23 צבעי שיער ומגמות חמודות לשנת 2021

כולנו היינו שם שאתה מסתכל במראה ונמאס לך לגמרי מהשיער שלך. ובכן, צבע שיער הוא הדרך הטובה ביותר לפתור בעיה זו! צבע שיער חדש יכול להרים את השיער ולהעניק לו חיים חדשים בעוד הצבעים הנועזים יותר יהפכו את השיער שלך לחלוטין, כך שהוא מהנה ומדהים. אם אתה חושב ללכת על צבע חדש בשנת 2021, המשך לקרוא כיוון שיש לנו 23 צבעי שיער ומגמות חמודות שעליך לראות. יש לנו הכל, החל מצבעים טבעיים למראה כמו בלונדינית ועד ורוד צמר גפן מתוק. יש צבע שיתאים לכולם ואלו יעניקו לשיער שלך מהפך מסוגנן שיגרום לך להיראות ולהרגיש נהדר!

1. צבע שיער ורוד חמוד

הרעיון הראשון לצבע שיער שרוצה להראות לך הוא ורוד וחמוד מאוד! צבע זה תואר על ידי הסטייליסטית כ- Pink Poison. השיער כולל גוונים ורודים שונים משורש ועד קצה. אנחנו אוהבים את הגוונים הוורודים כי הם מחמיאים זה לזה בצורה מושלמת ומביעים אמירה. צבע שיער זה מושלם לקיץ.

רעיון צבע שיער ורוד וחמוד

מָקוֹר: @קריסטאלצ’או

2. מלכת הקרח

בלונדינית היא אחד מצבעי השיער הפופולריים ביותר וחלק מהסיבה היא כי יש כל כך הרבה גוונים לבחירה. המראה הבלונדיני הבא הזה נקרא מלכת הקרח. כפי שאתה יכול לראות, השיער הוא גוון בהיר של בלונדינית שכמעט נראית לבנה. זה פשוט מהמם. שיער כזה נהדר לכל עונות השנה מכיוון שהוא חורפי אך בהיר גם לקיץ.

רעיון צבע שיער בלונדינית קרח

מָקוֹר: @brekingbronde

3. Balayage רוז גולד

גווני זהב ורדים היו גם הם חובה בשיער ועם סגנונות כאלה, אנו יכולים לראות מדוע! כאן יש לנו צבע שיער שנקרא ורד ברונזה. הוא כולל balayage זהב ורד רך. זהו רעיון שיער מדהים והוא נהדר למי שרוצה צבע חמוד, מודרני ונועז. שחזור גם את התסרוקת או אם זה לא בשבילך, אז הצבע יתאים לכל סוגי השיער, האורכים והסגנונות.

תסרוקת בוב Balayage של ורד גולד

מָקוֹר: @shmeggsandbaconn

4. נקודות עיקריות בלונדיניות מהממות

לאחר מכן, יש לנו צבע שיער אופנתי, חמוד וקלאסי. למראה זה, השיער כהה בשורש עם תוספות בלונדיניות נוספות. הדגשים כוללים שילוב של גוונים בלונדיניים מגניבים ובהירים כאחד. זהו רעיון שיער מהמם וקל ללבוש שיתאים לכולם. בלונדינית תעניק לשיער כהה יותר מראה מנשק.

גולת הכותרת הבלונדינית המדהימה

מָקוֹר: @kaite_capellihair

5. צבע שיער חום יפה

אם יש לך שיער כהה אבל אתה רוצה לתת לו להרים ולהוסיף צבע חדש, זה בשבילך. כאן יש לנו שיער כהה עם תוספות חומות חמות יותר. הסגנון נגמר עם גלים חמודים. זהו רעיון שיער מסוגנן שמתאים למי שלא רוצה צבע יותר מדי.

רעיון צבע שיער חום יפה

מָקוֹר: @cherryblossomsalon

6. קשת תחתונים

רעיון השיער הבא הוא אחד האהובים עלינו! השיער בלונדיני בהיר מאוד בשכבות העליונות עם תחתית קשת מתחת. אם לא שמעתם על אורות תחתונים בעבר זה רק צבע שמתווסף לשכבות התחתונות של השיער ולא לראש. אז עם זה אתה מקבל הפתעה בקשת מתחת לבלונדינית. הוא חמוד, קסום והוא מושלם למי שאוהב חד קרן וצבעי שיער נועזים.

שיער בלונדיני בהיר עם אורות קשת

מָקוֹר: @קריסטאלצ’או

7. דבש בלונדינית בוב

צבע השיער הבא כל כך מתוק ומסוגנן. כאן יש לנו צבע בלונדיני דבש. תסרוקת זו כוללת גוונים בלונדיניים שונים בהירים וחמים כאחד. הבלונדינית העשירה והכהה יותר היא הדבש. כפי שאתה יכול לראות, זה רעיון כל כך יפה ואופנתי. חבר אותו לגזרה מדהימה כמו בוב בוטה ויש לך סגנון מדהים אחד. אם הבוב אינו בשבילך, בלונדינית דבש מתאימה גם לכל הסגנונות הקצרים והארוכים יותר.

