Jaké programy jsou na Voyo?

Jaké programy jsou na Voyo?

Co vše je na Voyo

Najdete tu i populární pohádky pro děti, ať už v podobě seriálů či celovečerních filmů. Nabídka obsahuje klasiku jako je Včelka Mája, My Little Pony, ale také Ptačí úlet, Asterix, Čtyřlístek, Pat & Mat, Bob a Bobek na cestách, Kouzelná Kamila, hraného celovečerního Asterixe i Autíčka.

Jaké filmy jsou na Voyo

Oblíbené na VoyoZabiják proti své vůli.Párty Hárd.Krásky z Dubaje.Párty Hárder: Summer Massacre.Big Eyes.30: Príbeh ligy.Nikdy neodvracej zrak.Krajina ve stínu.
Archiv

Jak se dostat na Voyo zdarma

Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet Voyo na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace). Jestliže se rozhodnete Voyo dále nevyužívat, je nutné předplatné zrušit nejpozději 24 hodin před skončením zkušebního období.
Archiv

Jak aktivovat Voyo zdarma

Pokud zvolíte při aktivaci předplatného Voyo na zkoušku, máte možnost vyzkoušet službu na 7 dní zdarma (168 hodin od aktivace). Pro aktivaci 7denní zkušební doby je třeba zadat Vaši platební kartu.

Jak se platí Voyo

Voyo platba se strhává každý měsíc buď z platební karty. Dříve podporovaný PayPal už dnes využít nelze. Pokud chcete mít platby skutečně pod kontrolou, nebo nechcete či nemůžete využít uvedené platební metody, Voyo předplatné se dá předplatit i pomocí poukazu.

Jak nastavit Voyo v televizi

Manuál pro instalaci Voyo na Android TVOvladač pro Android TV.Po spuštění Android TV zvolte Aplikace.Vyberte Stáhnout další aplikaci / otevřete Google Play Store.Do vyhledavače zadejte „voyo“.Vyberte Instalovat.Po instalaci můžete aplikaci rovnou Otevřít.Stažené VOYO.cz naleznete v aplikacích.

Na co se podívat filmy

Nejlepší filmy roku 2022Kocour v botách: Poslední přání (2022) 91%Babylon (2022) +1. 89%Top Gun: Maverick (2022) +2. 88%The Batman (2022) 87%Třináct životů (2022) 86%

Co je lepsi Voyo nebo Netflix

Nevýhodou této služby je poměrně slabá nabídka zahraničních seriálů – najdete tu sice pár dobrých titulů jako Černá zmije, Kobra 11 nebo Červený trpaslík, ale jinak Voyo nabízí daleko menší výběr než Netflix nebo HBO GO a cílí spíše na diváka, který vyhledává tuzemskou tvorbu a novácké seriály.

Jak zařídit Voyo na televizi

Manuál pro instalaci Voyo na Android TVOvladač pro Android TV.Po spuštění Android TV zvolte Aplikace.Vyberte Stáhnout další aplikaci / otevřete Google Play Store.Do vyhledavače zadejte „voyo“.Vyberte Instalovat.Po instalaci můžete aplikaci rovnou Otevřít.Stažené VOYO.cz naleznete v aplikacích.

Co se stane kdyz Nezaplatim Voyo

Pokud se nepodaří platbu provést, dojde ke zrušení Voyo předplatného. Nicméně jelikož platba probíhá v prostředí Apple, pokusy o její úspěšné provedení budou několikrát opakovány, dle podmínek Apple.

Jak neplatit Voyo

Na úvodní stránce klikněte na ikonu uživatele a zvolte Moje předplatné. Zobrazí se Vám informace o předplatném, které je aktuálně nastaveno pro Váš účet. Pokud máte nastavené měsíční předplatné s automaticky opakovanou platbou nebo zkušební období, klikněte na Zrušit předplatné.

Co kdyz Nezaplatim Voyo

Jestliže se platba nezdaří, pokusíme se o její provedení znovu ještě dvakrát, a to 24 hodin po vypršení předplaceného období a 5. den po vypršení předplaceného období. Pokud se platbu povede úspěšně provést nejpozději 5.

