Kam jít v Praze do restaurace?

Kam jít v Praze do restaurace?

Kam jít na jidlo v Praze

Pokud hledáte v Praze restaurace, kam zavítat s vašimi ratolestmi, projděte si náš seznam restaurací vhodných pro rodiny s dětmi.Taverna Olympos.Žofín Garden.Cukrárna Saint Tropez.Taverna Olympos.Žofín Garden.Cukrárna Saint Tropez.Restaurace Vozovna Stromovka.Angelato.

Kam na levny oběd v Praze

Kam na nejlepší a nejlevnější obědové menu v PrazeDhaba Beas. Adresa: Vladislavova 1587/24 a Purkyňova 9, Praha 1.Al Karim. Adresa: Jindřišská 11, Praha 1.Banh–mi–ba. Adresa: Panská 9, Praha 1.Las Adelitas. Adresa: Malé náměstí 13, Praha 1.Jiná krajina. Adresa: Řeznická 4, Praha 1.
Archiv

Kam v Praze na posezení

10 míst v Praze pro letní posezení: Nač se schovávat uvnitř, vychutnejte si drink venku!Vnitroblock.Super Tramp Coffee.Aureole.Sluneční terasa T-Anker.Glass Bar na Tančícím doměKavárna Čekárna.Berlin Bar.Cocova On The Road.

Kde se dobře najíst na Václaváku

Kam na oběd okolo Václavského náměstíJoy Cosmopolitan Restaurant. Krakovská 3, Praha, Hlavní město Praha.Pizzeria Modrá Zahrada. Národní 416/37, Praha, Hlavní město Praha.Příčný řez. 7.7.Soup In The City. Panská 9 (Jindřišská), Praha, Hlavní město Praha.Café Colore.Nota Bene.Restaurant Bresto.Pho Vietnam.

Kam na oběd v centru Prahy

Nejlepší restaurace v Praze: 30 restaurací, které musíteGrosseto. Italská restaurace, kde není nouze o skvělé jídlo i servis.Pizza Nuova. Vyzkoušejte restauraci, jeden z podniků ze sítě Ambiente.SOHO. Nádherné prostředí, skvělé jídlo, špičkoví kuchaři…to je SOHO.Eska.Meat & greet.Pasta Fresca.KuchyňNaše maso.

Kam s detmi do kavarny Praha

Praha 1 FOOD LAB (Haštalská),velkorysý dětský koutek MISTRAL CAFE (Valentinská),dětský koutek AMBIENTE PIZZA NUOVA (Revoluční),dětský koutek MANU (Revoluční),dětský koutek s hlídáním zdarma VÝTOPNA (Václavské nám.),dětský koutek COLOSEUM MYSLBEK,dětský koutek, jídlo do 6 let zdarma Kavárna BON VOAYAGE (Náplavní),

Kam v Praze na českou kuchyní

Pro nejlepší tradiční českou kuchyni zamiřte do těchto restaurací: Plzeňská restaurace Obecní dům ; U Sádlů ; La Degustation Boheme ; CzecHouse ; U Maltézských Rytířů , Mlýnec , Malostranská beseda , Čestr , Potrefená husa , V Zátiší .

Kam v Praze na večeři a drink

V Zátiší Restaurace V Zátiší je gastronomická perla ukrytá ve spleti malebných staroměstských uliček nedaleko Betlémské kaple.Lokál DlouháááLokál U Bílé kuželky.Reduta.Café Louvre.Sisters, chlebíčky Praha.CODA Restaurant.Kavárna Obecní dům.

Kam na zahrádku v Praze

29 nejlepších restaurací se zahrádkou v Praze, které čekají naRestaurace Vabene. Výborně hodnocená restaurace v centru Prahy.Sluneční terasa T-Anker.KuchyňStrahovský pivovar.Vinohradský parlament.Spižírna 1902.Zelená zahrada.San Carlo.

Kam v Praze na drink s vyhledem

18+8 rooftop restaurací a barů s výhledem na PrahuSluneční Terasa T-Anker.Coda Restaurant.Terasa U Zlaté studněVilla Richter Restaurant (Piano Nobile, Terra)Zlatá Praha Restaurant.Terasa U Prince.Ginger & Fred Restaurant v Tančícím doměRestaurace Oblaca.

Kde se najist na Staromestskem namesti

Restaurants near Staromestske namestiSponsored. Bistro Sisters Dlouha. 567 reviews.Pizzeria Pulcinella. 481 reviews. #334 of 5,498 places to eat in Prague.El Toro Negro. 1,381 reviews.U Orloje. 60 reviews.U Husa. 49 reviews.Restaurace Kanenny stul. 25 reviews.Sponsored. Public Chilli – Asian Kitchen.Cafe Mozart. 718 reviews.

Kde se najíst v Praze v noci

Opilý hlad aneb Kde se v Praze v noci najístPIZZA BORSALINO. Ostrovní 34, Praha 1 – Nové Město, 110 00. Kdo nikdy nebyl v Borsalinu, tak nikdy neochutnal dobrou pizzu.CRAZY WOK. Spálená 87/11, Praha 1 – Nové Město, 110 00.ŽRASSO LETNÁ M.Hospůdka v Ateliéru. Vinohradská 117.

