23 עיצובי ציפורניים יוקרתיים להשראת המניקור הבא שלך

11. גלאם כרום ציפורניים

הרעיון הבא שלנו כולל עוד מראה כרום מדהים. הציפורניים בצורת ארונית וצבועות בגוון אפור. מניקור זה מסוגנן, קלאסי וקל ללבוש. הצבע יתאים גם לכל אירוע. זהו אחד המראות האהובים עלינו והוא יגרום לך להיראות יוקרתי בכרום. ניתן לשחזר מראה דומה בכל אורך וצורה של הציפורן.

גלאם כרום ציפורניים

מָקוֹר: @sheadbeauty

12. ציפורני סטילטו בצבע ורוד בהיר

אם אתה מעדיף שהציפורניים שלך יראו נוצצות וזוהרות יותר, בדוק את העיצוב הזה. כאן יש לנו מסמרים בצורת סטילטו וכל אחד מהם צבוע בגוון ורוד בהיר. ישנם שני מסמרים עם מבטא – האחד נוצץ והשני בעל עיצוב ריינסטון. זהו רעיון מסמר יפה והוא יהיה מושלם לאירוע מיוחד. שחזור את כל הלוק או שאתה יכול לנסות רק את הוורוד והנצנצים עבור סט ציפורניים עדין יותר.

ציפורני סטילטו בצבע ורוד בהיר

מָקוֹר: @philglamournails

13. ציפורני סטילטו יוקרתיות

לאחר מכן, יש לנו סט מדהים של ציפורני סטילטו להראות לך. כל אחת מהציפורניים צבועה בצבע שחור מאט. מסמר המבטא מכוסה בגבישים קטנים בגוון תואם. זהו רעיון מאוד זוהר וקלאסי. זה נראה אופנתי כי למרות שהציפורניים שונות, הן באותו צבע. אתה יכול לנסות את המראה הזה או לנסות את עיצוב התאמת הצבעים בגוון אחר.

עיצוב מסמר סטילטו קלאסי

מָקוֹר: @hennasnailss

14. ציפורניים מאט פרחוניות

ציפורניים פרחוניות מאוד פופולריות ועם עיצובים כמו זה נוכל לראות מדוע. למראה זה הציפורניים בצבע בורדו ויש מסמר מבטא אחד. לציפורן המבטא יש אומנות ציפורניים מדהימה של פרחים לבנים. זהו רעיון ציפורניים יפה וזה יהיה מושלם לחתונה בגלל הצבעים והפרחים הרומנטיים. אתה יכול לשחזר מראה דומה בעזרת סטנסיל שיעזור לך בדוגמת הפרחים.

עיצוב ציפורניים מאט קלאסי

מָקוֹר: @amanda.sudolll

15. גלאם וציפורניים קלאסיות

מחפשים עיצובי גלאם וציפורניים יוקרתיים עם נצנצים? אם כן, אלה יכולים להיות מושלמים עבורך. שתיים מהציפורניים בצבע ורוד בהיר, שתיים מכוסות בנצנצים ולציפורן האחרונה מראה אומבר. אנחנו אוהבים את שילוב הצבעים כי הוא כל כך אופנתי והגוונים השונים מחמיאים זה לזה בצורה מושלמת. עיצוב כזה קל לשחזר והוא יתאים לכל צורות הציפורניים והאורכים.

עיצוב ציפורניים אלגנטי בצבע ורוד מאט

מָקוֹר: @haramianails

16. עיצוב ציפורן אומברה אפורה

מוקדם יותר בפוסט הצגנו רעיון של ציפורן אומברה אפורה. אם אהבת את זה, אז אולי תאהב גם את סט הציפורניים הזה. לציפורניים אלה יש עיצוב אומברי אפור ועירום דומה אך יש לו מסמר מבטא נוצץ נוסף ויש גם גבישים על כמה מסמרים. זו רק גרסת ג’אז יותר וזה מראה עד כמה האומברה האפורה יכולה להיות.

עיצוב ציפורניים אפור אומברה

מָקוֹר: @sheadbeauty

17. ציפורניים בהירות עם מסמר מבטא גלאם לבן

אם אתה אוהב ציפורניים מסוגננות וייחודיות, עליך לבדוק את העיצוב הבא. הציפורניים צבועות בוורוד בהיר ולכל ציפורן, פרט לאחת, יש נקודה קטנה ולבנה. לעיצוב המבטא, יש דפוס לבן יפהפה שנראה קצת כמו חינה. זוהי דרך קלאסית ללבוש ציפורניים וזה יתאים לכולם.