Jak zaplatit Voyo z účtu

Pokud už Voyo účet máte:

Přihlaste se na stránce https://voyo.nova.cz/prihlaseni. Poté přejděte na stránku https://voyo.nova.cz/registrace-kupon. Vyplňte kód. Potvrďte tlačítkem "Zaplatit/Dokončit".

Co si pustit za horor

Nejlepší hororové filmyMlčení jehňátek (1991)Vetřelec (1979) +2.Vetřelci (1986) +1.Osvícení (1980) +2.Psycho (1960) +1.Spalovač mrtvol (1968) +6.Věc (1982) +1.Ospalá díra (1999) +1.

Jak najít film

Dalším způsobem, jak najít film podle děje, jsou knihovny nebo vyhledávače filmů. Jejich nespornou výhodou je okamžité nalezení výsledků, v nichž poté můžeme objevit ten, který hledáme. Nejlepší je svůj dotaz svěřit takovému, který již má širokou databázi, čímž spíše narazíme na kýžený výsledek.

Která streamovací služba je nejlepší

Jaké streamovací služby jsou momentálně nejlepší Nejlepší platformou dnešní doby je zatím bezesporu Netflix, ale například HBO MAX se mu úspěšně začíná dotírat na záda se svou nabídkou filmů velkých jmen.

Na co koukat na SkyShowtime

V praxi to znamená, že se na SkyShowtime můžete podívat třeba na Top Gun: Maverick, Jurský svět: Nadvláda, série Indiana Jones, Star Trek, Já, Padouch, Rychle a zběsile, seriálovou videoherní adaptaci Halo a mnoho dalších.

Proč mi nejde Voyo na TV

– Ověřte si, že používáte k přehrávání aplikaci určenou pro Smart TV a že je Vaše zařízení podporováno. – Zkontrolujte internetové připojení. Pokud používáte připojení přes wifi, zkuste zařízení připojit k internetu přes kabel. – Zkontrolujte aktualizace softwaru/firmwaru Vaší TV.

Kde koupit předplatné na Voyo

Nyní je možné zakoupit kupóny Voyo v pobočkách Tipsport a Chance, dále také ve většině prodejen Billa a Penny, provozovnách Geco a v partnerské síti společnosti Givery. Dále je možné zakoupit kupóny na www.givery.cz a www.herni-kupony.cz.

Jak se přihlásit na Voyo v televizi

Na TV se můžete přihlásit dvojím způsobem. V hlavním MENU televizní aplikace MAGENTA TV najdete samostatnou sekci Voyo. Zde si můžete jednoduše vybrat svůj první film nebo seriál a přejít přímo do aplikace Voyo bez nutnosti zadávat přihlašovací údaje.

Jak dlouho jsou filmy na Voyo

Tituly z vlastní produkce TV Nova jsou součástí archivu a jsou ke zhlédnutí neomezeně.

Jaké jsou nejlepší horory

Nejlepší hororové filmyMlčení jehňátek (1991)Vetřelec (1979) +2.Vetřelci (1986) +1.Osvícení (1980) +2.Psycho (1960) +1.Spalovač mrtvol (1968) +6.Věc (1982) +1.Ospalá díra (1999) +1.

Jak najít film když nevím jak se jmenuje

Druhým způsobem, jak najít film, když nevím název, je zúžením dle ostatních informací, které o filmu vím. Odhadnout bychom například mohli filmový žánr – zpravidla totiž víme, zda jde o horor, romantický film či třeba dokument. Pomoct nám může také, známe-li zemi, z níž daný titul pochází (případně, kde se odehrává).

Na jaký film se podívat

Nejlepší filmy1. Vykoupení z věznice Shawshank (1994) USA, Drama / Krimi.2. Forrest Gump (1994) USA, Drama / Komedie.3. Zelená míle (1999) USA, Drama / MysteriózníSedm (1995) USA, Thriller / Krimi.5. Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)6. Schindlerův seznam (1993)7. Kmotr (1972)8. Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Kde se koukat na filmy zdarma

Online filmy zdarma. 9 míst, kde se neplatí! – Komparito.czKanál Filmy v češtiněKanál Filmy česky a zadarmo.iVysíláníiPrima.Voyo.Stream.cz.Bing.Často kladené otázky.