Kdy bude 2 série Loki?

Kdy bude 2 série Loki?

Kdy vyjde Loki

Seriál byl naplánován k uvedení na streamovací službě Disney+ s premiérou prvního dílu 9. června 2021. První série byla koncipována jako šestidílná. V šestém díle první série bylo v potitulkové scéně potvrzeno, že seriál dostane druhou řadu, jejíž premiéra byla později ohlášena na 6.

Kdo je Loki

Loki (také Lopt) je bůh ze severské mytologie. Je to bůh lsti, falše a mnoha jiných špatností, zároveň ale i rybářských sítí. Vyniká také vysokou inteligencí a vypočítavostí. Loki, který byl původem obr, uzavřel s bohem Ódinem pokrevní bratrství a byl přijat mezi Ásy.

Kdy se odehrává Loki

Jak již všichni víme, příběh se odehrává po událostech Avengers: Endgame, tedy v moment, kdy Loki z druhé reality sebral Teserakt, ve kterém je uložen kámen prostoru a s jeho pomocí uprchl.
Archiv

Kde sledovat Lokiho

Přidat do filmotékyNa VOD od. 06.10.2023 Disney+ (Season 2)Na VOD od. 09.06.2021 Disney+ (Season 1)

Jak správně sledovat filmy od Marvelu

MCU Timeline: V jakém pořadí sledovat všechny marvelovkyCaptain Marvel. Rok vydání: 2019. Období v MCU: 1989 – 1995.Iron Man. Rok vydání: 2008.Iron Man 2. Rok vydání: 2010.Neuvěřitelný Hulk. Rok vydání: 2008.Thor. Rok vydání: 2011.The Avengers. Rok vydání: 2012.Iron Man 3. Rok vydání: 2013.Thor: Temný svět. Rok vydání: 2014.

Jak Loki zemřel

Jak odpověděl Loki byl jednou z obětí Thanosova (Josh Brolin) řádění v Avengers: Infinity War (2018). Ovšem, zatímco většina ostatních zemřela během lusknutí prstů, Lokiho zabil přímo Thanos.

Co se stalo s Lokim

Lokiho však čeká jiný osud. Vezme si ho pod křídla agent Mobius (Owen Wilson) a dá mu na vybranou. Buď bude vymazán, nebo mu pomůže chytit Varianta sebe samého. Loki nakonec souhlasí, ale to by nebyl Bůh lsti, kdyby neměl svůj vlastní plán.

V jakých filmech je Loki

FilmyThor.Avengers.Thor: Temný svět.Thor: Ragnarok.Avengers: Infinity War.Avengers: Endgame.

Kdy vyjde Avengers 5

1. května 2026 (USA)Avengers: The Kang Dynasty / Datum uvedení

Kdo je nejsilnější z Avengers

Captain Marvel: Nejsilnější Avenger

Captain Marvel je oficiálně nejsilnější superhrdinkou celého filmového vesmíru Marvelu. Je silnější něž Hulk nebo Thor. Jenže síla není všechno. Rozhodně ne, když Avengers stojí proti takovému zloduchovi jako je Thanos, který dokáže díky Kamenům nekonečna manipulovat s realitou.

Jak zemřel heimdall

Heimdall byl jednou z postav, která v Avengers: Infinity War (2018) nezemřela během lusknutí prsty, ale vlastnoručně ji zabil Thanos (Josh Brolin), což znamená, že nebyla v Avengers: Endgame (2019) oživena.

Co dělají kameny nekonečna

Seznam Kamenů nekonečna

Název Schopnost Objekt, místo
Kámen moci Poskytne uživateli nadpřirozenou sílu Orb
Kámen mysli Ovládá mysl Lokiho žezlo, Vision
Kámen reality Mění realitu Aether
Kámen duše Dokáže ovládnout duši schránka Adama Warlocka, planeta Vormir

Na co navazuje Loki

Obsah filmu Loki

V tomto seriálu z produkce Marvelu, který navazuje na údálosti filmu Avengers: Endgame, se setkáváme s postavou Lokiho, nevlastního bratra Thora. Po jeho útěku z alternativní reality se dostává do tajné organizace, která ovládá čas i prostor a určuje kdo bude žít a kdo bude z historie času vymazán.

