43 רעיונות צבעי שיער בלונדיני תות היפים ביותר

בלונדינית תות היא צבע שיער מדהים. זהו תערובת יפה של בלונדינית עם גוונים אדומים. סלבריטאים כמו ג’סיקה צ’סטיין, בלייק לייבלי, ניקול קידמן ועוד טלטלו את צבע השיער הזה והכניסו אותו לאור הזרקורים של הסגנון. יש לנו 43 רעיונות לשיער להראות לך, כך שתוכל לקבל את המראה הזה של רשימת A בעצמך. תוכלו למצוא גווני פסטל, גווני נחושת חמים ושיער תות שדהה. יש דרך ללבוש את הטרנד הזה לכולם!

1. שיער בלונדיני תות בהיר

רעיון השיער הראשון שעלינו לחלוק אתכם הוא בלונדינית תות בהירה. למראה זה, השיער מתחיל להיות כהה ואז מתמזג לגוון בהיר יותר ובלונדיני. זהו תערובת יפה והיא תתאים לכל אחד. צור מחדש את המראה המדויק הזה או הוסף גוונים בלונדיניים שונים לשיער – בלונדינית בהירה בקצותיה תיראה מסוגננת.

שיער בלונדיני תות בהיר

מָקוֹר: @chadkenyon

2. אונה בלונדינית תות כהה

בלונדינית תות לא חייבת להיות קלה במיוחד, כמו שאתה עשוי לחשוב. אתה יכול לקבל צבע כהה יותר להמיס בדיוק ככה. השיער כהה מאוד בשורש ומתמזג לגוון תות חמים. שיער כזה ייראה מהמם בכל אורכי השיער והוא יעבוד עם ברונטיות והנשים עם שיער כהה יותר.

אונה בלונדינית תות כהה

מָקוֹר: @createdbyami

3. בורדו עד אומברה בלונדינית תות

לאחר מכן, יש לנו רעיון שיער יפה שייראה מסוגנן במיוחד במהלך הסתיו והחורף. השיער מתחיל בגוון בורדו כהה ואז מתמזג בלונדינית תות בהירה. שני הטונים האלה מהממים ביחד וזה יוצר תערובת חמימה. המראה הזה מושלם לנשים הנועזות שלנו שאוהבות להיות באור הזרקורים.

בורגונדי לשיער אומברה בלונדיני תות

מָקוֹר: @hairbybriannareilly

4. שיער בלונדיני תות פסטל

ההמלצה הבאה שלנו לצבע שיער היא הבלונדינית התות המהממת והפסטלית. השיער אכן נראה בהיר יותר בשורשים ומעט כהה יותר בקצותיו. אתה יכול לשחזר את המראה ולצבוע את כל צבעו, או ללבוש גוון דומה עם השיער הטבעי שלך כדי ליצור מראה אומבר או balayage. צבע שיער זה מושלם לבלונדיניות טבעיות.

שיער בלונדיני תות פסטל

מָקוֹר: @hairbyjackieb

5. תות בלונדיני עד רוז גולד

צבעים ורודים כמו ורד תמיד בסגנון. כאן יש לנו רעיון לשיער בלונדיני שיש בו תערובת של תות וזהב ורד. כפי שאתה יכול לראות, לתערובת זו יש גוון ורוד מעט שיוצר מראה אופנתי ויפה. בעל סגנון דומה לזה, או בחר בצבע שורש בהיר יותר.

תות בלונדינית לאומברה רוז גולד

מָקוֹר: @luzie_the_balayage_artist

6. שיער בלונדיני תות רך

הרעיון הבא שלנו הוא בלונדינית תות רכה. השיער מתחיל בהיר ואז הוא קצת יותר כהה לקראת סוף השיער. צור מחדש תערובת כזו או שאתה יכול פשוט לבחור את הצבע העליון הבהיר. כך או כך, יהיה לך רעיון שיער יפה שיהיה בסגנון כל השנה.

שיער בלונדיני תות רך

מָקוֹר: @hairbyjackieb

7. בלונדינית קייצית

לאחר מכן, יש לנו רעיון בלונדיני קייצי. זוהי התסרוקת המושלמת לאביב ולקיץ כדי להעניק לך מראה רענן וקליל, אך גם לסתיו ולחורף להאיר את המראה שלך במהלך החודשים הכהים והקרים יותר. השורשים מתחילים כהים ומתמזגים לבלונד חם ובהיר עם רמז לתות. אנחנו אוהבים את זה!

שיער בלונדיני תות ודבש

מָקוֹר: @hairbychrissydanielle

8. בלונד תות גוון נחושת

לבלונדינית תות יש גוון אדום, כך שהיא עובדת יפה עם גוונים אדומים אחרים כמו נחושת. הנה לנו דוגמא נפלאה. כפי שאתה יכול לראות, השיער הוא אדום כהה יותר בחלקו העליון ואז משתלב בגוון תות עם גוונים נחושת לכל אורכו. שחזור את המראה החם הזה או הוסף גוונים קרירים יותר כמו בלונדינית בהירה בקצות.

שיער בלונדיני תות נחושת

מָקוֹר: @camouflageandbalayage

9. בלונדינית תות מבולגנת

אם אתם מחפשים תסרוקת חדשה ואופנתית שתשנה את המראה שלכם לגמרי, הרעיון הבא הזה הוא בשבילכם. לצבע השורש יש גוון נחושת ולאחר מכן משתלב בלונד תות בהיר. אנחנו אוהבים את הצבעים ברעיון השיער הזה, אבל גם את אופן עיצוב השיער. התערובת נראית מדהים עם השיער המסולסל והמבולבל. סגנון זה ייתן לכולם קנאה בשיער!

שיער בלונדיני תות מבולגן

מָקוֹר: @jaywesleyolson

10. הבהרה בלונדינית תות לשיער כהה

הרעיון הבא שלנו הוא תסרוקת נוספת לנשים עם שיער כהה. בזו, לשיער מראה יותר מודגש והבלונדינית התותית חמימה יותר עם רמזים לבלונד בהיר. אנחנו באמת אוהבים את רעיון השיער הזה כי הוא מראה עד כמה בלונדיניות חמות ויפות יכולות להיראות עם שיער כהה מאוד. מבט זה מוכיח כי שיער תות הוא לא רק לבלונדיניות.

הבהרה בלונדינית תות לשיער כהה

מָקוֹר: @colour.jade