Kde se natáčel film Mamma Mia?

Kde se natáčel film Mamma Mia?

Kde se natáčel Mamma Mia

Zásadní roli však sehrála i místa, kde se střílelo. Zde jsou místa, kde se natáčel film Mamma Mia: Nádherný zelený ostrov Skopelos, krásný Skiathos a přímořská vesnice Damouchari na Pelionu. Výběr místa nebyl náhodný. Herci Mamma Mia tedy prohledali 21 řeckých ostrovů, aby přišli na zelenou magii Severních Sporad.

Kde se natáčel Mamma Mia 2

Příběh druhého dílu filmového muzikálového hitu Mamma Mia! Here We Go Again se sice opět odehrává na fiktivním řeckém ostrůvku, ale natáčel se úplně jinde. Pokračování hudební komedie filmaři z řeckého ostrova Skopelos přesunuli na chorvatský ostrov Vis. Přesvědčili je především podstatně nižší náklady na natáčení.
Archiv

Kde je Ostrov Skopelos

Skopelos (řecky: Σκόπελος, Skópelos) je malý ostrov v souostroví Sporady v Egejském moři severovýchodně od ostrova Euboia. Zaujímá plochu 96 km² a jeho vrcholy Delfi a Paluki přesahují výšku 500 m. 39°7′ s. š., 23°42′ v. d.

Kde se natáčel film Pláž

Produkce. Slavná Pláž z filmu se ve skutečnosti jmenuje Maya Bay, leží na ostrově Ko Phi Phi v Thajsku.

Kde se natáčel Prokletý ostrov

Jak režisér Martin Scorsese, tak herec Leonardo DiCaprio, kteří spolupracovali již na třech filmech, chtěli, aby se Prokletý ostrov stal jejich dalším společným snímkem. Kvůli natáčení byly prozkoumány lokace v Massachusetts, Connecticutu a Novém Skotsku a natáčení začalo 6. března 2008.

Kde se natáčel film Mandolína kapitána Corelliho

Kefalonie je největším ostrovem v Jónském moři a šestým největším řeckým ostrovem celkově a patří také mezi jeden z nejzelenějších ostrovů. Nabídne vám nejen překrásné pláže, ale také zajímavé památky a vysoká pohoří. Kefalonie je také známá tím, že se zde natáčel film Mandolína kapitána Corelliho s Nicolasem Cagem.

Jak skončil film Prokletý ostrov

Prokletý ostrov má totiž překvapivou pointu, která je následující: Na konci filmu zjistíme, že Teddy Daniels není federální maršál, nýbrž pacient, který si už dva roky myslí, že je federální maršál a že na ostrově vyšetřuje.