41 תסרוקות צמות משולשות יפות שאתה צריך לראות

31. צמות אומברה אדומות

לאחר מכן, יש לנו עוד מראה אומבר להראות לך. הפעם השיער ארוך ונקלע בצורה יפה. הצמות מתחילות בשחור ואז מתמזגות לגוון עשיר ואדום כהה. גוונים אדומים כאלה פשוט מהממים והם מושלמים לסתיו ולחורף. אתה יכול לשחזר את המראה הזה או להשתמש בגוון אדום אחר.

צמות אומברה אדומות

מָקוֹר: @lcbeautysalonllc

32. צמות ארוכות עם תלתלים רופפים

רעיון השיער הבא הזה פשוט מדהים. כאן יש לנו צמות משולשות ארוכות ללא קשר עם קצוות מתולתלים. אנחנו אוהבים את הצמות האלה כי התלתלים בסוף יפים ומשוחררים. זוהי פשוט תסרוקת קלה ללבוש שתגרום לך להיראות גלאם מיידי! נסה את השיער הארוך או שאתה יכול לקבל גרסה קצרה יותר של הצמות.

צמות ארוכות עם תלתלים רופפים

מָקוֹר: @missy_did_em

33. לחמניה גבוהה להפליא

אנחנו אוהבים את הרעיון הבא לשיער! תסרוקת זו כוללת לחמניה בשמיים עם חלקי משולש סופר מסוגננים. זה רעיון כל כך אופנתי לשיער וזה יגרום לך להתבלט מההמון בסטייל! אנו חושבים שתסרוקת זו תהיה מושלמת לקיץ, מכיוון שהשיער קל לניהול וקשור לימי השמש החמים.

לחמניה גבוהה קלועה

מָקוֹר: @pearlthestylist_

34. צמות טוויסט עם חלקי משולש

אוהבים את התסרוקות השחורות והאדומות? אם כן, בדוק זאת. מראה זה כולל פיתולי משולש עזים שבהם לשיער צבע משולב בצבע שחור ואדום כהה. השיער מאובזר גם כן. אנחנו אוהבים את הצבעים המשמשים, הם מחמיאים זה לזה בצורה מושלמת. זה סגנון כל כך אופנתי. אתה יכול לשחזר את זה או להשתמש בגוון אדום אחר. אולי נסה נימה חיה ותוססת יותר.

צמות טוויסט עם חלקי משולש

מָקוֹר: @divynedavyna_hairstyles

35. צמות ארוכות ודי מתולתלות

התסרוקת הבאה כל כך יפה. כאן יש לנו צמות ארוכות ומלוטשות עם דפוס משולש עדין. הצמות מתולתלות גם בקצותיהן. כל דבר בתסרוקת הזו אופנתי ומדהים. אתה יכול להלביש שיער כזה למעלה או למטה כדי להתאים לכל אירוע. לכן, הוא מושלם לנשים עסוקות הזקוקות לשיער שיכול לגרום להן להיראות נהדר לעבודה אך גם לזרוח לערב. זה פשוט נראה מהמם ללא מאמץ.

צמות ארוכות ויפות למדי

מָקוֹר: @betty_bella_braids

36. רעיון שיער לשיער אומבר

לאחר מכן, יש לנו עוד סגנון אומברה להראות לך. הפעם יש לנו פיתולי חלק משולשים מהממים. השיער מתחיל גם שחור ואז מתמזג לגוון חם ובהיר. זוהי דרך כל כך אופנתית ללבוש אומברה והצבע מושלם לכל עונות השנה. מראה זה נוצר בשיער של טוויסט טוויסט בצבע 1b/30 וניתן להזמין אותו בעמוד האינסטגרם למטה.

רעיון שיער לשיער אומבר

מָקוֹר: @beautycanbraid

37. צמות משולש עם תלתלים

אם אתה באמת אוהב את צמות המשולש עם תלתלים, אז תסתכל על זה. לגרסה זו של הסגנון, יש להוסיף שיער מתולתל יותר לקצות מה שאומר פחות צמה. כפי שאתה יכול לראות, התלתל הנוסף נראה מהמם. זה רק מראה עוד דרך ללבוש את הצמות עם קצוות מסולסלים וזה פשוט יפה. אנחנו אוהבים את התסרוקת הזו!

צמות משולשות מתולתלות

מָקוֹר: @betty_bella_braids

38. צמות חומות מסוגננות עם חבל זהב

חום הוא בחירת צבע פופולרית נוספת ועם שיער כזה, אנו יכולים לראות מדוע! כאן יש לנו צמות משולשות ארוכות. הצמות הן בגוון אופנתי וחום בהיר. תסרוקת זו מסתיימת גם היא בחוט זהב. הצבע החום נראה מהמם והוא משדרג את השיער מבלי להיות מעל החלק העליון. חום מושלם לנשים שרוצות לנסות צבע שיער חדש מבלי שהשינוי יהיה נועז ודרמטי מדי.

צמות חומות מסוגננות עם חוט זהב

מָקוֹר: @lcbeautysalonllc

39. צמות אדומות חיות

לאחר מכן, יש לנו עוד רעיון לשיער אדום להראות לך. הפעם צמות המשולש הן בגוון אדום עז והן מעוטרות בחבלים. זה פשוט סגנון קלוע נועז וטרנדי וזה ייראה מדהים על כולם. אנו חושבים שגם צמות המשולש האדומות האלה יראו מהממות באורך בוב.

צמות אדומות חיות

מָקוֹר: @jdivastyles

40. תסרוקת צמה משולשת יפה

רעיון השיער הבא כולל צמות משולש בוהו. הצמות האלה ארוכות עם התלתלים והן נראות מהממות. כפי שאתה יכול לראות בתמונה למטה, הצמות נראות רופפות לא פחות מאשר קשורות לקוקו. אז, אתה יכול לנסות תסרוקות שונות. זהו סגנון מדהים והוא יגרום לך להיראות ולהרגיש כמו מלכה.

תסרוקת צמה משולשת יפה

מָקוֹר: @braids_by_koya

41. צמות טרנד משולשות סגולות

אוהבים את צבעי השיער הייחודיים? אם כן, בדוק את רעיון השיער הזה. כאן יש לנו צמות משולשות שמנמנות והן בצבע סגול עז. אנחנו אוהבים את הטון הסגול כי הוא כהה, קל ללבוש ואופנתי. זה באמת מחמיא גם לאביזר שיער הזהב. אתה יכול לשחזר את זה או לנסות גוון בהיר יותר של סגול.

צמות משולשות סגולות טרנדיות

מָקוֹר: @jdivastyles

אנו מקווים שמצאת תסרוקת חדשה ומדהימה לנסות!