דבש בלונדינית בוב

מָקוֹר: @shmeggsandbaconn

8. רעיון שיער קרמל מוזהב

אוהבים את צבעי השיער הנועזים יותר? אם כן, תסתכל על זה. השיער ארוך ומתולתל. רוב השיער בגוונים חומים כהים אך נוסף לו גם צבע בהיר יותר וזהוב יותר. רעיון שיער קרמל מוזהב חם זה פשוט מהמם. הצבע באמת אומר אמירה ונותן לשיער החום הכהה להרים.

רעיון לשיער קרמל מוזהב

מָקוֹר: @emmediparrucchieri

9. שיער כחול עד סגול

אנחנו אוהבים את צבע השיער החמוד הבא הזה. זהו רעיון ייחודי ונועז מאוד. השיער מתחיל בגוון כחול כהה על השורש. ואז הוא מתמזג לטון אפור באמצע הדרך ולבסוף לסגול בהיר בקצותיו. שינוי הצבע מהמם והוא נקרא על ידי הסטייליסטית Moonshine. זה מושלם עבור מי שרוצה שינוי שיער שלם להתבלט מהקהל בסגנון.

שיער כחול עד סגול

מָקוֹר: @bohemianblonder

10. שיער כהה עם נקודות עיקריות בלונדיניות חמות

צבע אחר ממה שאתה יכול להוסיף לשיער הכהה שלך הוא בלונדיני חם. תסרוקת זו מראה כיצד ללבוש בלונדינית יפה. כפי שאתה יכול לראות, השיער כהה מאוד עם תוספות בלונדיניות נוספות בחלק הקדמי של השיער ובקטעים התחתונים בכל מקום אחר. זהו סגנון חמוד, קיצי ומדהים שיתאים לכולם.

שיער כהה עם נקודות עיקריות בלונדיניות חמות

מָקוֹר: @charlie_edwardsandco

11. שיער אומבר חמוד ורוד

מוקדם יותר בפוסט הציגנו צבע שיער זהב ורוד. אם אהבת את זה, אז תסתכל גם על רעיון השיער הזה. הפעם יש לנו שיער כהה יותר עם אומברה מוזהבת. אנחנו אוהבים את זה כי זו דרך מצוינת לנסות צבע אופנתי ומודרני. אם תחליט שזה לא בשבילך או שרק רצית לנסות את הגוון בשביל הכיף, אז זה יצמח בקלות. זהו רעיון שיער יפה שמתאים לאביב.

שיער אומברה חמוד ורוד

מָקוֹר: @brekingbronde

12. הדגשות קרמל לשיער מתולתל ארוך

אם יש לך שיער מתולתל, אז אתה צריך לראות את הרעיון הבא! כאן יש לנו שיער חום עם צבע בהיר נוסף. הצבע החם והבהיר נוסף לשכבות השיער העליונות שבאמת גורמות לתלתלים להתבלט. זהו רעיון שיער מהמם והוא ידהים! כמו כן, שילוב צבעים זה יעבוד גם על סוגי שיער אחרים.

הדגשות קרמל לשיער מתולתל ארוך

מָקוֹר: @supvalerie

13. שיער בלונדיני עם אורות כחולים

לאחר מכן, יש לנו רעיון תחתון נוסף. הפעם השיער בלונדיני פלטינה עם אורות תחתונים כחולים. נעשה שימוש בגוונים כחולים שונים הן בהירים והן כהים. זה כרעיון שיער מדהים ומאפשר לך ללבוש צבעים יוצרי אמירה בצורה יותר נמוכה. ניתן ללבוש תחתונים כחולים עם כל צבע שיער לא רק בלונדיני.

שיער בלונדיני עם אורות כחולים

מָקוֹר: @supvalerie

14. רעיון צבע שיער לוהט

תתבל את המראה שלך עם צבע שיער לוהט לוהט כמו זה. כאן יש לנו שיער ארוך שצבעו בצבע חמוד ונחושת. זהו גוון מדהים ונועז. אנחנו אוהבים את הגוונים האדומים האלה כי הם מתאימים לכולם ולכל עונה. השיער יהיה בהיר לקיץ אך חם לחורף. צבע זה ייראה מדהים עם כל סגנון.

רעיון צבע שיער לוהט

מָקוֹר: @cherryblossomsalon

15. רעיון שיער אומבר שחור ואפור

שילוב צבעים נוסף שאנו אוהבים הוא שחור ואפור! רעיון שיער זה מראה כיצד ללבוש אותו בסטייל. השיער שחור בשורש ואז הוא משתנה לאפור כסוף אופנתי. אנחנו אוהבים את האפור כי הוא כל כך מסוגנן ונותן אמירות. שחזור את המראה השחור והאפור אך האפור יתאים גם לצבעי שיער אחרים. תוכל גם לקרוא הדרכה לסגנון הקלוע בפועל המושלם לפסטיבלים בדף האינסטגרם שלהלן.

