43 מבין הרעיונות והעיצובים הטובים ביותר לציפורן כתום

31. עיצוב ציפורניים מהמם ונועז

המניקור הבא הוא עוד אחד האהובים עלינו! הציפורניים בצורת ארונית ארוכה ורובן צלולות. הציפורניים הצלולות מעוטרות כולן באמנות ציפורניים כתומות שונות כולל עלים, אבני חן ועוד. חלק מהציפורניים פשוט כתומות. זוהי הצהרת מאני ומנצנצים שיגרמו לך להתבלט מההמון בסטייל.

עיצוב ציפורניים מהמם ונועז

מָקוֹר: @מסמרים

32. שיש כתום

אמנות שיש היא כל כך אופנתית והנה דרך ללבוש אותה בצבע כתום עז. מסמרים אלה הם בצורת סטילטו ארוכה וחדה. חלק מהציפורניים צהובות עם רדיד זהב ואבני חן. בעוד שלאחרים יש עיצוב לבן, כתום וזהב. המאני הזה מהמם. לשחזר את כל המראה או לשים את השיש על כל הציפורניים. אתה יכול למצוא הדרכות אמנות שיש באינטרנט.

ציפורני סטילטו משיש כתום

מָקוֹר: @fiina_naillounge

33. ציפורניים כתומות ניאון עם להבות

לאחר מכן, יש לנו עוד עיצוב להבה להראות לך. הפעם רוב הציפורניים הן בגוון כתום מאט חי בעוד מסמר אחד בהיר עם להבות נייר. אנחנו אוהבים את כל זה מהצבע ועד הלהבות ההולוגרפיות. אתה יכול לקנות להבות הולוגרפיות לציפורניים שלך באינטרנט, כך שתוכל לנסות את המראה הזה בעצמך.

ציפורניים מאט ניאון כתומות עם להבות

מָקוֹר: @fiina_naillounge

34. ציפורני נייר זהב

תזהרו את הציפורניים בעיצוב כמו זה. לכל מסמר עיצוב שונה כולל צבע בלוק, רדיד זהב ואפילו אמנות שיש. הצבעים מהממים והאמנות הציפורנית כל כך אופנתית. מני כזה הוא נהדר עבור אלה שרוצים להיות נועזים ולהביע אמירות. שחזור זה או שאתה יכול לנסות גוונים שונים של ורוד וכתום.

ציפורני זהב עם נייר כתום

מָקוֹר: @nailsbybano

35. גוונים שונים של תפוז עם נצנצים

מוקדם יותר בפוסט הצגנו מני שעושה שימוש בגוונים שונים של כתום. אם אהבת את הרעיון הזה, תסתכל גם על הרעיון הזה. כאן יש לנו דרך אחרת ללבוש את המראה. הציפורניים קצרות ושימוש בשני גוונים שונים של כתום. גם מסמר אחד נוצץ. זהו עיצוב ציפורניים מדהים ואתה צריך רק שני גוונים כתומים במקום חמישה.

ציפורניים כתומות קצרות עם נצנצים

מָקוֹר: @danails20

36. ציפורניים בעירום עם פסים כתומים

אולי אתה רוצה לנסות את הטרנד הכתום אבל לא רוצה ציפורניים שהן יותר מדי מוגזמות? אם זה נשמע לך, בדוק את המאני הזה. כאן יש לנו ציפורני ארונות עירום ולכל אחת יש פס כתום אלכסוני בקצה הציפורן. זה רעיון כל כך יפה. נסה משהו דומה או שאתה יכול לקבל את כל הציפורניים העירומות עם הפס הכתום כעיצוב מבטא.

