Jaké výhody má registrovaná Tank karta Easy?

Jaké výhody má registrovaná Tank karta Easy?

Jak funguje Tank karta Easy

Připojením TANKARTY Easy do aplikace získáte slevu na palivo a všechny další výhody TANKARTY. Kromě toho jí v aplikaci můžete jednoduše nabít i registrovat. Pokud používáte TANKARTU Business, všechny potřebné informace najdete zde. TANKARTU, kterou chcete do aplikace přidat, musíte nejdřív registrovat.

Co je Tankarta Easy

Tankarta Easy, kterou využívá více než 200 tisíc zákazníků, je na trhu od roku 2016. Nabízí čerpání paliv na všech čerpacích stanicích Orlen Benzina v Česku (s výjimkou samoobslužných) se slevou bez podmínky minimálního odběru paliva.

Jak funguje Tank karta

Karty Benzina umožňují motoristům na čerpacích stanicích naší společnosti kupovat pohonné hmoty s finanční úsporou. Každému majiteli platební karty Benzina poskytujeme slevu z ceny pohonných hmot, nulový servisní poplatek a bezplatné vedení účtu.

Co je tankovací karta

Jedná se skutečně o kartu, která je určena právě k tankování. Máme-li být konkrétní, jde o kartu, v rámci mohou všichni řidiče jednoduše tankovat buď na určité síti benzinových pump, nebo na jakékoliv libovolné benzinové stanici.

Jak platit na samoobslužné Benzině

Zákazníci mohou za palivo zaplatit pouze platebními kartami, tankovacími kartami a prostřednictvím aplikace Benzina. Obsluha je jednoduchá, stačí na platebním terminálu navolit částku, za kterou chtějí natankovat. Tankovací pistole pak sama ukončí výdej paliva při dosažení stanovené hodnoty.

Co je vyhlašovaná cena Benzina

Benzina vyhlašované ceny. ORLEN Benzina vyhlašovaná cena je cena garantovaná společností ORLEN Benzina zpravidla pro následující týden platná na všech čerpacích stanicích ORLEN Benzina v České Republice. Ve velmi výjimečných situacích (např. prudký nárůst cen paliv) může být vyhlašovaná cena změněna i v rámci týdne.

Jak dobit easy kartu

Tank Karta Easy je předplacená karta, s níž je možné platit za tankování na všech čerpacích stanicích Benzina. Nabíjí se buď online bankovním převodem, nebo přímo na čerpací stanici, a to hotově i platební kartou.

Jak platit přes aplikaci Benzina

S aplikací Benzina platby odpadá nutnost chodit do obchodu, platba je rychlá a pohodlná. Prakticky funguje tak, že si zákazník po natankování načte do telefonu unikátní QR kód ze stojanu a automaticky se mu zobrazí platební údaje, které potvrdí, a tím za tankování zaplatí.

Kdo má nejlepší benzín

Tank Ono má vítězství poprvé, v zákaznické zkušenosti se zlepšuje. Značka čerpacích stanic Tank Ono zvítězila v programu Důvěryhodné značky poprvé. V předchozích ročnících na prvním místě kralovala značka Benzina Orlen, která prvenství obhájila v letech 2017 až 2021. V roce 2015 a 2016 byla na prvním místě značka Shell …

Jak se platí CCS kartou

CCS Pay je mobilní aplikace, díky níž jednoduše zaplatíte virtuální kartou místo vaší fyzické CCS karty Limit. Stačí nainstalovat aplikaci a vložit kartu dle pokynů. Následně proběhne schválení od vaší organizace (kvůli bezpečnosti).

Jak správně tankovat

Cvaknutí chrání před přeplněním

Po cvaknutí pistole se čerpání přeruší – dokud pistoli znovu nezmáčknete. Jakmile výdejní pistole cvakne, měl by to být pro řidiče signál, že by měli tankování ukončit. V opačném případě hrozí, že palivo začne vytékat ven.

Jak tankovat na samoobslužné benzínce Orlen

Zákazníci mohou za palivo zaplatit pouze platebními kartami, tankovacími kartami a prostřednictvím aplikace Benzina. Obsluha je jednoduchá, stačí na platebním terminálu navolit částku, za kterou chtějí natankovat. Tankovací pistole pak sama ukončí výdej paliva při dosažení stanovené hodnoty.

Jak zjistit PIN od Benzina karty

Takže pokud máte v hlavě jediný PIN pro své kreditky, zde utřete nos a musíte si jiný PIN zapamatovat. Pokud ho zapomenete, za dvacku vám pošlou nový, ale změnit opět nepůjde. Opruz, když u klasické platební karty je možná změna PINu v každém bankomatu, většinou i bez poplatku a hned.

