41 רעיונות חמוד לחג ההודיה לשנת 2019

31. עיצוב חלודה וזהב

עוד צבע חובה לעונת הסתיו וחג ההודיה הוא חלודה. זהו גוון חם ועשיר בעל גוון נחושת. הרעיון הבא מראה דרך מדהימה ללבוש חלודה. שני מסמרים צבועים בגוון כתום חלודה מתכתי, מסמר אחד מכוסה בנצנצים מזהב והציפורן האחרונה שנראית לעין היא עירומה עם קצות זהב. זהו רעיון נוצץ והוא משתמש גם בצבעים מסוגננים. זה מושלם לאירוע חג ההודיה הזוהר.

עיצוב ציפורניים של חלודה וזהב נצנצים

מָקוֹר: @nagelsweden

32. ציפורניים בהשראת סתיו עם נצנצים

לאחר מכן, יש לנו עוד מני יפה עם צבעים חומים וכתומים. רוב הציפורניים בצבע חום כהה, אחת כתומה עם נצנצים מזהב והציפורן השנייה נוצצת זהב. הצבעים מושלמים לסתיו והנצנצים מזזים את הציפורניים לאירוע המיוחד. זהו עיצוב קל ללבוש והוא יתאים לכל אורכי הציפורניים והצורות.

ציפורניים בהשראת סתיו עם נצנצים

מָקוֹר: @ציפורניים

33. ציפורני גלאם סגול וזהב עם אמנות עלים

מוקדם יותר בפוסט חלקנו מניקור סגול עם עלי סתיו. אם אהבת את הרעיון הזה, עליך לבדוק גם את הרעיון הזה. למראה זה, רוב הציפורניים סגולות ויש מסמר מבטא זהב אחד. מסמר אחד סגול מעוטר באבני חן זהב והשאר מכוסים בדוגמת עלים זהובים. המאני הזה מסמן את כל הקופסאות – הוא מסוגנן, עונתי וגם זוהר. פוליש OPI בגוונים O Suzi Mio ו- L.A.M.B. שומשו. Snail Vinyls Autumn Leaf Stencil שימש לאמנות הציפורניים.

ציפורני גלאם סגול וזהב עם אמנות עלים

מָקוֹר: @melcisme

34. ציפורניים חומות עם ניצוץ זהב

רעיון הציפורן הבא הוא אופנתי ומשתמש באמנות ציפורניים ייחודית. למראה זה הציפורניים צבועות בגוון חום חם וכל אחת מעוטרת בנצנצים מזהב נוצץ. זוהי אמנות ציפורניים יפה וניתן ליצור מראה דומה בעזרת שבלונות ציפורניים שניתן לרכוש באינטרנט. אנחנו אוהבים את המאני הזה כי הוא מסוגנן, קל ללבישה והוא יתאים לכל אירוע חג ההודיה.

ציפורניים חומות עם ניצוץ זהב

מָקוֹר: @nailsuponatime

35. ציפורני נצנצים אדומות וזהובות עשירות

אדום כהה הוא בחירת צבע פופולרית נוספת לעונת הסתיו ועם עיצובים כאלה נוכל לראות מדוע! שני מסמרים מכוסים נצנצים מזהב ושני ציפורניים צבועים בגוון ריק ואדום כהה. לאחת הציפורניים האדומות יש גם מראה כרום. כפי שאתה יכול לראות, האדום הכהה נראה כל כך מסוגנן, במיוחד עם אפקט הכרום. מני כזה יתאים גם לחג ההודיה וגם לחג המולד.

מסמרים ארוכים של אדום וזהב נצנצים

מָקוֹר: @solinsnaglar

36. ציפורניים מאט חמניות

לאחר מכן, יש לנו עיצוב נוסף של חמניות. הפעם שלוש ציפורניים אדומות ואחת צהובה. חלק מהציפורניים מעוטרות גם בחמניות תלת מימד וחלקן באבני חן. זהו מני מודגש, יפה ובהיר. אנחנו אוהבים את האדום עם החמניות, זה שילוב מדהים. שחזור זה או השתמש בצבע אדום עם מדבקות ציפורניים של חמניות.