Co má vyjít v roce 2023

Filmové novinky 2023 – brzy v kinech

Premiéra Film Distributor
Barbie Vertical
2023-07-27 Dvě slova jako klíč Bontonfilm
Minulé životy Aerofilms
Strašidelný dům Falcon

Jaké Marvel filmy vyjdou v roce 2023

Sestavili jsme jednoduchý přehled všeho, co Marvel oficiálně chystá, abyste věděli, na co se do roku 2023 můžete těšit.Black Widow Zdroj: Marvel Studios.Spider-Man: Daleko od domova Zdroj: Columbia Pictures.Loki Zdroj: Marvel Studios.Thor Zdroj: Marvel Studios.Strážci Galaxie Vol.Ant-Man a Wasp Zdroj: Marvel Studios.

Kdo je silnejsi Thor nebo Hulk

Není šokem, že často padá zrovna jméno Hulk. Ve filmech se s Thorem několikrát střetli a přetahovali se o to, kdo je vlastně silnější. Pravdou je, že jsou na podobné úrovni, pokud jde o fyzickou sílu. Někdy má trochu navrch Thor, někdy Hulk.

Kdo je high Evolutionary

Vizionář, jenž má touhu neustále vše vylepšovat a předělávat. Jeho nejlepším výtvorem je Rocket Raccoon. High Evolutionary je vizionář, který se zkrátka nedokáže smířit s věci a bytostmi tak, jak jsou a jak je stvořil sám Bůh.

Kdo zemřel v Avengers

Megahit Avengers: Endgame nabídl skutečně velkolepé finále celého jednoho cyklu filmového světa od Marvelu. Bohužel mu v emocionálním závěru padla za obět postava Tonyho Starka neboli Iron Mana (Robert Downey Jr.). Jeden z režisérské dvojice filmu, Joe Russo, ve veřejné diskuzi na filmovém festivalu v St.

Jak zemřela Gamora

Ve filmech je Gamora členkou Strážců galaxie, která byla jako mladá unesena Thanosem, když zabil polovinu její planety. O 24 let později je ale zabita Thanosem na Vormiru, aby získal Kámen mysli.

Co umí kámen duše

Kámen duše má schopnost manipulovat s duší a podstatou člověka, dokáže ovládat život a smrt a obsahuje vlastní dimenzi, tzv.

Jak jdou za sebou Marvel filmy

MCU Timeline: V jakém pořadí sledovat všechny marvelovkyCaptain Marvel. Rok vydání: 2019. Období v MCU: 1989 – 1995.Iron Man. Rok vydání: 2008.Iron Man 2. Rok vydání: 2010.Neuvěřitelný Hulk. Rok vydání: 2008.Thor. Rok vydání: 2011.The Avengers. Rok vydání: 2012.Iron Man 3. Rok vydání: 2013.Thor: Temný svět. Rok vydání: 2014.

Co vyjde za filmy v roce 2024

KvětenDeadpool 3 (plánovaná česká premiéra: 2. května 2024)Garfield (plánovaná česká premiéra: 23. května 2024)Furiosa (plánovaná česká premiéra: 23. května 2024)The Kingdom of the Planet of the Apes (plánovaná česká premiéra: 23. května 2024)Imaginary Friends (plánovaná česká premiéra: 30. května 2024)

Co má vyjit v kine

Kompletní přehled premiér

01.02. BTS: Yet to Come in Cinemas (2022) Aerofilms
02.02. Mumie (2023) Vertical Ent.
Muž jménem Otto (2022) Falcon
Někdo klepe na dveře (2023) CinemArt
Ostrov (2023) CinemArt

Kdo je nejsilnější v Marvelu

1) Doctor Strange

Jeho vyjednávací schopnosti stranou, Doctor Strange sílí s každou vteřinou na plátně i mimo něj.

Kdo je nejsilnější z Marvelu

Později došlo ke spojení obou osobností, jak známe např. z Avengers: Endgame, kdy si Hulk udržel svou nadlidskou sílu a inteligenci Bannera. Co se toho týče patří Hulk mezi nejsilnější postavy Marvel Universe.