41 עיצובים של ציפורני ליל כל הקדושים מצמררות ויצירתיות

31. צעקות בהשראת ציפורניים

לאחר מכן, יש לנו מניקור בהשראת הסרט צעקה. כל הציפורניים שחורות מאט ולשני ציפורניים עיצובי מבטא. באחד יש את המסכה הנראית בסרט ובשנייה יש יצירת ציפורניים. זהו רעיון מפחיד והוא מושלם למי שאוהב סרטי אימה. אתה יכול לשחזר את הציפורניים האלה או לבחור עיצוב המבוסס על סרט אימה אחר.

צפרניים בהשראת ציפורניים לקראת ליל כל הקדושים

מָקוֹר: @evalam_

32. ציפורניים כתומות עם אמנות ציפורן דלעת

עיצוב הציפורניים הבא כולל יותר אמנות דלעת. למראה זה הציפורניים צבועות בכתום עז עם פנים דלעת מפחידות על מסמר אחד. זה רעיון כל כך מפחיד וקלאסי של ליל כל הקדושים. עיצוב הציפורן הזה יתאים לכולם ולכל צורות ואורכים של הציפורניים. ניתן לצבוע ביד את פני הדלעת או להשתמש בשבלונה.

ציפורניים כתומות עם אמנות ציפורן דלעת

מָקוֹר: @mvargas_nails

33. ג’ק סקלינגטון ניילס

אוהבים את הסרט הסיוט שלפני חג המולד? אם כן, רעיון הציפורן הבא הזה הוא בשבילך! כאן יש לנו ציפורניים בהשראת ג’ק סקלינגטון. לרוב הציפורניים עיצוב פס שחור ולבן והציפורן השנייה מציגה את פניו של ג’ק. זהו מראה חמוד ומצמרר שהוא חובה לכל חובבי הסרט. אתה יכול לבדוק הדרכה ולראות אילו לקים שימשו בעמוד למטה.

ג'ק סקלינגטון ציפורניים

מָקוֹר: @nailsbycambria

34. עיצוב מסמר עכביש קל

מראה הציפורן הבא הזה כולל עיצוב עכביש חמוד. רוב הציפורניים צבועות בשחור מבריק למעט ציפורן המבטא. מסמר המבטא לבן עם עכביש שחור קטן. זהו מראה קל ללבוש שיתאים לכל חגיגת ליל כל הקדושים. אתה יכול לצייר את העכביש ביד ויש סרטון קצר שמראה לך איך בדף של הציפורן.

עיצוב מסמר עכביש חמוד

מָקוֹר: @kt_tk1

35. אמנות ציפורן לטפטוף ליל כל הקדושים

לאחר מכן, יש לנו עוד עיצוב מסמרים לטפטוף לקראת ליל כל הקדושים. במקום דם כמו שהצגנו בעבר, הציפורניים האלה שחורות עם טפטופים ירוקים ונוצצים. אנחנו אוהבים את הרעיון היצירתי הזה כי יש לו אווירה מפלצתית של פרנקנשטיין. יש הדרכות לאמנות טפטוף באינטרנט. אתה יכול ליצור מחדש את הציפורניים האלה או לבחור בצבע תוסס אחר לטפטפות שלך. סגול ייראה נהדר, זה ייתן לציפורניים שלך מראה מכשף.

אומנות הציפורן לטפטוף ליל כל הקדושים

מָקוֹר: @lalalovenailart

36. ציפורני עכביש ייחודיות

רעיון הציפורן הבא כולל יותר ציפורני עכביש! הפעם, הציפורניים נוצצות בשחור, לבן וכסף. לציפורן אחת יש עיצוב אינטרנט ייחודי ובשנייה יש עכביש עם אבן חן גם לגוף. אנו אוהבים כיצד האמן השתמש בגביש לגוף העכביש מכיוון שהוא זוהר במאני. שחזר את המראה הזה או נסה רק את העכביש עם ציפורניים בשחור ולבן.

ציפורני עכביש ייחודיות מושלמות להלווין

מָקוֹר: @melcisme

37. ציפורני פולקה דוט בהשראת ליל כל הקדושים

נקודות פולקה הן דוגמת ציפורניים כה פופולרית. זה לא מפתיע כי זה יכול להיות משוחק לכל אירוע. לאחר מכן, יש לנו עיצוב עם נקודות עם טוויסט ליל כל הקדושים. לציפורניים אלה יש לוח צבעים קלאסי של ליל כל הקדושים בשחור, כתום ולבן. זהו מראה יצירתי וקל ללבוש. אתה יכול ליצור מסמרים דומים בעזרת כלי נקודה ושלושת הצבעים. שחזור את המאני הזה או שאתה יכול לנסות רק אחת מהתבניות במקום שלושתן השונות.

ציפורני פולקה דוט בהשראת ליל כל הקדושים

מָקוֹר: @lalalovenailart

38. מסמרים עם עכביש ועיצוב אתרים

אוהב רעיונות לציפורן העכביש? אם כן, עליך לראות את המניקור הבא. כאן יש לנו מסמרים שחורים ומבריקים עם שני עיצובים עם מבטא. מסמר מבטא אחד סגול עם קורי עכביש נוצצים והשני בהיר עם עכביש תלת מימדי. זהו מראה מהנה ומצמרר המושלם עבור ליל כל הקדושים. אתה יכול לקרוא הדרכה קצרה על אופן יצירת הציפורניים ולראות באילו מוצרים השתמשו בדף למטה.

ציפורניים עם עכביש ועיצוב אתרים

מָקוֹר: @loveatfirstlacquer

39. רעיון ציפורניים ליל כל הקדושים

רעיון הציפורן הבא מאפשר לך להיות מהנה ולהצטרף לחגיגות ליל כל הקדושים, אך גם ישמור אותך נראה אופנתי. לכל הציפורניים עיצוב שונה כולל עטלפים, דלעות ועוד. אנחנו חושבים שהציפורניים נראות יוקרתיות בגלל הגוונים הבהירים שבהם נעשה שימוש. זהו רעיון חמוד ויצירתי והוא ייראה מדהים על כל צורת ציפורן. נסה לשמור על הציפורניים ארוכות.

רעיון מסמר ליל כל הקדושים

מָקוֹר: @agalorynowicz

40. ציפורני עכביש נוצצות

לאחר מכן, יש לנו רעיון נוסף לציפורן עכביש. למראה זה, הציפורניים שחורות ומנצנצות וישנן שתי ציפורני מבטא. לציפורן מבטא אחת יש עכביש ולציפורן השנייה עיצוב אינטרנט. זהו מניקור חמוד, מצמרר וזוהר. אתה יכול לצייר ביד את העכבישים והרשת או להשתמש בשבלונות שאפשר לקנות באינטרנט.

ציפורני עכביש נוצצות

מָקוֹר: @lalalovenailart

41. עיצובים של ציפורני ליל כל הקדושים לתיז דם

במהלך ליל כל הקדושים, לרוב תראו איפור ותלבושות מעורפלות. אז למה שלא תוסיפו קצת דם גם לציפורניים שלכם? אתה יכול ליצור משהו כזה! כאן יש לנו ציפורניים לבנות עם דפוסי כתמי דם אדומים. זה רעיון כל כך מצמרר ומפחיד ולכן הוא מושלם עבור ליל כל הקדושים. יש הרבה הדרכות מקוונות שיכולות להראות לך כיצד ליצור מחדש מראה דומה.

אמנות ציפורניים להזרקת דם

מָקוֹר: @_hannahweir_

אנו מקווים שמצאתם השראה מעיצובי הציפורניים של ליל כל הקדושים!