43 רעיונות צבעי שיער בלונדיני תות היפים ביותר

31. שיער בלונדיני תות תוסס

אם אתה מעדיף תסרוקות נועזות יותר אז הרעיון הבא הזה הוא בשבילך. השיער בצבע אדום ויפה עם הדגשות בלונדיניות תות. זהו שילוב מדהים של צבע והבלונד באמת גורם לאדום להתבלט. אתה יכול לשחזר את המראה הזה או לנסות גם הדגשות בלונדיניות עדינות יותר.

שיער בלונדיני תות תוסס

מָקוֹר: @hairby_gabbs

32. בלונדינית תות זהב

לאחר מכן, יש לנו רעיון שיער בלונדיני יפה להראות לך. השיער ארוך, גלי וצבעו בלונדינית מוזהבת עם רמזים לבלונד תות. זהו שילוב צבעים מדהים וצבעים דומים יהללו את מראהך. גוונים בלונדיניים כאלה ייראו מדהים על כל תסרוקת עם כל אורך שיער.

רעיון צבע שיער בלונדיני תות זהוב

מָקוֹר: @alexa.hamilton.hair

33. רעיון שיער בלונדיני תות אופנתי

משעמם לך את השיער ורוצה לנסות משהו חדש? אז למה לא לשקול תסרוקת כמו זו. כאן יש לנו תסרוקת מהממת שבה השיער כהה מאוד בשורש, ואז הוא משתלב בלונדיני עם גווני תות ולבסוף הוא משתנה לגוון בלונדיני בהיר יותר. זה מראה סופר מסוגנן וזה ייקח את השיער שלך ממעופש להפליא.

רעיון שיער בלונדיני תות שדה

מָקוֹר: @thefaithfulblonde

34. בוב בלונדיני תות

הרעיון הבא שלנו כולל עוד צבע וגזרה מגניבים. השיער נחתך בבוב אופנתי והשיער מתחיל להיות כהה עם תוספות בלונדיניות תות שנוספו. תסרוקת זו מסתיימת עם גלים מרקמים ונינוחים. זהו מראה מסוגנן מאוד וגם הגזרה והצבע יהיו מושלמים לקיץ.

בוב בלונדיני תות

מָקוֹר: @corynneylon_hair

35. אפרסק פסטל לבלונדינית תות

היה נועז בפעם הבאה שתבקר במספרה ובחר תסרוקת נועזת כמו זו. השיער צבוע בגוון אפרסקי מהמם ואז השיער מתמזג לבלונד תות. אנחנו אוהבים את שילוב הצבעים של אפרסק ובלונדינית תות, זה כל כך אופנתי ותוסס. שיער כזה מושלם לנשים שרוצות מהפך דרמטי.

אפרסק פסטל לשיער בלונדיני תות

מָקוֹר: @cristencolorshair

36. גלי בלונד תות עדינים

אם אתה לא רוצה שהשיער שלך יהיה מודגש מדי אז אולי תשקול משהו כזה. כל השיער בהיר למדי ושינוי הצבע עדין למדי. השיער הוא בגוון כהה יותר בשורש והוא רק קצת יותר בהיר לכיוון קצות השיער. ישנם גווני תות שעברו בכל השיער. זוהי תסרוקת מהממת ושיקית שתתאים לכולם.

גלי בלונד תות עדינים

מָקוֹר: @hairby_gabbs

37. בלונדינית תות קיצית

הקיץ הוא העונה המושלמת לנסות צבע בלונדיני אחר. אם אתה רוצה לנסות משהו חדש ולתת לשיער שלך בהיר, שקול מראה בלונדיני כזה. השיער מתחיל להיות כהה ואז הופך לבלונדינית תות חמה וקיצית. זהו שילוב צבעים יפה והוא יתאים לכל אורכי השיער.

רעיון שיער בלונדיני תותי קיצי

מָקוֹר: @thefaithfulblonde

38. רעיון שיער בלונדיני בהיר להפליא

כמו בכל צבע בלונדיני, גם גווני תות חמים וקרירים. הראינו לך כמה מהגוונים החמים יותר אבל הפעם יש לנו רעיון לשיער בלונדיני בהיר ומגניב. למראה זה, השיער מתחיל להיות כהה ומתמזג בלונדינית תות מהממת ובהירה. אתה יכול לשחזר את התסרוקת הזו או לנסות הבהרות בלונדיניות למראה עדין ומורכב יותר.

רעיון שיער בלונדיני תות בהיר להפליא

מָקוֹר: @thefaithfulblonde

39. בלונדינית תות מוזהבת

לאחר מכן, יש לנו עוד תסרוקת חמה לחלוק איתך. השיער נחתך בבוב מסוגנן עם גם balayage בלונדיני תות מוזהב. זהו רעיון שיער מהמם שיהיה מושלם לסתיו ולחורף. זה יאיר את המראה שלך בימים הקרים והאפורים. אתה יכול כמובן ליצור שילוב של צבעים דומים כל השנה ואתה יכול לבחור כל אורך וסגנון שיער.

בלונדינית תות זהוב וחמה

מָקוֹר: @prettylittleombre

40. בלונדינית תות עד בלונדינית בהירה

הרעיון הבא שלנו מושלם לנשים האופנתיות שרוצות שהשיער שלהן יבלוט מההמון. למראה זה השיער מתחיל בגוון כהה המתמזג אז לבלונד תות ולבסוף לבלונד בהיר. שילוב הצבעים הזה הוא אחד האהובים עלינו. הוא מתאים ביותר לשיער ארוך יותר כדי להראות את שינוי הצבע המסוגנן.

שיער תות בלונדיני עד בלונדיני בהיר

מָקוֹר: @corynneylon_hair

41. נקודות פסטל

בלונד תות יכול להתאים לכל צבע אחר. לאחר מכן, יש לנו תסרוקת מדהימה הכוללת שילוב של צבעי בלונד תותים ופסטל. השיער הוא בגוון בלונדיני תות כהה עם הבהרה ורודה פסטלית וסגולה הוסיף לשיער. אנחנו אוהבים את צבעי הפסטל. שחזור זה או נסה להוסיף כל צבע מודגש אחר.

בלונדינית תות עם דגשים פסטליים

מָקוֹר: @alexa.hamilton.hair

42. בלייאג ‘בלונדינית יפה

רוצה לנסות בלונדינית אבל לא רוצה להיות נועז מדי? אז רעיון השיער הזה יכול להיות בשבילך. השיער הוא בגוון טבעי וכהה בשורש ואז משתלב בלונד תות יפה. כשהבלנד הבלונדיני מתחיל בערך באמצע הדרך, הוא יצמח בקלות אם תחליט שזה לא בשבילך.

רעיון צבע שיער בלונדיני Balayage יפהפה

מָקוֹר: @hairby_gabbs

43. אומברה תות עדינה

לאחר מכן, יש לנו רעיון לשיער זוהר ומסוגנן להראות לך. למראה זה השיער כהה ואז משתנה לבלונד. הבלונדינית התותית לא חיה כמו חלק מהתסרוקות האחרות שהראינו לך מה שמעניק לשיער המוגמר מראה בהיר וקטון. זהו רעיון צבע אופנתי שיתאים לכולם.

שיער אומברה בלונדיני יפהפה

מָקוֹר: @thefaithfulblonde

אנו מקווים שמצאתם צבע שיער חדש לנסות! אנחנו יודעים שעשינו.