ציפורניים בהירות עם ציפורן מבטא גלאם לבן

מָקוֹר: @kangannynails

18. רעיון עיצוב נייל שיק

לאחר מכן, יש לנו רעיון אופנתי של ציפורן אפרסק עם אבני חן. הציפורניים בעלות צורה יפה ואלגנטית. כל מסמר נצבע בגוון אפרסקי בהיר ומאט. לשני מסמרים יש גם אבני חן בצבעי כחול וכסף. ניתן ליישם את אבני החן בקלות בעזרת דבק ציפורניים. תוכל למצוא הדרכות מקוונות שיעזרו לך ליישם אותן.

ציפורניים מאט אפרסקיות עם אבני חן

מָקוֹר: @haramianails

19. ציפורני אומברה צרפתיות קלאסיות

הרעיון הבא שלנו כולל מראה אומברה יוקרתי נוסף. לציפורניים אלו עיצוב אומברה צרפתי בגימור מבריק. אנחנו אוהבים את רעיון הציפורן הזה, הוא אחד האהובים עלינו. זה כל כך אופנתי, מודרני וטרנדי. עיצוב מסמר כזה יתאים לכולם וניתן לענוד אותו בכל אורך וצורה. ציפורניים כאלו יהיו מושלמות גם לחתונה.

עיצוב ציפורניים אומברה צרפתי קלאסי

מָקוֹר: @1 masternails

20. ציפורניים בורגונדיות יפות

אם כל צבעי הציפורן הבהירים הם לא הדבר שלך, אז אתה יכול לבחור בצבע כהה יותר כמו בורדו יפה זה. למראה זה כמה ציפורניים מכוסות בנצנצים, חלקן מאט וחלקן מבריקות. הגוון הכהה והעשיר כל כך מסוגנן וקלאסי. אתה יכול לשחזר את כל הלוק או לבחור רק אחד מהעיצובים לכל הציפורניים.

ציפורניים בורגונדיות יפות

מָקוֹר: @margaritasnailz

21. ציפורניים טיפ טיפוסיות לצרפתית

מחפשים עיצוב ציפורניים פשוט, מסוגנן וקל ללבוש? אם כן, זה יכול להיות מושלם עבורך. כאן יש לנו עיצוב ציפורניים עם קצה צרפתי שבו מסמר אחד בכל יד מעוטר באבני חן נוצצות. אתה יכול לקנות גבישים כמו אלה באינטרנט והם יכולים להיות מיושמים עם מעט דבק מסמר. זהו עיצוב חמוד וקלאסי.

ציפורניים טיפ טיפוסיות לצרפתית

מָקוֹר: @masterova_elina

22. רעיון אלגנטי לציפורן פרחוני

אוהבים את עיצובי הציפורניים הפרחוניות? אז אתה צריך לראות את הרעיון הבא שלנו. הציפורניים כולן צבועות בגוון בהיר ולכל יד מסמר מבטא אחד. מסמר המבטא ברור ויש בו אמנות פרחים ורודה עדינה. מסמרים כאלה הם כל כך אופנתיים וקלאסיים. אם אתה רוצה לנסות ליצור מחדש את העיצוב בעצמך, אתה יכול לקנות מדבקות לציפורניים באינטרנט שיעזרו לך להשיג מראה פרחוני שקצת דומה לזה..

רעיון אלגנטי לציפורניים פרחוניות

מָקוֹר: @מסמרים

23. ציפורניים מאט עירום

עיצוב הציפורניים האחרון שיש לנו להראות לכם הוא אופנתי ומודרני. כל הציפורניים בגוון עירום. ברוב הציפורניים יש אמנות ציפורניים הכוללת פאייטים זהב וכסף ואילו מסמר אחד מכוסה באבני חן נוצצות. זה רעיון כל כך יצירתי ויוצא דופן. אנחנו אוהבים את זה כי זה מראה איך אתה יכול ליצור אומנות ציפורניים מגניבה, אבל גם לשמור על הציפורניים שלך למראה אופנתיות ויוקרתיות.

עיצוב ציפורניים מאט עירום

מָקוֹר: @vipnailsru

אנו מקווים שקיבלת השראה מעיצובי הציפורניים היוקרתיים האלה!