ציפורניים בעירום עם פסים כתומים

מָקוֹר: @sheadbeauty

37. גלאם מני עם אבני חן ופרח

אנחנו אוהבים את עיצוב הציפורן הבא הזה! למראה זה יש לנו ציפורני סטילטו ארוכות. כל הציפורניים בגוון כתום עז ונועז, אך חלק מהציפורניים מעוטרות באבני חן ופרח לבן ויפה. המאני הזה מהמם וזה יגרום לך להתבלט. שחזור זה או שאתה יכול פשוט לקבל את אבני החן ללא הפרח. עיצוב זה מושלם למסיבות.

גלאם מני עם אבני חן ופרח

מָקוֹר: @fiina_naillounge

38. ציפורניים אופנתיות ושחורות אופנתיות

לאחר מכן, יש לנו עוד עיצוב אופנתי להראות לך. הציפורניים קצרות והשתמשו בכמה עיצובים שונים. יש לנו צבע בלוק בשני גוונים והציפורניים האחרות כוללות אמנות ייחודית בשחור וכתום. זהו עיצוב מהנה ונועז והוא נהדר למי שרוצה לנסות משהו חדש. נסה זאת או שאתה יכול לשים את הדוגמאות על כל הציפורניים.

ציפורניים אופנתיות ושחורות

מָקוֹר: @nailsrnd

39. ציפורני סטילטו כתומות פסטליות נוצצות

עיצוב הציפורן הבא הוא עוד גלאם. הפעם יש לנו ציפורני סטילטו חדות כאשר חלקן כתומות בהירות ונוצצות בעוד שלציפורן אחת מראה מבריק יותר. זהו עיצוב ציפורניים יפהפה והוא מושלם למסיבות ולקיץ. גוונים כתומים כאלה יתאימו לכולם ולכל אורכי הציפורניים והצורות גם כן.

ציפורני סטילטו בגוון פסטל כתום

מָקוֹר: @fiina_naillounge

40. ציפורניים כתומות

אוהבים את הגוונים הכתומים הבהירים והעניינים? אם כן, המני הזה בשבילך. למראה זה, רוב הציפורניים הן אותן אמירות שעושות גוון כתום. בעוד מסמר המבטא כתום בהיר יותר עם מסגרת כתומה כהה יותר. זהו עיצוב קל ללבוש ומהנה. זה עוד אחד שהוא נהדר עבור הקיץ.

ציפורני כתום זסטי

מָקוֹר: @matica_ongles

41. מני מודרני וייחודי

אם אתה אוהב את הציפורן המודרנית, האופנתית והייחודית, עליך להסתכל על זה. רוב הציפורניים כתומות בהירות ויש מסמר מבטא אחד. מסמר המבטא כולל דפוסי קו שחור עם תוספת כסף. אנחנו אוהבים את המאני הזה ושילוב הצבעים מהמם!

מני מודרני וייחודי

מָקוֹר: @nailsrnd

42. ציפורני להבה כתומות

נראה כי הלהבות פופולריות מאוד ובשלב הבא יש לנו עוד עיצוב לוהט להראות לכם. הפעם הציפורניים עירומות עם אמנות להבה כתומה. התמונה מראה עד כמה להבות נראות על צורות ציפורניים שונות. אנחנו אוהבים את זה כי הלהבות אופנתיות והצהרות. אתה יכול למצוא הדרכות לאמנות להבה באינטרנט.

להבות כתומות

מָקוֹר: @fiina_naillounge

43. ציפורניים קלות עם טיפים כתומים

אוהבים את הדרכים הנמוכות יותר ללבוש כתום? אם כן, זה בשבילך. כאן יש לנו מסמרים קצרים וקלים. לכל מסמר יש גם קצה כתום. הטיפים הכתומים נראים כל כך אופנתיים וזה מאפשר לך ללבוש את הצבע התוסס מבלי שהציפורניים יהיו מוגזמות מדי. אתה יכול להשתמש בכל גוון כתום לטיפים.

ציפורניים בהירות עם טיפים כתומים

מָקוֹר: @nailsrnd

אנו מקווים שאתה אוהב את הציפורניים הכתומות האלה ושהקבלת השראה לנסות את הצבע הנועז!