Co se stavi na Borech u Tesca?

Co se stavi na Borech u Tesca?

Co se staví na Borských polích vedle Bauhausu

Na poslední nezastavěné části Borských polí v Plzni se do dvou let má objevit řada nových staveb. Vyroste tu další obří obchod pro kutily Bauhaus a nákupní centrum se sportovními potřebami i s hřištěm Decathlon. Dále se budou stavět komplexy kanceláří i bytů.
Archiv

Co se staví na Borských polích

Na Borských polích vyroste další obchodní dům s nábytkem. Zastupitelé města totiž ve čtvrtek prodali poslední asi pětihektarový pozemek v této průmyslové zóně pro obchod Sconto. Developer za něj městu zaplatí asi 102 milionů korun. Jde o pozemek naproti Tesku mezi obchodními domy Decathlon a Bauhaus.

Co se staví v Plzni u decathlonu

Decathlon staví centrum naproti Tesku poblíž budovaného kruhového objezdu. "Je to trochu jiný koncept, než jsme zvyklý. Jeho součástí by měly být minisportoviště, kde si mohou lidé nakoupené zboží, jejich vlastní značky, rovnou vyzkoušejí," uvedl náměstek primátora Petr Rund (ODS).

Kdy se otevře Sconto Nábytek v Plzni

Nic tedy nestojí v cestě projektu rozsáhlého obchodního centra s dominantní prodejnou nábytku Sconto nábytek, které podle stavebního povolení vyroste na okraji městského industriálního parku Borská pole nejpozději do 30. června 2025. Investor pozemky odkoupil od města za 101,7 milionu korun.

Co se staví u Globusu v Plzni

V Plzni na Košutce, nedaleko OC Globus, vyroste nové nákupní centrum. Plzeň – Nové obchodní centrum (OC) má podle informací Deníku vyrůst v Plzni. Vznikne na Košutce, naproti základně hasičů, v místech, kde vyústí Západní okruh.