Kde se bude hrát finále Konferenční ligy 2023?

Kde se bude hrát finále Konferenční ligy 2023?

Kde se bude hrát finále Konferenční ligy

A opět se v ní představí i české kluby.

Třetí ročník Konferenční ligy se rozehraje 13. července 2023. Finále se pak uskuteční 29. května 2024 v Athénách.
Archiv

Kde se bude hrat finále Evropské ligy 2023

Fotbalová asociace České republiky bude ve středu 7. června 2023 hostit finále Evropské konferenční ligy UEFA, ve kterém se utkají Fiorentina a West Ham. Zápas se bude hrát v Eden Areně, tedy na stadionu SK Slavia Praha.
Archiv

Kdy se losuje konferenční liga 2023 24

Los a tabulky základních skupin Evropské konferenční ligy 2023/2024. Níže si později můžete prohlédnout tabulky základních skupin Konferenční ligy v sezoně 2023/24. Los skupin proběhne 1. září 2023.
Archiv

Kde se hraje finále Evropské ligy

Finále se odehrálo na stadionu Puskás Aréna v Budapešti, hlavním městě Maďarska. Vítěz, Sevilla se automaticky kvalifikoval do skupinové fáze Ligy mistrů UEFA 2023/24 a také získal právo účasti v zápase o Superpohár UEFA 2023.

Kde koupit lístky na finále Konferenční ligy

Zájemci o vstupenky se mohou hlásit do pátku 28. dubna 14:00 na internetových stránkách www.uefa.com/tickets. Prodej neprobíhá podle principu „kdo dřív přijde“, ale o držitelích lístků rozhodne los. Vstupenky jsou rozdělené do čtyř cenových kategorií za 25, 45, 85 a 125 eur.

Kde sledovat los Konferenční ligy

Evropská konferenční liga UEFA 2023/2024: losování, zápasyDatum: Ročník 2022/23 probíhá od 13. července 2023 do 29. května 2024.Přenosy: O vysílání zápasů se dělí televizní stanice ČT sport, Sport1 a Sport2.Sázky: Na všechna utkání je vypisováno mnoho sázkových příležitostí

Kde davaji Los Evropské ligy

Zápasy Evropské ligy můžete najít v televizi, druhá nejprestižnější evropská soutěž běží na placených kanálech Sport1 a Sport2 i na veřejnoprávní ČT sport. Česká televize zároveň na své platformě ČT sport Plus nabízí také online stream.

Kde se vysílá Los Konferenční ligy

Evropská konferenční liga UEFA 2023/2024: losování, zápasyDatum: Ročník 2022/23 probíhá od 13. července 2023 do 29. května 2024.Přenosy: O vysílání zápasů se dělí televizní stanice ČT sport, Sport1 a Sport2.Sázky: Na všechna utkání je vypisováno mnoho sázkových příležitostí

Kdy je finále Evropské ligy

Los čtvrfinále, semifinále a finále Evropské ligy proběhl v pátek 17. března 2023 od 13:00 v Nyonu.

Kde koupit lístky na Slavii

Vstupenky bývají v prodeji online na Ticketportalu nebo na pokladnách během jejich otevírací doby zhruba 14 dnů před utkáním.

Kdy se hraje konferenční liga

Evropská konferenční liga UEFA 2023/24 bude 3. sezóna Evropské konferenční ligy UEFA, mezinárodní fotbalové soutěže, které se účastní týmy z členských asociací UEFA. Bude se konat v srpnu 2023 (kvalifikace) a od září 2023 do května 2024 (hlavní část).

Kde sledovat los Evropské konferenční ligy

V České republice získala práva na televizní vysílání Evropské konferenční ligy veřejnoprávní Česká televize, která se o přenosy dělí s placenou stanicí Sport TV. Ta tuto soutěž vysílá na svých programech Sport1 a Sport2.

