Jak zmenit jméno na vstupence Ticketmaster?

Jak zmenit jméno na vstupence Ticketmaster?

Jak změnit jméno na vstupence

kdo potřebuje změnu jména na vstupence, je potřeba uhradit poplatek. Na dokladu uhrazení ( forma pdf dokladu) naleznete pokyny k dalšímu postupu. Na stránkách společnosti Ticketportal si vždy zakoupíte originální vstupenky. Ticketportal nemůže zaručit pravost vstupenek zakoupených na přeprodejních portálech.
Archiv

Jak ověřit pravost vstupenky Ticketmaster

K plné funkčnosti je potřeba mít nainstalovanou mobilní aplikaci Tečka minimálně ve verzi 1.3 a v ní mít uložený certifikát. Pokud máte více vstupenek, opakujte postup pro každou vstupenku. Pokud se neshoduje jméno na vstupence se jménem vlastníka certifikátu, skončí krok 6 s chybou.

Jak bezpecne prodat vstupenky

CHCEŠ KOUPIT NEBO PRODAT VSTUPENKU BEZPEČNĚ VYUŽIJ SLUŽBU TICKETSWAP!Nejbezpečnější platforma na prodej vstupenek.Krok 2: Nahraj na stránce vstupenku, kterou chceš prodat.Krok 3: Až si tvojí vstupenku někdo koupí, očekávej, že ti peníze přijdou na účet následující pracovní den.

Jak kontaktovat Ticketmaster

Postupujte podle pokynů níže.Krok 1. Přihlaste se na Můj účet zde.Krok 2. Vyberte akci, kvůli které nás chcete kontaktovat.Krok 3. Klikněte na tlačítko Potřebujete pomoci s touto objednávkou a postupujte podle pokynů na obrazovce.Nemáte objednávku na vašem účtu a potřebujete nás kontaktovat

Co znamená nepřenosná vstupenka

Jakýkoliv cizí zásah na vstupence činí vstupenku neplatnou a jejímu držiteli nebude umožněn vstup na akci. Vstupenka je ceninou a její pozměňování, úpravy či falšování jsou považovány za vážný přestupek a trestný čin, který se trestá dle příslušného zákona.

Jak funguje elektronická vstupenka

Elektronická vstupenka je systém pro online generování a prodej vstupenek. Uživatel si může jednoduše rezervovat, objednat a zaplatit vstupenky online na kulturní nebo sportovní akce a poté si jen lístek vytisknout doma (stáhnout lze ve formátu PDF nebo jako obrázek) a jít přímo na místo probíhající akce.

Jak stornovat vstupenky

§ 1837, písm. j) občanského zákoníku nelze od nákupu vstupenky odstoupit postupem podle § 1829 občanského zákoníku (odstoupení do 14 dnů bez uvedení důvodu), neboť se v daném případě jedná o smlouvu o využití volného času a plnění (účast na Akci, k němuž vstupenka opravňuje) je poskytováno v určeném termínu nebo době.

Jak prodat listky na majales

3. Způsoby prodeje vstupenek. Vstupenky jsou prodávány prostřednictvím webového portálu vstupenky.majales.cz, praha.majales.cz, brno.majales.cz, hradec.majales.cz, ostrava.majales.cz, majales.nejticket.cz.

Jak funguje předprodej vstupenek

V předprodeji je konkrétní skupině zákazníků nabídnut prodej vstupenek na danou akci před tím, než je spuštěn oficiální prodej této akce.

Jak vrátit vstupenky Smsticket

6.3 Zakoupením Vstupenek souhlasí Uživatel se zněním Obchodních podmínek společnosti smsticket s.r.o.. Uhrazená objednávka je konečná. Vstupenky není možné vracet, ani vyměňovat, není-li výslovně uvedeno jinak.

Jak funguje SMS Ticket

Pokud prodáváte vstupenky na akcí prostřednictvím smsticketu, zákazníkovi je po nákupu vstupenka zaslána automaticky, a to jak jednoduše prostřednictvím SMS, tak PDF vstupenka s QR kódem emailem. Díky platební bráně Pays mohou návštěvníci platit moderními platebními metodami včetně Apple Pay a Google Pay.

Jak vrátit vstupenky na Ticketportal

Zakoupené vstupenky není možné vyměňovat za poukazy. Pokud se Vám nový termín nehodí a splňujete liberační důvody, které vám umožňují vstupenky i v takovém případě vracet, vyplňte si, prosím, při online objednávkách formulář, při nákupu na prodejním místě navštivte toto prodejní místo a vstupenky vraťte tam.

