים וניטרליים. כך תוכל להיראות קיצי אך מקצועי. תלבושת כמו זו תהיה מושלמת.

רעיון תלבושת נייטרלית והדפסה פרחונית

מָקוֹר: @inekewynant

17. רעיון תלבושת כחול יפה

מוקדם יותר בפוסט הזכרנו עד כמה כחול הוא בחירת צבע מעולה לקיץ. התלבושת הבאה מראה עוד דרך יפה ללבוש כחול לעונה. המראה כולל חולצה מודפסת כחולה וחצאית תכלת. בגד כזה יתאים לכל אחד וייראה נהדר לכל יום עבודה.

חצאית מידי אפורה ורעיון תלבושת של חולצה כחולה

מָקוֹר: @prissysavvy

18. מעיל הצהרות

כדי להגביר את המראה שלך אתה יכול ללבוש מעיל סטייט. מעיל הצהרה יאיר את תלבושת העבודה שלך ותוכל להסיר אותו כשתגיע לשם אם קוד הלבוש קפדני. אתה יכול להשיג כל כך הרבה מעילים קלים בהדפסים וצבעים שונים כדי ליצור תלבושות שונות לקיץ.

הצהרת מעיל רעיון תלבושת קיץ

מָקוֹר: @merel.stevens

19. מכנסיים כחולים חכמים

בתחילת הפוסט הזכרנו מכנסי סטייט. הנה עוד דרך ללבוש מכנסיים נועזים לעבודה. במקום צהוב עז אתה יכול לבחור כחול. זהו כחול יפה והוא יתאים לכל אחד. אתה יכול גם להלביש מכנסיים כאלה לאחרי העבודה. ניתן ליצור בגדי עבודה רבים לקיץ עם מכנסיים כאלה.

מכנסיים כחולים וחכמים וטופ לבן

מָקוֹר: @nohely.crystal

20. תלבושת עבודת קיץ תוססת

לקראת הקיץ תוכלו לזרוק את המכנסיים השחורים ולבחור במקום לבנים. מכנסיים לבנים נראים מקצועיים וקיציים. שקול ללבוש את המכנסיים הלבנים שלך עם חלק עליון בהיר. אתה יכול לבחור תלבושת כמו זו המוצגת. זה אופנתי, קלאסי וחכם.

תלבושת עבודת קיץ תוססת

מָקוֹר: @prissysavvy

21. חולצה קלה ומכנסיים לבנים

אם החלק העליון הנועז לא בשבילך, תוכל ללבוש את המכנסיים הלבנים שלך עם חולצה בהירה במקום. חולצה כחולה כמו זו המוצגת תהיה מושלמת. לבש את החולצה והמכנסיים הכחולים שלך עם נעליים שטוחות או עקבים אופנתיים. גם חולצת פסים תיראה מעולה.

חולצה בהירה ורעיון לבוש מכנסיים לבנים

מָקוֹר: @modeboxemmendingen

22. רעיון תלבושת קיץ אופנתי

מחפשים בגד עבודה קיצי אלגנטי וקלאסי? אז המבט הבא הזה יכול להיות בשבילך. התלבושת כוללת חולצה לבנה עם מכנסיים ונעליים ניטרליים. זהו בגד רך ונשי שייראה מדהים על כל אחד. אתה יכול גם לערבב ולהתאים חתיכות כאלה.

רעיון תלבושת קיץ אופנתי

מָקוֹר: @nohely.crystal

23. אופנתי בפסים

אחרון ברשימה שלנו הוא מעיל הפסים הזה. ז’קט הוא דרך מצוינת לעדכן את החלקים שכבר יש לך. פסים מושלמים לקיץ מכיוון שהם נראים מסוגננים וקיציים. אתה יכול לבחור מעיל פסים לבן ושחור וללבוש עם כל מכנס.

רעיון תלבושת עבודה מפוספסת לקיץ

מָקוֹר: @peaceandrockpr

אנו מקווים שמצאת השראה לתלבושות הקיץ שלך!