Kdy se bude losovat Evropská liga

V pondělí 18. prosince 2023 proběhne los předkola play-off Evropské ligy. Později zde najdete výsledek losu. Vylosováno bude osm dvojic sestávajících z třetích týmů ve skupinách Ligy mistrů a druhých celků ze skupin Evropské ligy.

Kdo vyhrál Pohár UEFA

Sevilla FCEvropská liga UEFA / Současný šampionSevilla Fútbol Club S.A.D. je španělský fotbalový klub z Andalusie, sídlící ve městě Sevilla. Momentálně působí v nejvyšší španělské ligové soutěži Primera División.
Mezi španělskými kluby patří mezi ty nejtradičnější a nejúspěšnější. Wikipedie

Jak funguje Viagogo

Viagogo poskytuje platformu pro třetí strany, aby mohly prodávat vstupenky účastníkům akcí. Viagogo nestanovuje cenu vstupenek, tu stanovují prodejci, a cena může být nad nebo pod původní nominální hodnotou. Při vysoké poptávce a omezené nabídce ceny stoupají.

Jak koupit permanentku Slavia

Možnosti nákupu permanentní vstupenky

Permanentku na sezonu 2023/24 si můžete pořídit nejdříve jako současný permanentkář a později také ve volném prodeji těmito způsoby: Přes aplikaci Slavia. Online přes uživatelský účet na ticketportal.cz. Na pokladnách u vstupu č. 4 během jejich otevírací doby.

Kdy bude losování Evropské ligy

Los základních skupin Evropské ligy v ročníku 2022/23 proběhl 26. srpna 2022 ve 13:00 v Istanbulu. Níže najdete složení losovacích košů i to, jak celý los dopadl.

Kde se hraje Liga mistrů 2023

ročník, který se odehrává pod současným názvem Liga mistrů. Finále sezony 2022/23 se uskuteční 10. června 2023 v Istanbulu na Atatürkově olympijském stadionu. Předkola Ligy mistrů se odehrála ve standardním formátu na dvě utkání, tak jak jsme byli zvyklí před pandemií koronaviru.

Jak funguje konferenční Liga

Základních skupin je 8, v každé z nich jsou 4 týmy. Vyřazovací fáze se skládá z osmifinále, čtvrtfinále, semifinále a finále. Do osmifinále postoupí vítězové skupin; týmy na druhých místech budou hrát jedno kvalifikační kolo proti týmům na třetích místech v základních skupinách Evropské ligy.

Kdy se hraje konferenční Liga

Evropská konferenční liga UEFA 2023/24 bude 3. sezóna Evropské konferenční ligy UEFA, mezinárodní fotbalové soutěže, které se účastní týmy z členských asociací UEFA. Bude se konat v srpnu 2023 (kvalifikace) a od září 2023 do května 2024 (hlavní část).

Jak zjistit pravost vstupenky Viagogo

Pokud si nejste jisti, zda je vaše vstupenka zakoupená přes Viagogo platná, zjistíte to jedině u pořadatele konkrétní události. "Platnost vstupenek si lze ověřit výhradně u provozovatele akce, na kterou má být vstupenka zakoupena," uvedl Jiří Fröhlich, mluvčí ČOI.

Jak si ověřit právě vstupenky

Kontrola vstupenek a voucherů Platnost vstupenek nebo voucherů snadno a rychle ověříte přímo na akci pomocí aplikace SimpleTicket. Vstupenky i vouchery můžete kontrolovat v online i offline režimu.

Jak získat kartu EDENka

Karta EDENka

Fanoušci Slavie, kteří nemají permanentku, si mohou za 200 Kč zakoupit kartu fanouška jménem EDENka, a to pouze online skrz TicketPortal.

Co je EDENka

Karta fanouška EDENka je určena všem, kteří NEMAJÍ permanentní vstupenku a chtějí využít možnost zjednodušené kontroly splnění podmínek ohledně Covid-19 při opakované návštěvě domácích utkání SK Slavia Praha.

Kde se bude hrát finále Ligy mistrů 2024

2024/2025 →

Finále se bude hrát na Wembley Stadium, v Londýně, v Anglii.