23 מראה איפור קיץ מהמם לשנת 2018

11. זהב עם פופ כחול

מובטח איפור רך וזהוב עם גוון צבע להיראות מדהים לקיץ. מראה איפור עיניים עם גוון צבע הוא האהוב עלינו – קל להשיג אותן ונראות מדהים!

איפור קו תחתון כחול תחתון

מָקוֹר: @shaaanxo

12. עין סמוקי סגולה עם פופ של נצנצים

המראה הבא שלנו הוא איפור שידהים. אם איפור הוא הדבר שלך ואתה אוהב ליצור מראה חדש, צא למשהו מדהים כמו זה. העיניים הכחולות פועלות יפה עם הצללים המשמשים. אתה יכול לשחזר את זה עם הברק או בלי. משהו כזה הוא גלאם ויתאים ללילות בחוץ ולאירועים מיוחדים.

עין סמוקי סגולה עם פופ של נצנצים

מָקוֹר: @makeup.mrg

13. תפוז & סָגוֹל

מראה האיפור הזה צורח קיץ! מי יחשוב שהגוונים האלה יכולים להראות כל כך טוב כשהם משולבים יחד, נכון? מוצרים בשימוש: Huda Beauty ‘Desert Palet’ בגוונים עדן, ענבר, זעפרן (קפל), וקוסמו וטורקי תענוג (על המכסה), עדן ואמטיסט (קו ריסים תחתון); עפרון עין מאט של מארק ג’ייקובס ב’עובד לי? ‘.

איפור עיניים כתום וסגול לקיץ

מָקוֹר: @laurabadura

14. עיניים צבעוניות + שפתיים בעירום

אוהבים לערבב צבעים עזים? לאחר מכן נסה את המראה המהמם הזה. מוצרים בשימוש: BH קוסמטיקה ‘פסטיבל סוף שבוע 20 פלטת צללים’, לילי ריסים ‘טווין לאש’, שפתון מאק רטרו מאט ב’ליידי ביי גוד ‘.

עיניים צבעוניות ושפתיים בעירום

מָקוֹר: @auroramakeup

15. צל ירוק בהיר

הנה עוד אייליינר מכונף נראה מושלם לקיץ! הוא זהב בחלקו העליון וירוק על קו המים. זהו מראה גלאם שניתן ללבוש ביום או בלילה. אתה יכול לשחזר את המראה הזה רק עם הירוק והאונייה השחורה הקלאסית או רק עם תוחם הזהב. תמונה זו מהווה מקור נהדר להשראה.

מבט לאיפור עיניים זהב וירוק לקיץ

מָקוֹר: @makeupemalii

16. עין סמוקי עם אייליינר מכונף

המבט הבא שלנו יגרום לעיניים הכחולות שלך להתבלט! הוא כולל אניה שחורה קלאסית עם לבן בחלק העליון. שילוב שחור ולבן זה נראה יפה עם עיניים כחולות. איפור כזה מושלם ללילות בחוץ ואתה יכול אפילו ללבוש אותו ביום אם אתה אוהב לזרוח.

עין סמוקי עם אייליינר מכונף

מָקוֹר: @marisolbautistaa

17. מראה איפור עיניים קיצי אלגנטי

צריכים מראה של איפור עיניים לאירוע המיוחד הזה בתקופת הקיץ? אז המראה הזה הוא בשבילך. גווני החום, האפרסק והזהב המדהימים האלה יגרמו לכל גוון של עיניים כחולות או ירוקות לצוץ!

מראה איפור עיניים קיצי אלגנטי

מָקוֹר: @_tiarni_

18. עיניים מטאליות אופנתיות

כדי ליצור את הלוק הזה מחדש, תזדקק ל: Morphe Brushes Palette ’39A’, Mac Cosmetics ‘Reflects Gold Glitter Pigment’, Wunder2 Cosmetics ‘Super Stay Liner in Glitter Bronze’ ולילי ‘אלה’ ריסים.

איפור עיניים מתכתי אופנתי לקיץ

מָקוֹר: @annybeeutee

19. עין סמוקי שחורה

זהב ושחור יוצרים מראה גלאם. השילוב יפה ונראה אופנתי מאוד. הצבעים האלה עובדים יפה עם העיניים החומות ובאמת גורמים להם להתבלט. המוצרים בשימוש: אנסטסיה בוורלי הילס פלטת ‘Soft Glam’ ו- Violet Voss ‘Champagne Bubbly’ Glitter, Urban Decay ‘Midnight Cowboy’ Glitter ו- Lilly ‘Miami’ Lashes.

עין סמוקי שחורה עם פופ של זהב

מָקוֹר: @saminahchoublog

20. צל ורוד וסגול

אנחנו אוהבים את תערובת צלליות העין הזו! הוא כולל נצנצים כסופים, ורוד מתכתי, סגול ורמז לכחול. הדרך שבה הצבעים משתלבים זה בזה פשוט מדהימה. משהו כזה נהדר אם אתה רוצה משהו נועז והצהרות. כל הצבעים האלה נראים מדהים עם עיניים כחולות ותוכלו להשתמש בצללים יחד או לבד.

ורוד וסגול עין סמוקי

מָקוֹר: @rebeccaseals

21. עיניים נועזות

בהמשך יש לנו עוד מראה איפור עיניים תוסס. ישנם גוונים מרובים המשמשים ליצירת תערובת מכחול לברונזה. אנחנו אוהבים את המראה הזה מכיוון ששינוי הצבעים נראה כל כך מסוגנן. צבעים אלה יתאימו לכל צבע העיניים. אתה יכול לשחזר את המראה הזה גם עם כל תערובת צבעים. תהיה יצירתי!

איפור עיניים קיץ כחול וחום

מָקוֹר: @laurabadura

22. אייליינר מכונף דרמטי

כאן יש לנו את אייליינר הכנף הקלאסי והדרמטי. הציפוי הכהה גורם לעיניים הכחולות והקרירות לבלוט יפה. צללים כהים ואופייה שחורה גורמים לעיניים הכחולות להיראות בולטות. מראה זה הוא חובה לכל יופי בעיניים כחולות. אתה יכול להשתמש בגוונים ורודים כמו אלה, או לנסות צללים תוססים כדי להפוך את המראה המתאים יותר לקיץ.

רעיון לאיפור עיניים לעיניים כחולות

מָקוֹר: @tealeyesmakeup

23. לוק מהמם של ליל שישי

אחרון ברשימה שלנו הוא מראה איפור העיניים המהמם הזה, מושלם ליום שישי הקרוב. מראה זה כולל צל כחול יפה בשילוב עם צלליות קמטים ורודים. השילוב הזה באמת יגרום לעיניים הכחולות שלך לצוץ. אם אתה מתקשה עם אייליינר מכונף אז פשוט לך לטאטא של אייליינר שחור שלא הופך לכנף.

רעיון איפור לילה קיץ

מָקוֹר: @carolinebeautyinc

אנו מקווים שמצאתם השראה למראה האיפור הבא שלכם בקיץ! בטוח שכן.