Jak přidat kartu do aplikace Benzina

V mobilní aplikaci přejděte do nastavení -> horní pravý roh -> Moje karty -> Přidat tank kartu. Opište/naskenujte číslo karty, které najdete na zadní straně, a s vlastníkem karty sdílejte svoje číslo ID. V tuto chvíli se TANKARTA EASY přidá do seznamu karet. Karta čeká na ověření vlastníkem karty.

Jak si aktivovat Benzina kartu

Opište/naskenujte číslo karty, které najdete na zadní straně, do aplikace a zapište/nasdílejte si svoje číslo ID (Moje ID). Budete ho potřebovat ke schválení na zákaznickém portálu.

Jak tankovat na samoobslužné benzínce

Zákazník jednoduše zaparkuje auto u vybraného výdejního stojanu, zvolí částku tankování a následně si vybere, zdali chce za službu zaplatit hotově nebo platební kartou. V případě platby kartou zákazník vloží kartu do automatu, odsouhlasí zvolenou částku a zadá PIN.

Proč tankovat 100 oktanový benzin

Výhoda paliv s vyšším oktanovým číslem je jejich aditivace, která je bohatší, než u základních paliv. Pokud například zazimujete benzínové auto, vyplatí se natankovat plnou nádrž 100 oktanového benzínu, který neobsahuje líh a tak nehrozí koroze.

Který benzín je bez biosložky

Na všech čerpacích stanicích EuroOil si mohou zákazníci zakoupit naftu OPTIMAL DIESEL bez biosložky. Oproti běžně prodávané motorové naftě na trhu s obsahem biosložky, resp. FAME až 7 % je OPTIMAL DIESEL v důsledku nepřítomnosti biosložky méně náročný na sledování a zacházení při skladování a použití.

Jak zjistit stav CCS karty

Zůstatek na Vaší kartě Bonus zjistíte na našich webových stránkách www.ccs.cz v sekci Klientská zóna – Vstup do portálu Bonus – Zjištění zůstatku bez přihlášení. Dále je zůstatek také k dispozici na účtence z terminálu CCS od poslední platby v dolní části.

Kdo bere CCS

Je akceptována ve všech obchodních místech zřízených provozovatelem mýtného systému. Zahraniční mýtné systémy mohou být účtovány přes samostatné UTA/CCS zahraniční karty. Karta pro firmy a živnostníky určená k bezhotovostní platbě mýtného na území ČR a SR.

Proč Netankovat plnou nádrž

„Vzduchová bublina musí být v nádrži vždy, a to kvůli tepelné roztažnosti paliva. Pokud například v zimě natankujete studené palivo a poté auto zaparkujete ve vyhřáté garáži, objem paliva se může o deset až patnáct procent zvětšit a hrozí prasknutí nádrže,“ řekl Právu dobře informovaný zdroj z automobilky Škoda Auto.

Co je lepší Natural 95 nebo 98

Pokud natankuji palivo s vyšším oktanovým číslem, tak se v podstatě nic nestane," vysvětluje Pavel Štěrba z Ústavu pro výzkum motorových vozidel. Benzín s oktanovým číslem 91 je užíván pro nejslabší motory, Natural 95 je nejrozšířenější a oktanové číslo 98 je určeno pro výkonnější, sportovní vozy.

Jak funguje samoobslužná čerpací stanice Eurooil

Bezobslužná čerpací stanice. Platba na samoobslužném platebním terminálu. Terminál příjímá platební karty, zákaznícké karty Euro Oil, hotovost (pouze papírové bankovky). Platební terminál nevrací peníze, přeplatky jsou ve formě poukázek na další odběr PHM na kterékoliv čerpací stanici Euro Oil.

Jak funguje samoobslužná čerpací stanice Benzina

Obsluha samoobslužných čerpacích stanic je jednoduchá. Zákazníci na platebním terminálu navolí částku, za kterou chtějí natankovat. Tankovací pistole pak sama ukončí výdej paliva ve stanovené hodnotě. Zákazníci mohou zaplatit hotově i kartou, včetně tankovacích karet Benziny Tank Karta Easy a Tank Karta Business.

Jak ziskat tank kartu Easy

Jak a kdy obdržím objednanou kartu TANKARTA Easy vám bude zaslána po úspěšné registraci a následném přijetí platby poplatků za kartu (30 Kč / kus) na vámi vyplněnou kontaktní adresu. Zvlášť vám bude zaslán také PIN kód. O celém průběhu vás budeme informovat prostřednictvím emailů.