31 שמלות הכלה היפות ביותר

21. שמלת שמפניה תחרה עם גב פתוח

הבחירה שיש לך גב פתוח תגרום לך להרגיש סקסית ותשאיר אותך קריר במהלך הטקס וארוחת הבוקר החתונה. זוהי בחירה פופולרית של סגנון אם אתה נוטה להתחמם או להילחץ או אם אתה מתחתן בקיץ..

שמלת כלה תחרה שמפניה עם גב פתוח

מָקוֹר: @dollhouse_xoxo

22. שמלה סקסית עם שרוולים ארוכים ותחרתיים

האם אתה רוצה שמלה סקסית? תארו לעצמכם ללכת במעבר זה, כולם מסתובבים מולך, בשמלה סקסית מרהיבה ארוכה זו. יש לו פירוט מדהים על הזרועות והחזה עם חצאית משיי חלקה. הרשת עובדת כל כך טוב עם עור העור של הדגמים שכן נראה שאין רשת! חגורת משי פשוטה, מחמיאה הן לחצאית המשי והן לראש התחרה.

שמלת כלה סקסית עם שרוולים ארוכים

מָקוֹר: @maryioannidiscouture

23. שמלת כלה אביב מושלמת

השמלה מושלמת לחתונה אביבית. אם קבעת תאריך לאביב, אז התמקד בשמלה הזו. יש לה רצועות ספגטי, פירוט עלי כותרת של פרחים, שישקפו את הזמן בשנה ונראה קסום. מאוד נוח לחתונה לאורך כל היום, כך שלא תצטרך לחשוב על שמלה שנייה.

שמלת כלה פרח לבן

מָקוֹר: @steven_khalil

24. שמלת כלה עם שרוולים ארוכים

אולי ליבך מונח על שמלת כדור שרוול ארוך. אם כן, זה מושלם עבורך. יש לו ניצוץ, זוהר, אלגנטיות והוא ייראה מדהים על כל מבנה גוף. זוהי שמלת הכדור של הנסיכה שכולם חולמים עליה. אם אתה רוצה שמלת כלה בסגנון מסורתי, זה בהחלט יעשה זאת. סיימי את המראה עם חגורה דקה ונוצצת.

שמלת כלה תחרה לבנה עם שרוולים ארוכים

מָקוֹר: @altamodabridal

25. Off Shoulder, שמלת כלה בת הים

האם אתה אוהב את הטרנד מחוץ לכתף? אז תתכונן להראות את הכתפיים שלך גם ביום החתונה שלך! סגנון הכתף נצפה על ידוענים רבים והוא פופולרי בקרב כלות רבות. שמור אותו חלק וישר למטה עם שמלת בת ים שתוסיף בעיטה החוצה לתחתית. הוסף תחרה לקבלת גימור רך עדין.

שמלת כלה בת ים מחוץ לכתף

מָקוֹר: @כלות_בחירה

26. שמלת כלה סקסית ללא סטרפלס

שמלות כלה ללא סטרפלס הן ללא ספק כלות העתיד הפופולריות ביותר שיש. שמלות סטרפלס מחמיאות לכל צורת גוף, וגורמות לך להרגיש מדהים. אם אינך נוטה ללבוש חולצות סטרפלס, נסה אחת בחנות הכלות. אתה עלול להפתיע את עצמך. השמלה הסקסית, חסרת סטרפלס, היא סגנון בתולת ים, שהיא דמות מחבקת ומחמיאה לשלל שלך.

שמלת כלה סטרפלס סקסית

מָקוֹר: @pallascouture

27. שמלת תחרה עירומה ויפה, כהה

שכח לבן או שנהב, עירום כהה הוא הצבע שיש לעונה זו. אנו יכולים להבטיח שתכנסו לחנות הכלות ותראו ארון של שמלות כלה מקסימות בצבע עירום. הם הופכים כל כך פופולריים בקרב כלות ואפילו שושבינות. צבע העירום כשהוא משולב עם לבן, מעניק אווירה רעננה וסקסית. שני הצבעים האלה מחמיאים לכל גוון עור והם ייראו מהממים.

מתוקה תחרת שמלת כלה

מָקוֹר: @businessbusiness

28. שמלת כלה מודרנית

תגיד שלום לשמלות כלה לשנת 2016. שמלות כלה מודרניות כובשות את העולם בסערה. כלות רבות בוחרות בסגנון מודרני מהמם ולא בשמלת כלה מסורתית. רק אתה יודע מה ליבך חפץ, האם מדובר בשמלת כלה מודרנית או קלאסית? אם תבחר שלא תהיה לך רעלה, זה יכול להיות החלופה שלך. הצדדים יתנו לך את הזרימה ואת תחושת הכלה שאתה רוצה ואתה לא צריך להיות עם רעלה.

שמלת כלה מודרנית עם רצועות

מָקוֹר: @כלות_בחירה

29. שמלת כלה למחוך

שמלת כלה בסגנון מחוך תמשוך את המותניים שלך. אין דבר יותר מחבק דמות מאשר מחוך. אתה יכול למשוך אותו כמה שאתה רוצה ואפילו אתה יכול לשחרר אותו מאוחר יותר במהלך הערב.

ראה שמלת כלה מחוך

מָקוֹר: @pallascouture

30. שמלת כלה בת ים אופנתית

שמלות כלה בת ים הן מאוד מחבקות דמות ומתארות את הדמות שלך. אם את בטוחה בגופך ורוצה לוודא שכל הזמן בחדר הכושר משתלם, לך על שמלת בת ים. הם נראים סנסציוניים ומושלמים ללבוש כל היום והלילה. הם מחבקים את גופך כמו מחוך ומתלקחים בתחתית כך שיהיה לך יותר קל ללכת בנעלי החתונה שלך!

שמלת כלה סקסית של ברטה

מָקוֹר: @bertabridal

31. שמלת כלה של ברטה כלה

זו צורחת כלה, חתונה וסקסית! לך על שמלת כלה של ברטה. זו בפרט היא דמות מחובקת עם מחשוף צולל. זה בהחלט יבלוט את הקימורים שלך ויגרום לך להיראות מדהים. אם אתה ביישן או מצפון לגופך אז אולי זה לא בשבילך מכיוון שהוא מראה הרבה בשר וידבק לעקומות שלך.

שמלת צווארון כלה סקסית של ברטה

מָקוֹר: @bertabridal