רעיון שיער אומבר שחור ואפור

מָקוֹר: @nealmhair

16. רעיון צבע שיער נועז של אומברה

אם אתה באמת רוצה וואו עם צבע שיער, אז זה מושלם. שילוב הצבעים הזה בהשראת הסתיו. אז, השיער מתחיל בגוון אדום עשיר ואז משתלב בוורוד ולבסוף לכתום. זה רעיון כל כך כיפי וחמוד! שיער זה יעבוד גם בקיץ אם תשתמש באדום בהיר יותר מכיוון שיהיה לו מראה קיצי טרופי. אנחנו אוהבים את לוח הצבעים הזה וממש רוצים לנסות אותו!

רעיון צבע שיער נועז של אומברה

מָקוֹר: @viridian__172191212

17. הבהרה בלונדינית גדולה

לאחר מכן, יש לנו צבע שיער רב ממדי מדהים. צבע מימדי הוא שימוש בגוונים בהירים וכהים ליצירת שיער מסוגנן וטבעי יותר. אז למראה הזה, השיער כהה בשורש עם גוונים בלונדיניים נוספים. כפי שאתה יכול לראות, יש גוונים קרירים וחמים כאחד. זהו רעיון שיער קל ללבוש שייראה מדהים על כל אחד.

הבהרה בלונדינית גדולה

מָקוֹר: @supvalerie

18. כותנה קנדי ​​ורוד

מוקדם יותר בפוסט חלקנו צבע שיער ורוד. אם אהבת את הרעיון הזה, אז אתה צריך לראות את זה גם. זהו גוון בהיר ופסטלי יותר המעניק לו מראה צמר גפן מתוק. זה פשוט בהיר, מהנה וסופר חמוד. שיער כזה מושלם לאביב ולקיץ והוורוד יתאים לכל תסרוקות.

צבע שיער ורוד ממתק כותנה

מָקוֹר: @shmeggsandbaconn

19. שיער בלונדיני די פלטינה

רעיון השיער הבא פשוט מדהים! כאן יש לנו שיער ארוך ומבריק שהוא גוון בלונדיני פלטינה. זה טון כל כך בלונדיני וזה באמת ידהים. בלונדינית בהירה כמו זו מתאימה לנשים שאוהבות להתבלט. זהו עוד צבע וסגנון שיהיו מעולים לקיץ.

שיער בלונדיני די פלטינה

מָקוֹר: @goodhairsociety

20. התכה בצבע כהה עד בהיר

רעיון השיער הזה הוא עוד אחד האהובים עלינו. הסגנון כולל התכה צבעונית מהממת הנקראת Black Pearl. אז, השיער מתחיל להיות כהה ומתמזג לגוונים בהירים יותר. ישנם כל כך הרבה גוונים שונים מפחם ואפור מעושן ועד ורוד וכסף. זהו רעיון שיער מדהים והוא מושלם לעונות הסתיו והחורף.

התכה של צבע שיער כהה עד בהיר

מָקוֹר: @nealmhair

21. שיער תות רך

אם אתה רוצה צבע חמוד אך טבעי, אז זה יכול להיות מושלם עבורך. כאן יש לנו שיער תות רך. השיער בצבע נחושת בהיר משורש לקצה. זה פשוט כל כך קל ללבוש יפה. צבע כזה ייראה מדהים על כולם והוא יחמיא לכל התסרוקות.

רעיון צבע שיער תות רך

מָקוֹר: @mikkiauldhair

22. תלתלים בלונדיניים חמודים

אנחנו אוהבים את הרעיון הבא לשיער. זה מושלם לנשים עם תלתלים צמודים מאוד. השיער כהה בשורש עם גוונים בלונדיניים שונים המתווספים לתלתלים. על ידי שימוש בגוונים בלונדיניים מרובים, השיער נראה טבעי יותר ומנשק. זה סגנון כל כך יפה וחמוד! אם הבלונד לא בשבילך, אז אתה יכול להוסיף צבעים נועזים יותר כמו ורוד או אדום.

תלתלים בלונדיניים חמודים

מָקוֹר: @keystothekulture

23. שיער אומברה נחושת מותכת

האחרון של צבעי השיער החמודים שלנו הוא מראה הנחושת המותך הזה. השיער מתחיל בגוון אדום כהה, ואז הוא מתמזג לכתום ואז לבסוף לבלונדיני. זוהי התכה כה מדהימה של הצבעים והשיער באמת אומר אמירה. מכיוון שהשיער לוהט וקיצי, הוא יתאים לכל עונות השנה.

שיער אומברה נחושת מומסת

מָקוֹר @קריסטאלצ’או

אנו מקווים שתאהבו את כל צבעי השיער החמודים האלה כמונו!