45 תסרוקות מפוארות של תשוקה מפוארות

31. לחמנייה אופנתית למחצה

אוהבים את התסרוקות החצי למעלה? אם כן, אתה צריך לראות את הרעיון הבא. כאן יש לנו פיתולים ארוכים. מחצית הטוויסטים נותרים רופפים והחצי השני מעוצב ללחמנייה גבוהה. הטוויסטים הם מרובי גוונים. אנחנו אוהבים את הסגנון והצבעים. זה פשוט תסרוקת מדהימה וזה יהיה מושלם לעונת הקיץ.

לחמנייה אופנתית למחצה

מָקוֹר: @kathlynceleste

32. פיתולי תשוקה מרובי טונים

רעיון השיער הבא כולל פיתולים מרובי גוונים אך הפעם נעשה שימוש בגוון חם יותר. אז, למראה הזה, יש לנו פיתולי תשוקה ארוכים ושמנמנים. השיער בעיקר שחור אבל נוסף לו גם גוון קרמל חם. כפי שאתה יכול לראות, זה נראה מהמם! צור מחדש משהו דומה או שאתה יכול ללכת על טון כהה עוד יותר אם אתה רוצה צבע עדין יותר. שיער בשימוש: קינקי סלסול 12 אינץ ‘על ידי שורשי אפריקה (2 חבילות), גלי מים 1 חבילה בצבע שחור עד חום קפה מבית Aliexpress ו -1 1/2 חבילות Spring Twist של Bileaf מאמזון (צבע T1B/27).

פיתולי תשוקה מרובים

מָקוֹר: @breakfastt_at_tiffanys

33. רעיון שיער אדום עשיר

לאחר מכן, יש לנו עוד צבע טוויסט מסוגנן להראות לך. השיער מעוצב לפיתולים ארוכים ויש גם כמה תלתלים רופפים. כל השיער הוא גם בצבע אדום עשיר. אדום הוא צבע כה נפלא ללבוש מכיוון שהוא נועז ומאוד אופנתי. נסה סגנון דומה או שאתה יכול להשתמש בגוון אדום אחר. שיער בשימוש: ToyoTress Water Wave (Passion Twist) בצבע T1B/118 – 6 אריזות.

רעיון לשיער אדום עשיר

מָקוֹר: @מריקבלה

הדרכה למראה:

34. פיתולים אופנתיים

נראה כמו מגמת טרנדים עם רעיון השיער הבא הזה. כאן יש לנו פיתולים מדהימים בסגנון פשוט ומהמם. אין צבעים או אביזרים נועזים, זה פשוט יפה ללא מאמץ. שיער כזה יתאים לכולם וניתן להרים אותו למעלה או למטה כך שיתאים לכל אירוע. צור גרסה של סגנון זה או שזה ייראה מדהים גם עם פיתולים קצרים יותר.

טרנדים ארוכים של תשוקה ארוכה

מָקוֹר: @dajjrambo

35. פיתולי תשוקה סופר לונג

אם אתה רוצה תסרוקת חדשה שתהיה וואו, אז זה בשבילך! תסרוקת זו כוללת פיתולי תשוקה ארוכים מאוד. כפי שאתה יכול לראות, האורך עובר הרבה מעבר למרפק. פיתולים ארוכים כמו אלה יצהירו הצהרה ויגרמו לכם להתבלט מהקהל בסטייל. שחזור את הלוק הזה או לך על טוויסטים ארוכים במיוחד בצבע עז כמו אדום או בלונדיני.

פיתולי תשוקה סופר לונג

מָקוֹר: @slaybyvee_

36. פיתולי תשוקה אדומים בהירים

לאחר מכן, יש לנו מראה אדום נוסף להראות לך. כאן יש לנו פיתולי תשוקה מדהימים שהם בצבע אדום תוסס. אנחנו אוהבים את האדום הבוהק הזה וחושבים שהוא ייראה מדהים על כולם. שיער כזה מושלם למי שרוצה טרנספורמציה נועזת. זהו אחד מתסרוקות הטוויסט האהובות עלינו. יש הדרכה על הסטייליסטית יוטיוב עָרוּץ. שיער בשימוש: Outre X-Pression שיער ארוך סרוגה מתולתל-ג’רי קרל 24 אינץ ‘(6 חבילות).

פיתולי תשוקה אדומים בהירים

מָקוֹר: @onlyonejess_

להלן כמה אפשרויות עיצוב פשוטות של OnlyOneJess כשמשעמם לך להוריד את השיער:

37. קוקו חצי גבוה למעלה

רעיון השיער הבא כולל עוד תסרוקת חצי למעלה. הפעם חצי מהפיתולים רופפים והחצי השני מעוצב בקוקו גבוה. זאת תסרוקת חמודה ויפה. השיער המשמש לסגנון זה זמין ב- Urban Beauty Hair. חמש אריזות שימשו בצבע OM27.

