Jak vratit Zalando přes Zasilkovnu?

Jak vratit Zalando přes Zasilkovnu?

Jak funguje vrácení zboží přes Zásilkovnu

Jak nám vrátit zboží přes Zásilkovnu Je to jednoduché: Přinesete zásilku na jakékoliv výdejní místo Zásilkovny a nadiktuje námi zaslaný kód obsluze. Za cca 5 dní nám bude Váš balík doručen.

Jak funguje vrácení zboží Zalando

Bohužel, nenabízíme výměnu zboží, jen vrácení peněz. Díky našim podmínkám je vrácení zboží zdarma, na vrácení položek máte 100 dnů ode dne doručení. Pokud chcete zboží například v jiné velikosti, střihu nebo barvě, jednoduše vraťte původní položku (peníze vám vyplatíme zpět) a objednejte si ji znovu.

Jak se vrací balík

Pokud jste spolu se zbožím našli i štítek pro dopravce, pak máte vyhráno. Stačí štítek jen nalepit na balík a nalézt nejbližší sběrné místo konkrétního dopravce, kam balíček odnesete. Najděte si sběrné místo na naší mapě partnerů Balíkovna a GLS. Jak na to můžete zjistit na našem blogu.
Archiv

Jak se posílá přes Zásilkovnu

Jak to fungujeV aplikaci Zásilkovna jednoduše klikněte na Odeslat zásilku. Vyplňte kontaktní údaje příjemce.Zásilku zaneste na kterékoliv podací místo Zásilkovny.Jakmile zásilku podáte, dáme příjemci hned vědět pomocí e-mailu.

Jak získat kód na Zásilkovnu

Klient má možnost pro vytvoření štítku využít klientskou část webového rozhra- ní www.zasilkovna.cz, případně využít funkce API pro propojení systému. Štítky jsou připraveny ve formě PDF a Klient je po vytištění umístí na Zásilku.

Jak objednat Zalando na Zasilkovnu

Jak si vybrat výdejní místo Výdejní místo si budete moci vybrat v průběhu vytváření objednávky v kroku „Adresa doručení“. Pokud je vaše dodací adresa již předem vybrána, klikněte na ikonku tužky vedle adresy a zvolte výdejní místo.

Jak vrátit zboží přes PPL

Zásilku opatřete vratnou etiketou, která je součástí doručené zásilky a následně ji přineste na jakýkoli PPL Parcelshop nebo Parcelbox. V případě, že vracíte zboží z více zásilek, vždy použijte pouze jednu vratnou etiketu.

Jak vrátit zboží přes Balíkovnu

Balík jen jednoduše odevzdejte na jedné z více než 5 500 Balíkoven. Třeba do oblíbené trafiky přes ulici nebo na nejbližší Balíkovně na poště. A to je vše! Na e-mail pak obdržíte potvrzení o podání a zároveň dáme vědět i příjemci, že už se může na balík těšit.

Jak má vypadat balík přes Zasilkovnu

Ideálním obalem je tvrdý a dostatečně pevný karton nebo kartonová krabice. Vlhkost či opotřebení obalového materiálu může zásadně ovlivnit jeho schopnost chránit obsah zásilky. Obal zásilky by měl velikostí vždy odpovídat svému obsahu. Obsah zásilky by tedy neměl ani "plavat" uvnitř, ani vyčnívat ven.

Jak dlouho je platny kód na Zasilkovnu

podací heslo pro zásilku, které je vygenerováno po platbě, má platnost 5 kalendářních dnů – pokud ho tedy během této lhůty nevyužijete, automaticky dojde ke stornování zásilky a následnému vrácení platby na Váš účet.

Jak funguje odesílání přes Zásilkovnu

Jak to funguje

Jakmile nám e-shop (odesílatel) předá zboží k přepravě, pošleme vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Co kdyz Nevyzvednu zasilku že Zalando

Pokud si zásilku nevyzvednete z výdejního místa do 10 pracovních dnů, bude nám automaticky vrácena. U výdejních míst s maximální dobou uložení 21 kalendářních dnů můžete požádat o prodloužení doby uložení prostřednictvím aplikace nebo webového odkazu ke sledování zásilky.

Jak dlouho může být zásilka v Zásilkovně

Zásilka může být uložena na výdejním místě nejdéle 21 kalendářních dní. Tato lhůta může být před Vánoci zkrácena. Lze dobu uložení zásilky limitovat Standardní úložní lhůta je stanovena na 7 kalendářních dní s možností prodloužení na 21 dní.

