23 דרכים אופנתיות ללבוש צמות אישיות העונה

11. עדפו קלוע יפה

אם אתה מחפש תסרוקת אופנתית ואלגנטית, עליך לבדוק את הרעיון הבא. כאן יש לנו צמות בודדות פשוטות שעוצבו לעדכון קלוע. העדכון יפה וזה יהיה מושלם לאירוע או מסיבה מיוחדת. הוא נראה מהמם ללא מאמץ והוא ייראה מדהים גם בכל צבע.

עדפו קלוע יפה

מָקוֹר: @glambymerry

12. צמות ורודות וסגולות

רוצה תסרוקת נועזת שגורמת לך להתבלט מההמון? אם כן, זה בשבילך. במראה זה מוצגות צמות אומברה ורודות וסגולות שעוצבו ללחמנייה חצי. זוהי תסרוקת יוצרת אמירה שתיראה מדהים לעונת הקיץ. אתה יכול לנסות את מראה האומברה או פשוט לבחור ורוד או סגול במקום שני הצבעים יחד.

צמות אומברה ורודות וסגולות

מָקוֹר: @superbraider_

13. צמות בינוניות עם חפתים לשיער זהב

לאחר מכן, יש לנו עוד תסרוקת מאובזרת להראות לך. כאן יש לנו צמות יפות המעוצבות בצד עם חפתים מזהב. זהו רעיון חמוד וקל ללבוש שיתאים לכולם. שחזור זה או שאתה יכול לנסות חפתים כסופים במקום זהובים למראה אחר. אתה יכול לנסות את הסגנון הפשוט והטרנדי הזה גם בצבע אחר.

צמות בינוניות מסוגננות עם חפתים לשיער זהב

מָקוֹר: @b_michelle247

14. צמות ארוכות ודקות עם תלתלים

הרעיון הבא שלנו כולל שילוב צמה ותלתלים נוסף. עבור סגנון זה חלק מהשיער מתולתל ולא רק הקצוות. כפי שאתה יכול לראות, התלתלים הנוספים מעניקים לצמות מראה זוהר ומדהים. נסה את הצמות הארוכות במיוחד לתסרוקת אמירה או שאתה יכול לנסות גם צמות קצרות יותר.

צמות ארוכות ודקות עם תלתלים

מָקוֹר: @style_by_felicia

15. צמות אומברה אדומות

אוהבים את תסרוקות האומברה? אם כן, עליך לבדוק את הרעיון הבא שלנו. כאן יש לנו צמות שחורות ארוכות שהופכות לאדום כהה באמצע הדרך. לשיער יש גם חלקי משולש. אנחנו אוהבים את הצבע האדום הכהה כי הוא נראה כל כך מסוגנן והוא יוצר אומברה נועזת. נסה את האדום הכהה או שאתה יכול לבחור בגוון אדום בהיר יותר. כך או כך, זה ייראה מהמם.

צמות משולש אדום אומברה

מָקוֹר: @lcbeautysalonllc

16. בוב קלוע חמוד

רעיון השיער הבא שיש לנו להראות לכם הוא כל כך חמוד ומסוגנן! תסרוקת זו כוללת בוב קלוע. זהו בוב ארוך והוא יהיה מושלם לאביב ולקיץ. תוכל לשחזר זאת או לבחור באורך בוב קצר יותר. זהו סגנון אופנתי וקל ללבוש שיתאים לכולם.

בוב קלוע חמוד

מָקוֹר: @zhaanaay

17. צמות קופסא טרנדיות

רוצה לנסות צמות קופסא אופנתיות? אם כן, כדאי שתשקול דבר כזה! הפרידות בתסרוקת זו כה מסודרות והצמות נראות כל כך שיקיות. הצמות האלה הן בלונדיניות חמות והן הולכות מעט כהות יותר באמצע הדרך ומסתיימות בצבע חום יותר בקצות. אתה יכול לנסות את הסגנון הזה או שאתה יכול לבחור בלונדינית בהירה יותר. סגנון כזה מושלם לנשים המנסות בלונד בפעם הראשונה מכיוון שהצבעים אינם דרמטיים מדי.

