35 עיצובים של ציפורני קיץ בהירות

עיצובים של ציפורניים הם דרך להראות את הדמות שלנו ולהיות מקוריים. כשאתה רואה מישהו עם מסמרים מרגשים, העיניים שלך נמשכות אליו מיד. בואו נודה בזה, כולנו רוצים ציפורני קיץ סקסיות העונה אבל חלקנו לא כל כך נהדרים בעיצוב ציפורניים. עיצובים של ציפורניים יכולים להיראות מדהימים אך מרתיעים לעשות זאת בעצמך. אל תיבהלו, אנחנו ב- Stay Glam המציאו 35 עיצובים של ציפורני קיץ בהירות לכולם. יש לנו מסמרים פשוטים, נועזים, נוצצים, בולטים ומהממים שתוכל לנסות. כשתראה את עיצובי הציפורניים המדהימים האלה, לא תביט לאחור ואולי יהיו לך סגנונות אלה כל השנה ולא רק לקיץ. אתה תמיד יכול להוסיף צבעים כהים יותר לעיצוב שלך. תיהנה להסתכל על ציפורני הקיץ שלנו ואנו מקווים שתנסה כמה סגנונות!

1. ציפורני קיץ מושלמות

כמה שיותר צבעים יותר טוב. זה מה שעיקר הקיץ. עם הציפורניים המושלמות האלה בצבע הקיץ, תראה את הצד הקיצי שלך ואת הצד המהנה שלך. הצבע השחור אינו כה קשה עם צבעים בהירים. זוהי דרך להנמיך את הצבעים הכהים בארגז הציפורניים שלך. לך על צבעים בהירים עבור האגודל והאצבע הראשונה ואז מערבב אותו עם מגע של אמנות נוצצת וציפורניים. עיצוב אמנות הציפורן השקיעה המדהים הזה בולט ומתייחס לקיץ.

עיצוב ציפורניים קיץ בהיר 2016

מָקוֹר: @badgirlnails

2. עיצוב אבטיח חמוד

בשנים האחרונות, פרי היה בחירה פופולרית לציפורניים ולאופנה. עיצוב אבטיח חמוד זה ימס את ליבכם. בסדר, זה לא אבטיח מובהק אבל נותן אשליה של אבטיח. זה קל וכל אחד יכול לעשות זאת. ורוד פסטל, גוון ירוק מנטה ולבן עובדים כל כך טוב יחד. סיים את המראה על ידי הוספת מראה האבטיח לציפורן המבטא שלך. אל תשכח לחכות עד שהלק יתייבש עד שתתחיל בצבע אחר. 3 הנקודות השחורות נחוצות לאבטיח אז אל תשכח זאת!

עיצוב ציפורניים קצר אבטיח לקיץ

מָקוֹר: @lettslooks

3. נצנצים & עיצוב פרחים

נצנצים וציפורניים פרחוניות הם גפרור שנעשה בגן עדן. הדפסים נצנצים ופרחוניים הם נשיים מאוד ונעריים, אז למה לא לשלב בין השניים לקבלת אפקט וואו נוסף. הוסף כמה צבעים חיוורים להשלמת הציפורניים המפורטות. ירוק מנטה וורוד בהיר עובדים היטב יחד.

עיצוב מסמר פרח בהיר לקיץ

מָקוֹר: @xxlovelauren

4. ציפורני אומברה כתומות ניאון

עליך לקבל לק כתום ניאון באוסף הציפורניים שלך. אם יש לך ציפורניים אומבר כתומות, אני יכול להבטיח שחבריך יגיבו עד כמה הם נראים נהדר. זה עשוי להפוך לטיול העונה שלך בסגנון לק! לקבלת הברק הנוסף על קצות הציפורניים שלך, הוסף מעיל עליון מבריק.

ציפורני אומבר כתום ניאון קיץ

מָקוֹר: @housewifenenails

5. פסים צבעוניים

פסים זה תמיד כיף. אם אתה מרגיש את אווירת הקיץ, לך על הסגנון הזה. קח כמה צבעים עזים ממך קופסת הציפורניים וקשט את שתי הציפורניים האמצעיות. כפי שאתה יכול לראות מהתמונה, אתה לא צריך לעקוב אחר רצף, פשוט ללכת עם מה שאתה מרגיש. קח שני צבעים מהבחירה שבחרת וצבע את הציפורניים האחרות ללא אפקט הפס.

עיצוב ציפורניים מפוספס צבעוני לקיץ

מָקוֹר: @nailistayco

6. מסמרות קשת

אם אתם מחפשים לבלוט, לכו עם ציפורני הקשת. זה יוצא דופן ואנשים יתהו איך בעצם ציירת את הציפורניים שלך ככה! מאוד קיצי וייראה נהדר עם כל בגד.

עיצוב מסמר לקשת אומברה לקיץ

מקור: @xxlovelauren

7. ציפורני אננס

כולנו יודעים שאוכל הוא אופנתי … למה שלא תוסיפו אותו גם לציפורניים שלכם! אננס נמצא בכל מקום עכשיו והם כל כך קלים לצייר. תיהנה עם הציפורניים שלך על ידי הוספת נצנצים לאננס שלך. זה כיף ותוסס.

ציפורני אננס ורודות וצהובות לקיץ

מָקוֹר: @superflynails

8. ורוד & ציפורני זהב

צבעי פסטל מקסימים לקיץ. צבע ורוד פסטלי זה נראה מהמם וילדותי כשהוא משולב עם נצנצים. זה ייראה אידיאלי לכל אירוע.

ציפורני קיץ ורודות וזהב

מָקוֹר: pinterest.com

9. די כחול & עיצוב לבן

הביאו את הצד האמנותי לציפורניים עם העיצוב הכחול -לבן המדהים הזה. זה אולי נראה מסובך אבל תאמין לי, כל מה שאתה צריך זה נייר דבק ואתה תהיה איש מקצוע לפני שאתה יודע את זה. בחרו גוון לבן וכחול וקבלו ציור. הוסיפו את הקטעים כרצונכם וזכרו, אין כללים בכל הנוגע לעיצוב ציפורניים!

עיצוב ציפורניים כחול לבן לקיץ

מָקוֹר: pinterest.com

10. ציפורניים מושלמות לחג

אתה יוצא לחופשה בקרוב? גם אם אתה לא הולך לשום מקום ומרגיש קצת למטה, צבע את הציפורניים שלך כך וזה יביא אותך למצב הרוח הקיצי. אלה מוארים, תוססים ומושלמים לתקופה זו של השנה.

עיצוב ציפורניים לחג הקיץ

מָקוֹר: @mkmk1209