23 דרכים אופנתיות ללבוש מנעולי סיסטר בשנת 2019

11. מנעולים ארוכים

לאחר מכן, יש לנו עוד תסרוקת אופנתית וקלה ללבוש. כאן יש לנו מנעולי אחות ארוכים. ללוקס יש חלק צדדי ונראים מסוגננים ללא מאמץ. עם מנעולי אחות כאלה, אתה יכול ללבוש אותם רופפים כך, לשים אותם בלחמנייה, קוקו או אפילו בסגנון חצי למעלה..

סגנון אחיות ארוכות

מָקוֹר: @_קירה_85

12. מנעולי תפוז תוססים

רוצה תסרוקת נועזת והצהרה יותר? אז זה בשבילך. מנעולי האחות האלה כתומים בוהקים! זה רעיון כל כך מהנה, תוסס ואופנתי. שיער כזה מיועד לנשים שרוצות להתבלט מההמון ולהבחין בהן! אתה יכול לנסות את המראה הכתום הזה או לבחור בצבע פאנקי אחר כמו כחול או ורוד, אולי בחר את הצבע האהוב עליך.

מנעולי תפוז תוססים

מָקוֹר: @beautyandkinks

13. לחמניות אופנתיות למחצה

הבחירה הבאה שלנו היא למתחילים! כאן יש לנו עוד מראה לחמנייה חצי-למעלה אבל במקום לחמנייה אחת יש שלוש. כפי שאתה יכול לראות, הלחמניות האלה יוצרות מראה חמוד ומסוגנן. אתה יכול אפילו לנסות רק שתי לחמניות כדי להשיג תסרוקת דומה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה, הוא כל כך יצירתי וייחודי.

לחמניות סיסטרלוק למחצה

מָקוֹר: @enly10me

14. אחיות קלוע

מוקדם יותר בפוסט הצגנו צמת הילה. אם אהבת את זה אז גם אתה תאהב את הסגנון הבא הזה. כאן יש לנו דרך נוספת ללבוש צמת הילה יפה. זה כולל צבעים מסוגננים ויש לו מנעולי אחות רופפים בחזית. הוא מושלם לנשים שרוצות להיראות אופנתי אבל גם בעלות יתרון אופנתי.

מנעולים אחים קלועים Updo

מָקוֹר: @anuyin

15. קוקו באבזור גבוה

לאחר מכן, יש לנו עוד מראה מאובזר להראות לך! במקום לחמנייה כאן יש לנו קוקו מאובזר. מנעולי האחות הוכנסו לקוקו גבוה עם צעיף תוסס ומעוצב. אתה יכול לשחזר את המראה הזה או לקבל קוקו קלאסי עם כל צעיף שתבחר.

קוקו סיסטרלוקס לאבזור גבוה

מָקוֹר: @aieshatae

16. מנעולי צד פשוטים ומסוגננים

אם כל הצבעים והאביזרים התוססים הם לא הדבר שלך, אז אתה יכול ללכת על תסרוקת פשוטה ומסוגננת כמו זו. מנעולי האחות האמצעיים עוצבו בצד. זו פשוט תסרוקת יפה ונצחית שתיראה מהממת על כולם.

סגנון סיסטרלוקס פשוט

מָקוֹר: @aieshatae

17. סיסטרלוק בוב

הרעיון הבא שלנו הוא בוב קצר מדהים. בוב זה כל כך חמוד ומסוגנן. שיער כזה ניתן ללבוש לכל אירוע וניתן להלביש אותו למעלה או למטה. בוב כזה הוא אופנתי וייראה מדהים לקיץ. אתה יכול אפילו לבחור שיהיה לך את נעילת האחות שלך בצבע עז.

סיסטרלוק בוב סטייל

מָקוֹר: @darkn_locd

18. מנעולים ארוכים, בורגונדי

לאחר מכן, יש לנו לחמנייה נוספת למחצה. זהו אחד מעט שונה מאלה שהצגנו מכיוון שסגנון זה משתמש במגוון ארוך. אתה יכול לראות כמה זוהר ויפה נראים מנעולי האחות הארוכים. גם הלחמנייה נראית מדהים. זהו אחד האהובים עלינו, הוא יתאים לכולם!

מנעולים ארוכים, בורגונדי

מָקוֹר: @patience_edet

19. מנעולי אומברה

אחד הטרנדים החמים ביותר לשיער הוא אומברה. להלן דוגמה נהדרת כיצד ללבוש אומברה עם מנעולי אחות. השיער מתחיל להיות כהה ואז משתנה לגוון אדום. זה רעיון כל כך מגניב ומסוגנן לשיער. צור מחדש את המראה הזה או נסה צבע אומבר אחר. כחול ייראה מדהים.

מנעולים ארוכים ואומבריים

מָקוֹר: @patience_edet

20. רעיון אופנתי לשיער קצר

רוצים רעיון מסוגנן לשיער קצר? אז זה בשבילך. מנעולי האחות האלה די קצרים, אורך הקצה יושב סביב האוזניים והוא נפרד בצד. זהו לוק קצר אופנתי שיתאים לכולם. כדי להגביר את הסגנון, תוכל להוסיף צבע פאנקי או להשאיר אותו פשוט. מה שמתאים לך ביותר.

מנעולים אופנתיים וקצרים

מָקוֹר: @thekailaj

21. הצהרת הכנת לחמניה גבוהה

אם אתה מחפש תסרוקת אלגנטית שמצהירה הצהרה, עליך לבדוק את הבחירה הבאה שלנו. מנעולי האחות הללו עוצבו גבוה על הראש ליצירת לחמניה כפולה. זוהי תסרוקת מדהימה שתדהים בכל אירוע.

הצהרה עושה לחמנייה סיסטרלוק גבוהה

מָקוֹר: @lea_goldsmith

22. אופנתיות, ארונות אחיות ארוכים

לאחר מכן, יש לנו מראה אופנתי להראות לך. כאן יש לנו מנעולי אחות ארוכים שהם יפים ופשוטים. המיקומים האלה נלבשו בצד אחד. על ידי לובש את השיער בצד כך אתה מקבל מראה אלגנטי ויפה. תסרוקת קלה ללבוש שתיראה נפלא על כל אחד.

מנעולים אופנתיים וארוכים

מָקוֹר: @imadamejay

23. עדכון נמוך מסוגנן

הרעיון האחרון למנעול אחות שברצוננו לשתף הוא עדכון. כאן יש לנו דוגמה מדהימה לעדכון אופנתי ונועז. מנעולי האחות נראים שהם עטופים ועוצבו יחד ללחמנייה נמוכה. זהו רעיון השיער המושלם לנשים שרוצות להיראות אלגנטיות אך גם להביע את הסגנון הייחודי שלהן.

מפות אחיות מעוותות Updo נמוך

מָקוֹר: @aieshatae

אנו מקווים שמצאת קצת השראה לתסרוקת הבאה שלך!