Jak zrušit vstupenku Ticketportal

Pokud se Vám žádný jiný termín nehodí, vstupenky je možné klasicky vracet. V případě nákupu online, vyplňte, prosím formulář. V případě nákupu na prodejním místě navštivte toto prodejní místo a vstupenky vraťte tam. V případě, že se dané akce v náhradním termínu nebudete moci zúčastnit, vracejte vstupenky bezodkladně.

Jak vrátit vstupenky na majales

Zakoupením vstupenky (vstupenek) vzniká smluvní vztah přímo mezi zákazníkem a pořadatelem akce. Zaplacené vstupné se nevrací, není-li v tomto reklamačním řádu výslovně uvedeno jinak. Zakoupená vstupenka se nevyměňuje. V případě ztráty či poškození se náhradní vstupenka neposkytuje.

Kdo bude na majalesu 2023

Prvními potvrzenými interprety pro letošní ročník jsou: Mirai, Rybičky 48, Horkýže Slíže, Wohnout, Tomáš Klus, Pokáč, Calin, Viktor Sheen, Yzomandias, Stein27, Grey256.

Jak funguje Smsticket

Kup si vstupenku online Vyber si platbu kartou, bankovním převodem, PayPalem nebo Apple Pay a Google Pay. Do minuty ji máš v e-mailu Nebo rovnou ve svém mobilu. Když vstupenku náhodou smažeš, před akcí ti ji vždy pošleme znovu. Na akci ukaž kód v telefonu Nic netiskneš, nevyzvedáváš ani nezapomeneš.

Co je Smsticket

Kdo jsme. 1.1 Vítejte u smsticket – jsme on-line platforma pro ticketing. Díky naší službě mohou lidé objevovat, sdílet a navštěvovat společenské akce, nakupovat a prodávat vstupenky.

Co je to mobil Ticket

Služba M-Ticket Vám zašle vstupenku na hokej přímo do vašeho chytrého mobilu. Vstupenku si můžete objednat na stránkách portálu TicketPro, který službu provozuje a to buďto prostřednictvím vašeho počítače nebo smartphonu.

Jak vrátit vstupenku

§ 1837, písm. j) občanského zákoníku nelze od nákupu vstupenky odstoupit postupem podle § 1829 občanského zákoníku (odstoupení do 14 dnů bez uvedení důvodu), neboť se v daném případě jedná o smlouvu o využití volného času a plnění (účast na Akci, k němuž vstupenka opravňuje) je poskytováno v určeném termínu nebo době.

Jak kontaktovat Ticketportal

Můžete nás kontaktovat na adrese [email protected] nebo na online chatu, který naleznete v pravém dolním rohu na našich webových stránkách www.ticketportal.cz. Vaši platbu prověříme a následně Vás budeme kontaktovat.

Jak vrátit vstupenky Ticketportal online

V případě nákupu online, vyplňte, prosím formulář. V případě nákupu na prodejním místě navštivte toto prodejní místo a vstupenky vraťte tam. V případě, že se dané akce v náhradním termínu nebudete moci zúčastnit, vracejte vstupenky bezodkladně. Vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat.

Co si nesmim vzít na majales

S ČÍM NEMOHU DO AREÁLUpsi, kočky a jakákoliv jiná zvířata.jakékoliv drogy vodní dýmky.jakékoliv zbraně ostatní nebezpečné předměty (vč.kola, skateboardy atd.

Co si nesmim vzít na Majáles

S ČÍM NEMOHU DO AREÁLUpsi, kočky a jakákoliv jiná zvířata.jakékoliv drogy vodní dýmky.jakékoliv zbraně ostatní nebezpečné předměty (vč.kola, skateboardy atd.

Jak probiha Majáles

Majáles je studentská oslava příchodu máje, která má svoji tradici již od středověku. Studenti chystají majálesový průvod, staví alegorické vozy, obléknou se do kostýmů a vyrazí k místu konání velkolepých oslav, kde se uskuteční open-air festival plný známých hudebních tváří.

Co znamená e Ticket

eTicket je typ služby – doručovací metody, kdy je vstupenka v elektronické formě ve formátu PDF souboru a zákazník si ji tiskne sám doma (v případě eTicketu stáhne v mobilní aplikaci). Služba Ticketfast/eTicket je nastavena pouze u vybraných akcí.