Kdo vlastní Bugatti Veyron v ČR?

Kdo vlastní Bugatti Veyron v ČR?

Kdo vlastní Bugatti v ČR

Svezli jsme se nejrychlejším a nejdražším autem světa, jež v Česku jako jediný vlastní developer a 33. nejbohatší Čech Radim Passer, který pro Forbes popsal, jak se k němu dostal, jak se mu sedí za jeho volantem a jak je finančně náročné chiron vlastnit. Musím se vám nejprve k něčemu přiznat.
Archiv

Kdo vlastní Bugatti Veyron

Od roku 1998 je značka ve vlastnictví koncernu Volkswagen. Roku 1999 představila super-sport Bugatti Veyron, výroba začala v roce 2004, byl to nejrychlejší sériově vyráběný automobil (až 431 km/h).

Na čem zbohatl Richard Chlad

Richard Chlad zbohatl na přeprodávání zboží ze zahraničí. Nakupoval a prodával videa, digitální hodinky nebo videokazety. V roce 2011 vyhrál ve svých 48 letech na Masarykově okruhu v Brně prestižní Epilog. V padesáti letech zopakoval velký úspěch po boku svého syna, kdy vyhráli první vytrvalostní závod.

Kde koupit Bugatti

Ojeté vozy Bugatti Chiron najdete na webu ulovauto.cz >>

Automobilka nabízí ještě necelých 100 výrobních slotů.

Co je nejdražší auto na světě

Jaké je nejdražší auto na světě V kategorii Nejdražší auto na světě drží momentálně první příčku model Mercedes-Benz 300 SLR Uhlenhaut Coupe, který se na aukci v květnu 2022 vydražil za 3,3 miliardy korun.

Kde se vyrábí Bugatti auto

Ve francouzském městě Molsheimu stojí továrna Bugatti, která uvnitř patří k těm nejčistčím na světě.

Kde se vyrábí Bugatti Veyron

Ve francouzském městě Molsheimu stojí továrna Bugatti, která uvnitř patří k těm nejčistčím na světě.

Kde bydlí chlad

Milionář Richard Chlad s partnerkou Annou Marií Kánskou žijí částečně na španělském ostrově Tenerife.

Kde bydli chlad

Se svou rodinou nadále drží v rámci realitní společnosti JAMP řadu lukrativních nemovitostí v Karlových Varech a Praze, angažuje se také v horském byznysu na krušnohorském Plešivci.

Co je nejrychlejší auto na světě

1. Bugatti Chiron Super Sport 300+ Za nejrychlejší sériově vyráběný automobil světa lze označit model Chiron Super Sport 300+ od francouzské značky Bugatti.

Jaké auto je největší na světě

BelAZ 75710 firma „nadělila” k 65. výročí založení a dodnes zůstává největším automobilem světa a vozem s největší užitečnou hmotností na světě – tento titul o 60 tun přebral Liebherru T282B, který ho držel asi deset let.

Jaké je nejlevnější auto na světě

Tata Nano (76.000 korun)

Vůz indické automobilky Tata drží titul nejlevnějšího auta na světě už od roku 2008. Ještě před pár lety se automobil, k jehož řízení potřebujete i odvahu, dal pořídit za zhruba 76.000 korun. A za to v Česku nekoupíte ani dobrý skůtr.

Kdo je Michal chlad

Miliardář Richard Chlad (58) proslul jako král herního průmyslu, zbohatl v devadesátkách, sbíral úspěchy jako automobilový závodník, je jedním ze dvou českých majitelů slavného supersportu Bugatti Veyron, zkoušel rozjet kariéru v hudebním průmyslu a také si založil hudební studio, jímž prošla celá řada slavných zpěváků …

Které auto má nejvíce koní

Žebříček nejrychlejších aut světa

Pořadí Název auta Počet koní
1. místo Koenigsegg Jesko Absolut 1600
2. místo Hennessey Venom F5 1817
3. místo Bugatti Chiron SuperSport 300+ 1578
4. místo SSC Tuatara 1750

Jaký je nejpomalejší auto na světě

Které auto na světě je nejpomalejší Nejpomalejším autem na světě je model Peel P50 od britské společnosti, které se prodává výhradně ve Velké Británii. Jeho oficiální maximální rychlost je 45 km/h.

Jaké je nejstarší auto na světě

století. Úplně první automobil vybavený čtyřmi koly a spalovacím motorem vznikl v roce 1893 pod označením Benz Victoria. Jak už název napovídá, o vznik se postaral Karl Benz, který lehkou konstrukci převážně ze dřeva rozjel zásluhou jednoválcového agregátu o výkonu 2,2 kW (3 koně) při 450 ot./min.

Kde bydlí Richard Chlad

Milionář Richard Chlad s partnerkou Annou Marií Kánskou žijí částečně na španělském ostrově Tenerife.

Kde se narodil Richard Chlad

Milionář a bývalý automobilový závodník Richard Chlad se narodil 14. dubna 1962 v Praze na Františku. Kariéra V patnácti letech chvíli pracoval zemědělském družstvu a v roce 1984 ukončil studium na vysoké škole ekonomické v Praze.

Jaké auto si koupit jako první

Vybrat auto pro začátečníka není snadné. Poradíme, jak na toAuto se musí líbit.Zvažte nároky na prostor.Výkonu má být dost, ale ne přílišZe začátku se vyvarujte automatůZohledněte spotřebu.Berte v potaz spolehlivost.Ergonomie je důležitáUjistěte se, že z auta dobře vidíte.

Kdo vynalezl první auto na světě

Dlouho platila informace, že prvním vynálezcem automobilu byl Karl Benz. Poslední zprávy samotné automobilky Mercedes-Benz však za jeho objevitele považují spíše Gottlieba Daimlera. Přesně před 125 lety, 29. srpna 1885, zažádal o patent pro svůj „člověkem řiditelný automobil se spalovacím motorem“.

Kde zije Richard Chlad

Milionář Richard Chlad s partnerkou Annou Marií Kánskou žijí částečně na španělském ostrově Tenerife.

Kdo je chlad

Přední český sběratel raritních vozů, okruhový závodník, podnikatel. Richard Clad přijal pozvání na LEGENDY 2022. Potkáte se s ním několikrát denně na pódiích při talk show.

Jaké auto koupit 2023

Výsledky ankety Auto roku 2023 ČR

pořadí model počet hlasů
1. Honda Civic 123
2 – 3. BMW X1 83
2 – 3. VW ID.Buzz 83
4. Renault Mégane E-Tech 79

Kdy je nejlepší čas na koupi auta

Březen a září jsou nejrušnějšími obdobími pro prodej nových aut a stejně tomu je i u těch ojetých, i když s mírným zpožděním. Mezidobí před začátkem léta je obvykle tím nejlepším obdobím roku na koupi ojetého auta, pokud tedy nechcete čekat až do zimy.

Jaká je nejstarší automobilka na světě

Tatra je třetí nejstarší (1897) existující automobilkou světa s nepřerušenou výrobou automobilů – starší jsou pouze značky Peugeot a (1889) a Benz, nyní Daimler AG (1886). Firma byla založena v roce 1850 Ignácem Šustalou, který začal v malé rodinné firmě vyrábět kočáry a bryčky.