קוקו חצי גבוה

מָקוֹר: @nneunfiltered

38. פיתולי תשוקה ארוכים ושמנמנים

רוצה להעניק לשיער שלך מהפך גלאם? אם כן, זו הדרך המושלמת לעשות זאת! כאן יש לנו פיתולי תשוקה ארוכים שנלבשים לצד אחד. זהו סגנון כה אלגנטי ושיקי שנראה יפה ללא מאמץ. שיער כזה ניתן להרים למעלה או למטה כדי להתאים לכל אירוע. ניתן גם ליצור מחדש את הסגנון עם פיתולים קצרים יותר.

פיתולי תשוקה ארוכים ושמנמנים

מָקוֹר: @beautybybeemarie

39. רעיון לשיער אומברה

אוהבים סגנונות אומברה? אם כן, בדוק זאת. פיתולי התשוקה השמנמנים האלה מתחילים שחור בשורש ואז משתנים לטון חום בהיר בערך באמצע הדרך. זה רעיון שיער כל כך יפה ואופנתי. אתה יכול לשחזר את האומברה המעודנת יותר או להיות נועז ולבחור בלונדינית בהירה או אפילו גוון חי כמו אדום. כך או כך, פיתולי האומברה שלך ייראו מדהים.

Ombre Passion מסובב שיער

מָקוֹר: @r0salia

40. פיתולים בלונדיניים מהממים

התסרוקת הבאה היא עוד אחת מהאהובות עלינו! זהו עוד מראה רב טון. הפעם הטוויסטים מתחילים בגוון חום ומתמזגים לבלונדינית בהירה מאוד לכיוון הקצות. זה מראה מהמם ואנחנו אוהבים את הצבע הבלונדיני הבהיר. צור מחדש את הסגנון הזה או השתמש בבלונדינית הבהירה משורש לקצה. זה יהיה כל כך אמירה.

פיתולי תשוקה מדהימים בלונדיניים

מָקוֹר: @simonekendle

41. פיתולי תשוקה שחורים וחומים

אם הטוויסטים הבהירים והנועזים אינם בשבילך, אז רעיון השיער הזה יכול להיות מושלם. כאן יש לנו פיתולים שחורים אופנתיים עם צבע חום נוסף. הצבע החום כהה ולכן הוא מעניק לשיער מתיחה מבלי להיות מוגזם מדי. זוהי דרך נמוכה להוסיף צבע לשיער והתוצאה מדהימה. שיער כזה יתאים לכולם! שיער המשמש ליצירת הלוק הוא של חברת טויוטרס שיער.

פיתולי תשוקה שחורים וחומים

מָקוֹר: @מריקבלה

42. רעיון לשיער קרמל

כמו צבע השיער הקרמלי? אם כן, זה נהדר עבורך. לתסרוקת זו יש שילוב של פיתולי תשוקה בצבע שחור וקרמל. כפי שאתה יכול לראות, הקרמל נראה מהמם. הגוון החם יותר יתאים לכולם והוא נראה מדהים עם הצבע השחור. זהו מראה מסוגנן וקל ללבוש. צור מחדש את הסגנון הזה או נסה את שילוב הצבעים בטוויסטים קצרים יותר.

רעיון לשיער קרמל

מָקוֹר: @stthair

43. פיתולי תשוקה ארוכים להפליא

לאחר מכן, יש לנו תסרוקת מדהימה וזוהמת להראות לך. מראה זה כולל פיתולי תשוקה שמנמנים וארוכים עם אביזרי זהב נוספים. אורך הפיתולים באמת נותן אמירה. כפי שאתה יכול לראות, הטוויסטים נראים נהדר גם עם בגדי ערב. זוהי פשוט תסרוקת מהממת שתגרום לך להתבלט מההמון בסטייל.

פיתולי תשוקה ארוכים להפליא

מָקוֹר: @מכניקול

44. פיתולים אופנתיים ופשוטים

תנו לשיער שלכם מהפך אופנתי עם פיתולים כאלה! כאן יש לנו פיתולים ארוכים. הסגנון ממש פשוט אבל האורך והחלק האמצעי פשוט יוצרים מראה כל כך מסוגנן. שיער כזה נהדר למי שזקוק לסגנון מדהים שקל ללבוש וניתן ללבוש אותו לכל אירוע. אנחנו אוהבים את זה ואפשר אפילו לג’אז עם צבע אחר. בלונדינית תהיה מושלמת! שיער בשימוש: אוסף ג’נט Nala Tress Passion Twist צמת הסרוגה 18 ″ (1B).

פיתולים אופנתיים ופשוטים

מָקוֹר: @slimreshae

אם ברצונך לשחזר את המראה הזה, הנה מדריך ליוטיוב:

45. תסרוקת קייצית

התסרוקת הבאה פשוט יפה. הפעם השיער מעוצב לפיתולים מרובי גוונים ויש גם כמה תלתלים רופפים. לחרוזים נוספו גם חרוזים צבעוניים. החרוזים, הצבעים הנושקים לשמש והאורך הקצר יותר יוצרים את תסרוקת הקיץ המושלמת. אנחנו אוהבים את זה ואתה יכול לשחזר אותו עם חרוזים שונים כדי להפוך את השיער לייחודי.

תסרוקת טוויסט פסיצי פסיבית

מָקוֹר: @kywill

אנו מקווים שמצאת תסרוקת טוויסט של תשוקה יפה לנסות!