ציפורני ארונית מאט חמניות

מָקוֹר: @isabelsnails

37. עיצוב ציפורניים משובצות

רעיון הציפורן הבא הוא עוד אחד האהובים עלינו! רוב הציפורניים כוללות עיצוב שונה כולל דוגמת משבצות, נצנצים ויש גם צבי זהב. משבצת היא תמיד חובה לסתיו והצבי הזהב פשוט מעניק לציפורניים מראה זוהר וחגיגי. אתה יכול לבדוק באילו מוצרים נעשה שימוש ולקרוא הדרכה קצרה בעמוד למטה.

עיצוב ציפורניים משובצות לסתיו וחורף

מָקוֹר: @nbnailart

38. ציפורני ארונות גלאם סתיו

אם אתה רוצה שמני ההודיה שלך יהיו זוהרים, מוארים ובהשראת סתיו, אז העיצוב הזה הוא בשבילך. ציפורן אחת חומה עם ניצוצות זהב, אחת עירומה עם קצוות נוצצים, השנייה בהירה עם דפוס עלה נופל והציפורן האחרונה כתומה. כפי שאתה יכול לראות, זהו מאני מדהים המושלם לאירוע המיוחד. צור מחדש את כל המאני או רק אחד או שניים מהעיצובים.

ציפורני ארונות גלאם סתיו

מָקוֹר: @cheyennesnails_

39. ציפורניים סגולות עם זהב נצנצים

לאחר מכן, יש לנו רעיון נוסף לציפורן סגולה. הפעם חלק מהציפורניים נוצצות לחלוטין והאחרות כוללות אומברה סגולה ונוצצת. זה רעיון מהמם וזה נהדר למי שאוהב ללבוש נצנצים. אתה יכול לנסות מאני דומה לזה או שאתה יכול להשתמש באומברה הסגולה והנצנצת על כל הציפורניים. כך או כך הציפורניים שלך ייראו נפלאות.

ציפורניים סגולות עם זהב נצנצים

מָקוֹר: @armstrongnails

40. מני אופנתי עם אמנות ציפורן טורקיה

מוקדם יותר בפוסט חלקנו אמנות ציפורניים חמודה. אם אהבת את זה, תסתכל גם על העיצוב הזה. כאן יש לנו מני המשתמש בצבעים מסוגננים כולל אדום ושחור על חלק מהציפורניים. באחד הציפורניים יש גם אמנות ציפורן הודו. עכשיו, זוהי לא תרנגול הודו רגיל כיוון שנוצות נוצרות להיראות כמו כדורגל. אז, זה מושלם עבור אלה שאוהבים ארוחות הודו וצופים בכדורגל בחג ההודיה. תוכל לצפות בהדרכה של הודו בעמוד למטה.

מני אופנתי עם אמנות ציפורן טורקיה

מָקוֹר: @kt_tk1

41. עיצוב נייל עלה נפילה בהיר

עיצוב הציפורניים הבא בהיר והוא מושלם לעונת הסתיו. רוב הציפורניים תוססות וחלקן עירומות. שני מסמרים בכל יד מעוטרים גם באבני חן זהובות ובעלי נפילה. זהו רעיון מסוגנן ושיקי והוא נהדר למי שרוצה להיראות אופנתי בחג ההודיה. אתה יכול לשחזר את זה או להוסיף עוד ציפורניים. תרנגול הודו ייראה סופר חמוד עם העיצוב והצבעים האלה.

עיצוב ציפורן עלה סתיו בהיר

מָקוֹר: @studio_m_maja

אנו מקווים שקיבלת השראה מרעיונות הציפורניים של חג ההודיה.