Kam vyrazit s dětmi v Praze

50 tipů pro děti v PrazeDinosauria Museum Prague – Dinosauria Praha.Planetárium Praha.Zoo Praha – pátá nejlepší zoo na světěPražský hrad – nejkrásnější a největší hradní komplex.Minizoo Milíčovský dvůr.Chvalský zámek v Horních Počernicích – dotek romantiky na okraji Prahy.

Kam v Praze na brunch s detmi

Vytipované restaurace v Praze, které pořádají rodinné bruncheChateau St. Havel.Zahrada Žofín. V samém srdci Prahy s nádherným výhledem na Vltavu si můžete dopřát kulinářský zážitek v této zahradní restauraci.SOHO. Tato restaurace v pořádání rodinných brunchů není žádným nováčkem.Mlýnec.Sasazu.Il Giardino Toscano.

Co k obědu česká kuchyně

Hlavní jídla

Tradiční pokrmy jsou vepřový řízek, vepřo knedlo zelo, pečené vepřové maso, různé guláše, smažený kapr nebo pečená sekaná. Nezastupitelnou úlohu v české gastronomii hrají omáčky, často velmi hutné a výživné s použitím smetany. Jako základ se používá bešamel, někdy je místo něj na zahuštění použita jíška.

Kam na ceskou kuchyni

10 tipů, kam za českým jídlemZájezdní hostinec U Jiskrů v Kbelnici u Písku.Hospoda Na Spilce.Bukovanský mlýn – areál zážitků pod lopatkami.Restaurace Baroque na Kuksu – místo s chutíRestaurace Lokál – česká kuchyně té nejlepší kvality.Restaurace a penzion U Sapíků KlokočnáHospoda Kyčerka ve Velkých Karlovicích.

Kam jít na pivo v Praze

10 pivnic v Praze, kde se čepuje nejlepší pivo. Tady je kompletní žebříček1) Zlý časy (51 bodů)2) Zubatý pes (33 bodů)3) První pivní tramway (29 bodů)4–5) Lokál Dlouhá (21 bodů)4–5) Pivovar U Bulovky (21 bodů)6) Pivovarský klub (19 bodů)7) U Jelínků (18 bodů)8–9) U Hrocha (13 bodů)

Co se dá dělat v Praze

K nejkrásnějším zážitkům patří procházka po Karlově mostě s vyhlídkou na Pražský hrad, výlety uličkami Nového Světa a Malé Strany, na romantický ostrov Kampa anebo po Starém Městě se Staroměstským náměstím, radnicí a orlojem či Židovském městě se Starým židovským hřbitovem a Staronovou synagogou.

Kam jít na pivo

Pivovar a restaurace U FlekůRestaurace a pivovar U MedvídkůPivovar a restaurace U Tří růžíÚnětický pivovar.Břevnovský klášterní pivovar sv. Vojtěcha, Klášterní šenk. Břevnovský pivovar, založený při Břevnovském…Klášterní pivovar Strahov.Pivovar U Supa.Loď Pivovar.

Kam na romantickou večeři v Praze

5 tipů na romantické restaurace v PrazeRestaurace Mlýnec. Gastronomický ráj s výhledem na Karlův most.Villa Richter – Piano Nobile. Klasicistní skvost uprostřed Svatováclavské vinice.Babiččina zahrada. Domácí atmosféra s vůní bylinek.Restaurace La Rotonde. Oceňovaná restaurace pod taktovkou Romana Pauluse.Cukrárna Myšák.

Kam v Holesovicich na drink

#1 Když máte velký hlad (pro hladovce)Avion 58 Restaurace. Lokalita: Komunardů 42, Praha 7.Haru Restaurant Sushi Bar. Lokalita: Jankovcova 14, Praha 7 – Holešovice.Restaurace MotoBurger.Restaurace Hamburg.Restaurace U Holiše.Holešovická Kozlovna.Plaza Prague Hotel.Pivovar a Restaurace Marina.

Kam v Praze na pití

Praha jídlo a pitíPohostinec Monarch.R. JELÍNEK Muzeum slivovice.Restaurace Bull & Bonito.Restaurace Obecní dům.Restaurace Tři Gracie.The PUB Praha 1.Vinohradský burger bar.Asian Temple (Praha)

Co delat ráno v Praze

Navštiv 200 nejlepších míst v PrazePetřín. 9.1. Praha, Hlavní město Praha.Crêperie Gavroche. Mařákova 8, Praha, Hlavní město Praha.Terarium Praha. 7.7.Invisible Exhibition. 9.1.La Casa de la Havana vieja. 9.1.Skleník Fata Morgana. 8.8.Fur Seal Exhibit. 8.7.Švandovo divadlo na Smíchově 8.5.

Co s dětmi v Praze zdarma

ZDARMA V PRAZEFestival Open House Praha zve i děti! 05/05/2023. Festival Open House Praha 2023 zve děti na interaktivní prohlídky či do LEGO dílny.Znáte dětské hřiště u letiště Točná 28/02/2023. Znáte dětské hřiště u letiště TočnáKam za vláčkem do Stromovky. 01/01/2023.

Kam na vikend z Prahy

15 tipů, kam na výlet v okolí Prahy. Autem do hodinkyChráněná krajinná oblast Kokořínsko – Máchův kraj | 1 hodina od Prahy.Zámek Červený Újezd | 30 minut od Prahy.Křivoklátsko | 55 minut od Prahy.Kutná Hora a okolí | 1 hodina od Prahy.Lom Velká Amerika | 35 minut od Prahy.Zámek Konopiště | 40 minut od Prahy.