21 שמלות כלה סקסיות לכלות לעתיד

11. שמלת כלה עם פיצול צד

שמלות עם פיצולי צד הפכו לפופולריות מאוד. החל מפורסמים הלובשים סגנון זה באירועים, ועד פאשניסטיות הלובשות את השמלות באירועים מיוחדים. הרעיון הבא מראה עד כמה נראית פיצול צד מהמם על שמלת כלה. כפי שאתה יכול לראות, השמלה יפה ואלגנטית והפיצול הוא תכונה נוספת מסוגננת במיוחד. אנחנו אוהבים את השמלה הזו, היא תראה מדהים בכל חתונה.

שמלת כלה עם פיצול צד

מָקוֹר: @allurebridals

12. שמלת כלה סקסית עם חצאית יתר

מוקדם יותר בפוסט הצגנו שמלת הצהרה עם חצאית. לאחר מכן, יש לנו עוד שמלת כלה עם חצאית יתר, אבל זו מראה כיצד ללבוש את הסגנון בצורה אחרת. השמלה צמודה עם מחשוף מתוק וחצאית טול. חצאית הטול מעניקה לשמלה מראה שונה לגמרי. אתה מקבל שמלת כלה מסוגננת ומודרנית במראה נסיכה קלאסי.

שמלת כלה תחרה סקסית עם חצאית יתר

מָקוֹר: @musebyberta

13. מהממת את שמלת הכתף

לאחר מכן, יש לנו שמלת מהממת מהכתף. השמלה הזו היא תחרה לבנה ויש לה ארוכים משרוולי הכתף, ויש לה גם חצאית בת ים מדהימה. שמלה כזו תדהים והיא תהיה מושלמת לכלה שרוצה להיראות זוהרת ביום הגדול שלה.

שמלת כלה הכתפיים מהממת

מָקוֹר: @designerbridalroomkl

14. שמלת כלה עם גב יפה

רעיון השמלה הבא שלנו כולל שמלה עם תכונה יפה על הגב. גב השמלה שקוף עם רקמה לבנה וכפתורים. אנחנו אוהבים את הכפתורים הלבנים בגב כי זה נותן לשמלה מראה וינטג ‘אלגנטי. יש עוד המון שמלות זמינות בסגנונות שונים עם כפתורים כאלה.

שמלת כלה עם גב יפה

מָקוֹר: @justinalexander

15. שמלת בת ים עם קייפ

אם אתה רוצה שמלה ייחודית ומסוגננת, הרעיון הבא הזה יכול להיות בשבילך. לשמלת תחרה לבנה זו יש חצאית בת ים אופנתית ושמלה שקופה מהממת. השכמייה יפהפייה ותכונה הסגנון לא נראית לעיתים קרובות. שמלה כזו תתאים לכלה שאוהבת להיות שונה, רוצה להיראות אלגנטית ומי שרוצה שמלה שהאורחים יזכרו.

שמלת בת ים סקסית עם קייפ

מָקוֹר: @designerbridalroomkl

16. שמלת זוהרת

מתכננים חתונת גלאם וזקוקים לשמלה מהממת שתתאים לנושא? אז זו יכולה להיות השמלה שאתה מחפש. יש לו מחשוף מתוק עם פרטים יפים וחצאית סוחפת רצפה. שמלה זו היא הדרך המושלמת להיראות סקסית ואלגנטית. זה יגרום לכל כלה להיראות מדהים ביום הגדול שלה.

שמלת כלה סקסית וזוהרת

מָקוֹר: @ברטה

17. שמלת כלה סקסית עם קריסטלים נוצצים

אירוע מיוחד צריך ניצוץ! לשמלת הכלה הזו יש גבישים מדהימים סביב המחסה ועל שתי הרצועות מאחור. תוספת הניצוצות גורמת לרצועות ולמראה להיראות זוהרות. אנחנו אוהבים את הפרטים האחרים על השמלה כמו תחרה וכפתורים. זו תהיה בחירה מצוינת עבור הכלות שרוצות שמלת כלה יוקרתית.

שמלת כלה סקסית עם קריסטלים נוצצים

מָקוֹר: @timelesselegancetasmania

18. שמלת כלה תחרה רומנטית

יש לכם חוף ים, בוהו או חתונה כפרית? אז השמלה הזו יכולה להיות מושלמת. לשמלה מחשוף מתוק עם מחוך שקוף כשהחצאית צפה. זה ייראה מושלם לכל אחד מהנושאים שהוזכרו מכיוון שהוא קליל, מסוגנן ויתאים למזג האוויר הקיץ בחוץ.

שמלת כלה תחרה רומנטית

מָקוֹר: @lizmartinezbridal

19. שמלת כלה סקסית עם תכונת שרוול יפה

את השמלה הפשוטה ביותר אפשר למצוא עם שרוולים ותכונות מסוגננות אחרות. השמלה הארוכה הזו לטאטא רצפה היא בעלת עיצוב פשוט. עם זאת, השרוולים הבהירים הבהירים ממש מעלים את הלוק. ללא השרוולים השמלה הזו תהיה אופנתית ומינימלית אבל איתם השמלה יפה וזוהרת. אתה יכול למצוא כל שמלה וללבוש שרוולים כמו אלה או שאתה יכול למצוא משהו דומה.

שמלת כלה סקסית עם תכונה עם שרוול יפה

מָקוֹר: @countrybrideandgent

20. שמלת כלה עם גב תחרה

שמלה לא חייבת להיות מוגזמת כדי להיות סקסית. השמלה הבאה כוללת גוף עליון וחצאית צפה ארוכה. למרות שזה יותר עיצוב קלאסי ומסורתי, הוא סקסי ומסוגנן. שמלה כזו תתאים לכל כלה. אתה יכול לשדרג את השמלה עם פרחים בהירים ועידכון יפה לעוד מראה של אמירה.

שמלת כלה יפה עם גב תחרה

מָקוֹר: @pronovias

21. שמלת כלה עם מחשוף צולל ופיצול צד

אחרונה ברשימה שלנו היא שמלת כלה זו עם מחשוף נופל וצלעות בצד. שמלה זו משלבת כמה מהמראות שהצגנו לאורך הפוסט ליצירת שמלה מהממת וסקסית. יש לו את פיצול הצד, מחשוף נמוך, גוף עליון וחומר קל. שמלה כזו תתאים לכלה בטוחה שרוצה להצהיר. זה ייראה מדהים לחתונת חוף.

שמלת כלה סקסית עם מחשוף צולל ופיצול צד

מָקוֹר: @ברטה

אנו מקווים שמצאת את שמלת הכלה הסקסית המושלמת!