43 תספורות בוב נועזות ויפות

31. בוב בלונדיני אופנתי

לאחר מכן, יש לנו בוב בלונדיני אופנתי להראות לך. השיער שוב ארוך יותר מלפנים וקצר יותר מאחור. אפילו לא היית יודע שהשיער מגולח עד שתסתכל על החלק האחורי של התסרוקת, אז זהו רעיון מצוין נוסף למי שרוצה גזרה מגולחת עדינה יותר. זוהי תסרוקת אופנתית, עצבנית ואלגנטית. הגוון הבלונדיני מושלם גם לקיץ, אך ניתן לשחזר את הבוב בכל צבע.

בוב בלונדיני אופנתי

מָקוֹר: @angelicagrechkina

32. רעיון ייחודי לשיער קצר

התסרוקת הבאה היא קצת יותר ייחודית והצהרה. למראה זה, השיער נחתך בזווית קהה וחדה כך שהשיער קצר מאוד מאחור וארוך יותר מלפנים. אנחנו אוהבים את הסגנון הזה כי הוא כמו בוב קצר אופנתי מלפנים וחיתוך מגולח עצבני מאחור. עם זה, אתה מקבל את הטוב משני העולמות.

רעיון ייחודי לשיער קצר

מָקוֹר: @lavrenova_olya

33. בוב תחתון טרופי

מחפש רעיון צבע נועז? אם כן, תסתכל על זה. כאן יש לנו בוב טרופי. השיער מתחיל סגול ואז הוא משתלב בוורוד, כתום ולבסוף השיער הופך לצהוב. כפי שאתה יכול לראות, השיער מעוצב בבוב מלוטש עם החלק התחתון המגולח. זוהי תסרוקת מהנה ותוססת שתגרום לך להתבלט מההמון. שילוב הצבעים נהדר לקיץ.

בוב תחתון טרופי

מָקוֹר: @tinacasciato

34. קל ללבוש תחתון

לאחר מכן, יש לנו עוד חיתוך קל ללבוש. השיער מעוצב לבוב קצר ומסוגנן עם קטע מגולח עדין. יש גם שיאים בלונדיניים שנוספו לשיער. הצבע והגזרה הם טבעיים למדי כך שהקטע המגולח הוא יותר נמוך. אנחנו אוהבים את זה וחושבים שזה ייראה מדהים על כולם. זה ייראה נהדר גם באורך בוב ארוך יותר.

קל ללבוש תחתון

מָקוֹר: @miamihairmel

35. בוב ורוד פסטל ורוד

אוהבים את התסרוקות הוורודות? אם כן, תסתכל על הרעיון הבא. עבור סגנון זה, השיער נחתך בבוב קצר עם פוני ותחתור. אנחנו אוהבים את המיקרו המפוצץ הקצר ואת צבע השיער הוורוד הפסטלי. הסטיילינג החלק והעצבני והצבע הוורוד הפסטלי יוצרים תסרוקת ייחודית מאוד. אתה יכול לנסות ורוד בתקופת האביב הזו או לנסות גוון עשיר וכהה יותר.

בוב ורוד פסטל ורוד

מָקוֹר: @angelicagrechkina

36. תסרוקת מודרנית ואופנתית

רעיון השיער הבא הוא מודרני ומגמתי! כאן יש לנו גזרת בוב עם שיער ארוך מאוד בחזית עם תחתון מגולח מתחת. אורכי השיער השונים יוצרים מראה כל כך מסוגנן וייחודי. תוכל לשחזר את זה או שתנסה גזרה דומה בצבע עז כמו אדום, זה ייראה מדהים!

תסרוקת מודרנית ואופנתית

מָקוֹר: @ciprianvaidahair

37. חתך כחול מודגש

עוד צבע מגניב שאתה יכול לנסות הוא כחול. רעיון השיער הבא מראה כיצד לובשים כחול בסגנון! השיער נחתך בוב קצר וצבעו בגוון כחול עז. יש גם קטע חיתוך מגולח שנותר טבעי. שני אורכי השיער והצבעים נראים כה בולטים. זהו מראה מהנה ומסוגנן המושלם למי שרוצה להשמיע אמירה.