צמות קופסא טרנדיות

מָקוֹר: @divynedavyna_hairstyles

18. צמות אומברה עם חלקי משולש

במהלך הפוסט הזה הצגנו צמות אומברה, סגנונות חצי למעלה וצמות עם חלקי משולש. אם אהבת את המראות האלה, אז תאהב את הרעיון הבא שלנו. תסרוקת זו משלבת את שלושתם! כאן יש לנו צמות בודדות ארוכות עם חלקי אומברה וחום משולשים. השיער עוצב גם לחצי לחמנייה. זהו רעיון שיער אופנתי ועצבני שייראה מדהים על כל אחד. נסה את המראה הזה או בחר בצבע אומבר אחר.

צמות אומברה עם חלקי משולש

מָקוֹר: @lcbeautysalonllc

19. צמות בתולת ים

רעיון השיער הבא שלנו הוא אופנתי ויפה. כאן יש לנו צמות בודדות ארוכות שמתחילות בשחור ואז מתמזגות לגוון ירוק מדהים. אנחנו אוהבים את המראה הזה כי הוא מזכיר לנו בתולות ים! צמות כמו אלה יהיו מושלמות לקיץ ולמי שרוצה תסרוקת נפלאה. נסה את הצמות הארוכות או שתקצר גם.

צמות בתולת ים

מָקוֹר: @lipstickncurls

20. צמות אישיות עם צמה אחת גדולה

אם אתה מחפש תסרוקת ייחודית, אז זה יכול להיות מושלם בשבילך! רעיון השיער הזה כולל צמות בודדות רופפות, אך חלקן צמותו יחד כדי ליצור צמה אחת גדולה. הצמה הגדולה יותר היא תכונה בסגנון יפה והיא מקנה לשיער מראה בוהו קיצי. אתה יכול לנסות סגנון קלוע כזה בכל צבע אבל הוא מתאים יותר לצמות ארוכות יותר.

צמות בודדות עם צמה אחת גדולה

מָקוֹר: @cwbraids_br

21. צמות אומברה שלוש צל

התסרוקת הבאה שיש לנו להראות לך כוללת מראה אומברי יפהפה בעל שלושה גוונים. עבור סגנון זה, הצמות שחורות ואז באמצע הדרך הן הופכות לחום בהיר ואז השיער משתנה שוב לבלונדיני בהיר לכיוון הקצות. שילוב הצבעים הזה מהמם והוא יוצר מראה אומברי אופנתי. נסה את שלושת הגוונים האלה או בחר שלישיית צבעים משלך.

שלוש צמות אומברה

מָקוֹר: @superbraider_

22. צמות בורדו דקיקות עם תלתלים

לאחר מכן, יש לנו רעיון נוסף של צבע שיער נועז. צמות בודדות אלה הן בגוון בורדו מדהים והן מעוצבות לקוקו בקצה חצי. לצמות יש גם קצוות מתולתלים. אנחנו אוהבים את התסרוקת הזו כיוון שהיא ייחודית ונועזת. אתה יכול להשתמש בצבע בורדו כזה על כל סגנון קלוע.

צמות בורדו דקיקות עם תלתלים

מָקוֹר: @bellacheveux

23. צמות בלונדיניות יפות למחצה

התסרוקת האחרונה שיש לנו להראות לך היא עוד לחמנייה קלועה. למראה זה הצמות שמנמנות והן בגוון בלונדיני בהיר. מחציתם נותרו רופפים והחצי השני מעוצב ללחמנייה גבוהה. זהו רעיון אופנתי וזוהי תסרוקת האמירה המושלמת לקיץ.

צמות בלונדיניות יפות למחצה

מָקוֹר: @kammmmmi_

אנו מקווים שמצאת סגנון צמה אופנתי ואינדיבידואלי לנסות!