Jak nejlevněji vrátit zboží

Ze zákona vám musí prodejce vrátit všechny peníze včetně nákladů na dopravu zboží k vám. Je však povinen vrátit vám pouze částku odpovídající nejlevnější variantě dodání zboží, kterou nabízí. Peníze bez vašeho souhlasu nemůže vrátit jiným způsobem, než jakým jste platili.

Jak poslat balík přes Zasilkovnu kdyz mám kód

Po zaplacení vám to vygeneruje kod. Zabalený balíček bez adresy odnesete na zásilkovnu, nahlásíte ten vygenerovaný kod a oni už si vyjedou adresu kam to poslat. Je to jednoduché, pošlete jednou a už budete vědět co a jak. Dá se zasílat i na dobírku, zase je to v té aplikaci uvedené, ale ta je za příplatek myslím 19 Kč.

Jak získat kód Zásilkovny

V mobilu máte aplikaci, kde si zaplatíte tu zásilku "odkudkoliv"na svou vybranou pobočku. Při tom zadání a zaplacení zásilkovného obdržíte kod, pod kterým někdo zásilku předá.

Jak se posílá přes Balíkovnu

Pro poslání balíku využijte webovou aplikaci na www.balikovna.cz. v sekci Poslat balík. Vyplňte kontaktní údaje, zadejte případnou výši dobírky, kterou budete chtít od příjemce vybrat a zvolte cílovou Balíkovnu nově i Balíkovna-BOX, kam balík pošleme. Pak už jen pohodlně za balík zaplatíte přes platební bránu.

Co se stane když si Nevyzvednu balík v Zasilkovne

Nevyzvednuté Zásilky budou vráceny Odesílateli včetně Zásilek, které Příjemci odmítnou převzít. Odesílatel se zavazuje uhradit Zásilkovně odměnu za přepravu včetně odměny za další poskytnuté služby.

Co se stane kdyz Nevyzvednu balík z Balikovny

Co když si balík nikdo nevyzvedne Pokud jste ho posílali z Balíkovny na poště, vrátí se zpátky tam. Balík odeslaný z Balíkovny mimo poštu vyzvednete, jakmile se vrátí, na nejbližší ukládací poště.

Jak poslat balík na Zasilkovnu

Jak to fungujeV aplikaci Zásilkovna jednoduše klikněte na Odeslat zásilku. Vyplňte kontaktní údaje příjemce.Zásilku zaneste na kterékoliv podací místo Zásilkovny.Jakmile zásilku podáte, dáme příjemci hned vědět pomocí e-mailu.

Jak postupovat při vrácení zboží

Obchodníkovi oznamte, že odstupujete od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pak máte dalších 14 dnů na to, abyste odeslali zboží zpátky. Oba kroky lze spojit dohromady, tedy poslat balík se zbožím a oznámením o odstoupení. Rozhodně nedělejte to, že zboží jenom pošlete zpátky bez komunikace a součinnosti z vaší strany.

Kdo nese náklady na vrácení zboží

Náklady spojené s odstoupením nese kupující – poštovné při vracení zboží platíte vy a prodejce nemá povinnost vám ho jakkoliv proplácet, ledaže by vás o povinnosti nést tyto náklady nevyrozuměl před uzavřením smlouvy.

Jak poslat balík přes Zasilkovnu bez aplikace

Postup, jak poslat balík přes Zásilkovnu, je jednoduchý:Navštivte oficiální stránky Zásilkovny.Zaregistrujte se.Zadejte jméno, telefon a e-mail příjemce.Vyberte výdejní místo, případně doplňkové služby, jako je zásilka na dobírku.Zaplaťte online kartou zobrazenou částku.Přijde vám vygenerované heslo.

Jak funguje Zasilkovna

Jak to funguje

Jakmile nám e-shop (odesílatel) předá zboží k přepravě, pošleme vám e-mail s trasovacím číslem. Cestu vaší zásilky tak můžete sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám pošleme SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout.

Co delat kdyz si Nevyzvednu zasilku

Když si zákazník zboží nevyzvedne ani nezaplatí a nereaguje ani na upomínky, měl by ho podnikatel vyzvat k náhradě škody dle obchodních podmínek a stanovit mu ve výzvě přiměřenou lhůtu k plnění. Nebude-li zákazník na výzvu reagovat, je na místě zažalovat jej u obecných soudů.