מודגש כחול מודגש

מָקוֹר: @trademarkedbyanthony

38. בוב קצר

לאחר מכן, יש לנו עוד בוב קצר להראות לך. החלק הקדמי של השיער באורך בוב קצר והגב קצר יותר עם חיתוך תחתון. זוהי תסרוקת אופנתית ומודרנית שתשנה את המראה שלך. זה רעיון נהדר למי שרוצה תסרוקת נועזת ודרמטית. נסה מראה דומה או שתנסה את בוב אך באורך ארוך יותר.

רעיון קצר לתספורת בוב

מָקוֹר: @undercut_ral

39. רעיון לשיער אומברה

אומברה היא עוד טרנד שיער שלא הולך לשום מקום בקרוב. תסרוקת זו הבאה משלבת את האומברה החובה עם החתך המסוגנן. השיער ארוך יותר מלפנים וקצר יותר מאחור. זה קצת שונה מכיוון שהתחתון אינו מגולח באופן הדוק כמו חלק מהאחרים. זה מראה שאתה לא צריך גילוח קרוב מאוד כדי להשיג את המראה. אתה יכול, כמובן, לשחזר את בוב האומברה הזה עם גילוח קצר יותר.

רעיון לשיער אומברה

מָקוֹר: @beautybybryannalove

40. בוב אדום מסוגנן עם חתך מעוצב

אנחנו אוהבים את התסרוקת הבאה! שוב, השיער ארוך יותר מלפנים וקצר יותר מאחור. לחתך החתוך יש גם דפוס מגולח. אנחנו אוהבים את התבנית מכיוון שהיא נראית כל כך אופנתית וייחודית. הצבע מהמם בהחלט. אתה יכול לנסות מראה דומה או לנסות דפוס מגולח אחר.

בוב אדום מסוגנן עם חתך מעוצב

מָקוֹר: @tanyusha_younusova

41. בוב אופנתי עם מיקרו באנגס

לאחר מכן, יש לנו עוד בוב בלונדיני אופנתי להראות לך. למראה זה, השיער נחתך למיקרו פוני ובוב חמוד עם חתך מגולח. זהו סגנון נוסף שמסתיר את החתך עד שתחליט להציג אותו. הפוני באמת נותן לשיער מראה מודרני ומסוגנן. שיער כזה קל ללבוש וניתן ליצור מחדש את הפוני או לבחור בארוכים יותר.

בוב אופנתי עם פוני קצר

מָקוֹר: @barbergirlbarber

42. בוב סגול ארוך עם חיתוך מעוצב

התסרוקת הבאה מושלמת למי שאוהב את החתכים המעוצבים. צד אחד של השיער נשאר באורך בוב ארוך ואילו האזור סביב החלק האחורי של הראש והצד השני מגולחים. לצד המגולח הנראה לעין יש דפוס מסוגנן. אנחנו אוהבים את התבנית, היא כל כך אופנתית ויפה! אתה יכול ליצור מחדש את זה או להשתמש בתבנית אחרת. ניתן להשתמש באותו דפוס עם צבע שיער עדין יותר.

בוב סגול ארוך עם חתך מעוצב

מָקוֹר: @vanaglory

43. תסרוקת שיקית

אם אתה רוצה לנסות לחתוך אבל אתה דואג ללכת על הגילוח, אז זה יכול להיות מושלם בשבילך. למראה זה, השיער נחתך בבוב יפה וצבע השיער הוא בלונדיני טבעי יותר. החלק החתוך אינו גילוח קרוב והוא נראה רק כאשר השיער תחוב מאחורי האוזן. זוהי דרך מצוינת לנסות את הסגנון בפעם הראשונה. אם אתה אוהב את מראה הגזרה, אתה יכול אפילו להתקצר בפעם הבאה.

תסרוקת בוב בלונדינית שיקית

מָקוֹר: @virginiahairlove

אנו מקווים שקיבלת השראה מתספורות הבוב החתוכות האלה!