23 רעיונות אאוטפיט זוהרים לניו יורק

11. חליפת סרבל פאייטים

אוהבים ללבוש חליפות? אז הרעיון הזה בשבילך. הבחירה הבאה שלנו היא לא חליפת סרבל רגילה, היא מכוסה בפייטים! הפייטים המשמשים הם כסף המעניקים לו מראה נוצץ ונוצץ. אתה בהחלט תגנוב את הזרקור בחליפה כזאת. אתה יכול גם לנסות חליפת סרבל בצבע פאייטים אחר כמו זהב.

חליפת סרבל פאייטים NYE תלבושת

מָקוֹר: @aidanmattox

12. שמלה שחורה אלגנטית

לא הייתה לנו רשימה של רעיונות לבגדים בניו יורק מבלי להזכיר שמלה שחורה קטנה. שמלות שחורות יתאימו לכל אירוע החל מארוחת ערב במסעדה ועד לילה במועדון. השמלה השחורה הזו קלאסית, אלגנטית ומסוגננת. בחר שמלה כזאת אם אתה רוצה משהו פשוט, קל ללבוש ומדהים.

שמלה שחורה ואלגנטית

מָקוֹר: @lace.luxury_boutique

13. תחרות תחרה ותאמות תואמות

מחפשים תלבושת קצת שונה? אז הרעיון הזה הוא בשבילך. התלבושת עשויה מלמעלה תחרה ומערות תחרה. למרות שמדובר בנפרד הם עדיין תואמים. אנחנו אוהבים את רעיון התלבושת הזה מכיוון שתוכלו ללבוש אותם כך לניו יורק וללבוש אותם כמפרידים ללילות אחרים בעתיד. כל צבע ייראה מדהים.

חולצות תחרה תואמות וקולט

מָקוֹר: @nouveaunoirboutique

14. חצאית פאייטים

נוצץ בניו יורק בחצאית פאייטים כמו זו. חצאית פאייטים היא מצויינת לנשים שרוצות ללבוש פאייטים מבלי לחמם יותר מדי. עם חצאית אתה יכול להנמיך את המראה עם חלק עליון פשוט. חצאית הפייטים הזו הוצמדה עם חולצה, היא מראה כל כך חמוד ויפה שמתאים למסיבה. אתה יכול לשחזר את זה עם כל חצאית וחולצה פאייטים.

תלבושת חצאית פאייטים

מָקוֹר: @holayaclothing

15. חצאית גלאם זהב

הביאו זוהר לחגיגות ניו יורק עם חצאית זהב כמו זו. זהב הוא מפואר ומסוגנן, כך שהוא יהיה מושלם למסיבה או לילה בעיר. אתה יכול ללבוש חצאית זהב עם חלק עליון פשוט כמו זה המוצג או ללבוש משהו נוצץ. בכל מקרה חצאית כזו היא חובה.

חצאית זהב גלאם

מָקוֹר: @solerfashion

16. שמלת פאייטים תוססת

אם אתה רוצה תלבושת נועזת, מהנה ותוססת אז הבחירה הבאה היא בשבילך. שמלה קצרה זו מכוסה בפייטים מרובי צבעים! אנחנו אוהבים את השמלה הזו מכיוון שהיא כל כך נוצצת וזוהרת. משהו כזה יהיה מושלם ללילה בעיר. לכולם על רחבת הריקודים תהיה קנאה בסגנון אם לבשת שמלה כזו.

שמלת פאייטים תוססת

מָקוֹר: @ladyofthemanor77

17. שמלת שיפון אדומה

אדום כהה הוא צבע חובה לעונה. הבחירה הבאה שלנו כוללת שמלת שיפון אדומה כהה צפה. אתה צריך ללכת על משהו רופף וקליל כזה אם אתה רוצה להיראות אלגנטי ויפה. אתה תהיה בלל הכדור בשמלה כזו.

שמלת שיפון אדומה

מָקוֹר: @showpo

18. שמלת קטיפה אדומה אופנתית

תתבל את מראה ניו יורק שלך עם שמלה אדומה כמו זו. שמלה זו עשויה קטיפה אדומה ובעלת מחשוף צולל. השמלה קצרה ובעלת שרוולים פאנקי. משהו כזה יהיה מושלם ללילה במועדון. זה מיועד לנשים שרוצות להתבלט מההמון.

שמלת קטיפה אדומה אופנתית

מָקוֹר: @helenareyboutique

19. חצאית פאייטים וסוודר

לאחר מכן, יש לנו חצאית עיפרון יפה עם פאייטים. חצאית עיפרון מחבקת דמות ותעניק לך מראה מתוחכם ואלגנטי. חצאית כזו תתאים לנשים בכל הגילאים. לבשי עם חלק עליון שחור פשוט מכיוון שזה יחמיא לפייטים והפאייטים יבלטו.

חצאית פאייטים ותלבושת סוודר

מָקוֹר: @momtrends

20. מכנסי פאייטים

אם אהבתם את מכנסי הפייטים מוקדם יותר בפוסט, אולי תאהבו את אלה. במקום להשתמש בפייטים בצבע אחד בלבד בדוגמא פשוטה אלה הגבירו את משחק הסגנון. מכנסיים אלה משתמשים בפייטים כסופים ושחורים ליצירת דפוס פאנקי. מכנסיים כאלה ידהים! תלבשי חולצה פשוטה עם מכנסיים כאלה כדי שהתלבושת שלך לא תהיה עסוקה מדי.

תלבושת מכנסי פאייטים

מָקוֹר: @lyn_loves

21. קטיפה וחצאית

אוהבים קטיפה אבל רוצים ללבוש אותה בצורה עדינה יותר? ואז ללבוש עליון קטיפה וחצאית כזאת. החלק העליון מאפשר לך ללבוש קטיפה בצורה אופנתית שהיא לא יותר מדי. אתה יכול ללבוש כל צמרת קטיפה בצבע, נסה לבחור חצאית שחורה כי היא תתאים לכל דבר. הוא מושלם לנשים שרוצות לנסות את טרנד הקטיפה בפעם הראשונה.

חצאית קטיפה וחצאית מידי

מָקוֹר: @ellafashionhq

22. שמלת פאייטים שיקית

לאחר מכן, יש לנו שמלת פאייטים קלילה. צבע זה מהמם ונראה נשי ויפה. אתה יכול ללבוש שמלה בצבע דומה עם או בלי פאייטים, אבל הפייטים נותנים לה ניצוץ. ספארקל מושלם עבור ניו יורק. לבשי שמלה כזו עם אביזרים פשוטים. זהב יהיה בחירת צבע מעולה לאביזרים שלך.

שמלת פאייטים שיקית

מָקוֹר: @lady.perfection.ua

23. חליפת פאייטים לניו יורק

האחרונה ברשימה שלנו היא חליפת הפייטים המדהימה הזו! אנחנו אוהבים את הז’קט והמשולב המנצנץ הזה, זהו מראה מהנה ונוצץ שיהיה מושלם למסיבה. אתה יכול גם ללבוש את המעיל והמכנסיים לניו יורק ולאחר מכן ללבוש אותם כמפרידים בלילות בחוץ בעתיד. מכיוון שמדובר בשני חלקים שמור על הצבע בגוון כהה כמו שחור.

חליפת פאייטים לניו יורק

מָקוֹר: @ג’ניפרלייק

אנו מקווים שמצאתם את התלבושת המושלמת לניו יורק!