Jak dlouho trva prevod z Tipsportu na Paysafe?

Jak dlouho trva prevod z Tipsportu na Paysafe?

Jak dlouho trva výběr z Tipsportu na paysafecard

Způsoby vkladu

Platební metody Min. / Max. vklad Doba zpracování
E-peněženka – Skrill 1 000 Kč – 50 000 Kč ihned
E-peněženka – PaySafeCard 3 Kč – 24 000 Kč ihned
Kreditní a debetní karty 100 Kč – 999 999 Kč ihned
ČSOB/Era/PaySec 10 Kč -bez omezení Kč Ihned

Archiv

Jak dobít Tipsport přes paysafecard

Další z možností je dobíjení formou předplacené karty Paysafecard. Tuto metodu nabízí u Chance, v Tipsportu a už i v nové sázkové kanceláři Betano. Způsob dobití je opět jednoduchý. Na prodejním místě si zakoupíte tuto kartu a následně zadáte PIN kód, který je uveden na kupónu.
Archiv

Jak si vybrat peníze z Tipsportu

Výběry z herního účtu můžete uskutečnit těmito způsoby: Výběrem hotovosti na jakékoliv pobočce Tipsportu. Bezhotovostním bankovním převodem na registrovaný bankovní účet.

Jak dlouho trvá převod peněz z účtu na účet

U standardních převodů z účtu na účet se banka vždy odpíchne od momentu, kdy vám strhla peníze z účtu. Peníze by pak měly přistát na účtu příjemce nejpozději do konce následujícího pracovního dne.

Jak dlouho trvá převod z Tipsportu

bankovní převod (bez omezení částkami, trvá ale 1-3 pracovní dny)

Kde se dá vybrat paysafecard

Nejjednodušší způsob, jak najít nejbližšího prodejce kuponů Paysafecard je navštívit oficiální web provozovatele a zadat své PSČ, adresu, nebo město. Následně vám budou vygenerována prodejní místa ve vašem okolí. Nejčastěji se však jedná o čerpací stanice či terminály Sazky anebo dokonce prodejní obchody Pepco a Billa.

Jak dobít paysafecard

Přestože není možné dobíjet konkrétní kartu paysafecard nebo PIN kód, můžete si vytvořit účet my paysafecard a ten dobíjet pomocí svého paysafe PIN kódu. Mějte na paměti, že v takovém případě se musí země, ve které jste zakoupili předplacený kód, shodovat se zemí vašeho účtu.

Jak poslat peníze z účtu na paysafecard

Pro převod zůstatku z účtu myPaysafe na bankovní účet pošlete na e-mail [email protected] číslo vašeho účtu, název banky, jméno majitele bankovního účtu a číslo IBAN a BIC. Přiložte také celé své jméno a oboustrannou kopií platného průkazu s fotografií (např. pasu, řidičského průkazu či občanského průkazu).

Proč trvá převod tak dlouho

Některé banky jsou totiž brzdy. Peníze by mohly posílat rychleji, ale trvá jim to den. Po zadání platebního příkazu a jeho odesláním se započne proces s přesně danými termíny, které každá banka a záložna musí splnit. Vše definuje Zákon o platebním styku, který od §168 a dál definuje lhůty platebního styku.

Kdy chodí výplata z Tipsportu

bankovní převod (bez omezení částkami, trvá ale 1-3 pracovní dny)

Jak dlouho vydrží peníze na paysafecard

paysafecard PINy mají neomezenou dobu platnosti. Do 30 dnů po nákupu se ovšem odečítá měsíční servisní poplatek z částky, která je na poukázce k dispozici.

Kdy se pricitaji peníze na účet

Standardní platby doručené v rámci jednoho pracovního dne

Název banky zadavatele platebního příkazu Poslední možný čas (cut-off) pro doručení standardní platby ve stejný pracovní den do jiné banky (D+0)
Raiffeisen Bank V rámci jedné banky provádí převod prostředků v režimu D+0 u příkazů přijatých do 18:00.

Jak vyplatit peníze z Tipsportu

Výběry z herního konta můžete uskutečnit těmito způsoby:Výběrem hotovosti na jakékoliv pobočce Tipsportu.Bezhotovostním bankovním převodem na registrovaný bankovní účet.Na peněženku Skrill.

Kde koupit paysafecard za 100 Kč

Paysafecard nabízí obrovský výběr kamenných prodejen, kde si můžete tento nabitý kupon koupit. Mezi prodejní místa patří čerpací stanice Shell, OMV, tabáky Geco, prodejny Žabka, supermarkety Billa, místa s terminálem SAZKA nebo sázkové kanceláře Tipsport a Chance.

Jak zjistit zůstatek na paysafecard

Na stránkách www.paysafecard.com navíc můžete zjistit, jaká je přesná výše vašeho zůstatku.

Kdy přijde výplata na účet

Pokud není určeno jinak, tak je dle zákoníku práce mzda splatná nejpozději do konce následujícího měsíce. Například za odpracovaný měsíc leden vám zaměstnavatel může poslat výplatu až 28. února. Pokud máte zrovna to štěstí (nebo tu smůlu), že je přestupný rok, tak si můžete počkat ještě o den déle.