23 תסרוקות אופנתיות לארוג שהופכות ראשים

11. תסרוקת וויב אופנתית

מחפשים תסרוקת אופנתית שתגרום לך להתבלט מההמון? אז רעיון השיער הזה יכול להיות מושלם בשבילך! כאן יש לנו שתי צמות בחלק העליון של הראש שאבזור אותן עם אזיקי זהב ושאר השיער רופף ומתולתל. זה מראה כל כך מגניב וייחודי. זוהי תסרוקת נוספת שתיראה נהדר לאירוע מיוחד.

תלתלים אופנתיים

מָקוֹר: @fancy_claws

12. שיער אומברה נועז

לאחר מכן, יש לנו עוד מראה אומבר! השיער הוא בצבע בלונדיני קפוא אשר הופך לאחר מכן לגוון כחול עז. אנחנו אוהבים את הצבעים הבלונדיניים והכחולים מכיוון שהם שילוב כל כך מסוגנן ושני הגוונים מחמיאים זה לזה בצורה מושלמת. התלתלים המדהימים מעניקים לשיער גם מראה זוהר. אתה יכול לשחזר את זה או לנסות שילוב של צבע אומברה משלך.

שיער שזוף אומברה נועז

מָקוֹר: @oloriswank

13. קוקו מלוטש וגלאם

אם אתה אוהב שיער אופנתי, מודרני וסופר מסוגנן, עליך לראות את תסרוקת האריגה הזו. למראה זה, השיער חלק מאוד והוא מעוצב לקוקו נמוך המתחיל בעורפו. זה רעיון כל כך מדהים ומצהיר אמירות. קוקו כזה יראה מדהים על כולם ותוכלו ליצור מחדש את הקוקו הארוך הזה או לנסות גרסה קצרה יותר.

קוקו מלוטש וגלאם

מָקוֹר: @hairbymj_

14. תלתלי בת ים ארוכים

התסרוקת הבאה נראית יפה ללא מאמץ. כאן יש לנו תלתלים ארוכים עם חלק צדדי. כפי שאתה יכול לראות, זהו מראה פשוט אך הוא גם מסוגנן מאוד. שיער כזה מושלם למי שרוצה שיער נימוח שקל לעצב וללבוש. אתה יכול לנסות מראה דומה לזה או שאתה יכול לקבל תלתלים באורך קצר יותר. כך או כך, השיער החדש שלך ייראה מהמם.

תלתלי בת ים ארוכים

מָקוֹר: @rebeccarih

15. חצי בוב עם פוני

לאחר מכן, יש לנו עוד בוב חמוד. לשיער יש אורך שיושב ממש מעל הכתפיים ויש לו פוני ישר. גם חצי מהשיער עוצב ללחמנייה. אנחנו אוהבים את הרעיון הזה לשיער כי הוא לא רק מראה לך תסרוקת יפה של בוב, אלא שהוא גם מראה כיצד אתה יכול לעצב אותו. זהו עוד מראה שיהיה נהדר לקיץ.

מארג חצי בוב עם פוני

מָקוֹר: @onlybells_

16. בוב וויב בורגונדי ארוך

שנה את המראה שלך עם תסרוקת אופנתית כמו זו. זוהי תסרוקת באורך בינוני ומלוטש עם חלק צדדי. כפי שאתה יכול לראות, זהו סגנון פשוט אך גורם לו להיראות מהמם ללא מאמץ. תסרוקת אריגה כזו מושלמת למי שזקוק לשיער יפה שיגרום לה להיראות נפלא לכל אירוע מהעבודה ועד לילה בחוץ..

בורג ווינג בורגונדי ארוך

מָקוֹר: @onlybells_

17. בוב חמוד ומתולתל

אוהבים את חתכי הבוב? אז בדוק את זה! כאן יש לנו בוב קצר ומתולתל. זהו עוד סגנון פשוט ומדהים שקל ללבוש. אנחנו אוהבים את התלתלים ואת החיתוך כי השניים יוצרים בוב כל כך אופנתי. הסגנון באמת מציג גם את העגילים שלה, כך שהוא חובה לנשים שאוהבות לאבזר!

18. שיער מנוצה

רעיון השיער הבא הזה הוא יפה ומאוד אופנתי. השיער נפרד בצד, מתולתל ובעל מראה נוצות. מאחור, השיער נחתך כך שמדובר בתסרוקת בוב. אתה יכול לשחזר את סגנון הבוב הזה או שיהיה לך שיער ארוך יותר מאחור שיתאים לחזית. כך או כך, זה ייראה מהמם!

שיער אריג נוצות

מָקוֹר: @hairartbydominique

19. גלאם חצי קוקו

מוקדם יותר הצגנו תסרוקת חצי למעלה. אם אהבת את הסגנון הזה, עליך לבדוק את המראה הבא. כאן יש לנו אריגה מתולתלת ארוכה וחצי נשאר רופף וחצי מעוצב לקוקו. כפי שאתה יכול לראות, זהו מראה כל כך חמוד וזוהר. שיער כזה יהיה מושלם למסיבה או לכל אירוע אחר שבו אתה רוצה להתבלט מההמון בסטייל.

גלאם קוקו חצי וויב

מָקוֹר: @anthonycuts

20. רעיון שיער חוף

תן לשיער שלך מראה חוף יפה עם מארג מתולתל כזה. לשיער יש חלק אמצעי וארוך עם תלתלים רופפים. זוהי תסרוקת מדהימה וזה ייראה מדהים על כולם! תסרוקת זו תוארה כתלתלי ביונסה והיא זמינה בעמוד המוצג להלן.

רעיון לשיער ויב ביץ '

מָקוֹר: @zumbahairbeauty

21. בלונד אומברה בוב

לאחר מכן, יש לנו מבט אומבר נוסף. תסרוקת האריגה הזו כוללת בוב בגזרה מלוטשת ובוטה עם צבע אומבר בלונדיני. הגזרה כל כך אופנתית וגם הצבע יפה. שיער כזה מושלם לקיץ כי הגזרה קצרה וקלה ללבישה והצבע יעניק לך מראה מנשק. נסה סגנון דומה לזה או שאתה יכול להשתמש בכל צבע עבור האומברה.

בלונדינית אומברה בוב

מָקוֹר: @mintbeauty_collection

22. צמות ותלתלים

אם אתה אוהב ללבוש צמות מסוגננות, אז אתה צריך לראות את הרעיון הבא לשיער. השיער על הראש קלוע להפליא לדפוס אופנתי. בעורפו, השיער הופך לקוקו מתולתל וארוך. השילוב של התלתלים והצמות מדהים והוא יוצר סגנון של אמירה. שחזור זה או נסה דפוס צמה אחר.

צמות ותלתלים

מָקוֹר: @erica_letstalkhair

23. גלי ארוך

התסרוקת האחרונה שיש לנו להראות לך מהממת וזוהרת. למראה זה, השיער נפרד בצד והוא מעוצב לגלים יפים. אנחנו אוהבים את האריגה הזו כי היא מאוד אופנתית ויש לה אווירת זוהר ישנה של הוליווד. תסרוקת כזו תהיה מושלמת לאירוע מיוחד.

תסרוקת ארוגה שחורה ארוכה

מָקוֹר: @hairartbydominique

אנו מקווים שקיבלת השראה מתסרוקות האריגה היפות האלה. אנחנו יודעים שעשינו!