41 עיצובי ציפורניים אלגנטיים של בייבי בומר שתאהבו

אחד הטרנדים החייבים לציפורניים הם ציפורני בומר בייבי. ציפורני סופר שיק אלה כוללות אומנות אומברה בצבע ורוד בהיר ולבן. זה כמו מניקור צרפתי אבל במקום שיהיו להם קצוות לבנים עם הציפורניים הוורודות, הצבעים מעורבבים ובגלל זה, הציפורניים האלה נקראות גם אומברה צרפתית או דהייה צרפתית. לא אושר מדוע הטרנד נקראת בייבי בומר, אך הועלו השערות כיוון שהצבעים הללו היו פופולריים לציפורניים עד שנות ה -40 עד שנות ה -60, הידועות כעידן הבייבי בומר. אנחנו אוהבים את המראה הזה ויודעים שגם אתם תמצאו, אז מצאנו 41 מהעיצובים היפים ביותר. ישנן גרסאות נוצצות, מסמרים פשוטים וקלאסיים והרבה יותר. תסתכל כדי למצוא את האהוב עליך.

1. ציפורני בייבי בומר פשוטות ומסוגננות

רעיון הציפורן הראשון שיש לנו להראות לכם הוא פשוט ומאוד מסוגנן. כל ציפורן בצורת אליפסה ובעלת עיצוב יפהפה לתינוק. אנו אוהבים את צורת הציפורן מכיוון שהיא הופכת את מראה האומברה לאלגנטי עוד יותר. מניקור כזה הוא שיק והוא יתאים לכולם. אתה יכול ללבוש ציפורניים כאלה לכל אירוע.

ציפורני בייבי בומר פשוטות ומסוגננות

מָקוֹר: @nailsbycambria

2. ציפורני בייבי בומר עם ציפורן Glam Accent

אם אתה רוצה לגזז את המניקור הפשוט אז תוכל לנסות מסמר מבטא גלאם כזה. לכל הציפורניים עיצוב הבום בוורוד ולבן אך מסמר אחד מעוטר גם בגבישים. כפי שאתה יכול לראות, אבני החן אומרות הצהרה ונותנות לציפורניים ניצוץ. אתה יכול לשחזר משהו דומה וניתן לרכוש גבישי ציפורניים באינטרנט.

ציפורני בייבי בומר עם ציפורן מבטא גלאם

מָקוֹר: @nailz_ann.indigo_

3. נצנצים כסופים ודהייה צרפתית

אוהבים ללבוש ציפורניים נוצצות? אם כן, עליך לבדוק את הרעיון הבא הזה! כאן יש לנו ציפורניים אלגנטיות של בייבי בומר אבל שתיים מהציפורניים מכוסות בנצנצים כסופים מנצנצים. הברק ואמנות הציפורניים הדהויה הצרפתית מחמיאים זה לזה בצורה מושלמת. ציפורניים כאלו יהיו מושלמות לאירוע מיוחד ואולי אפילו לחתונה.

נצנצים כסופים ומסמרי דהייה צרפתיים

מָקוֹר: @katenailssss

4. רעיון ציפורניים של גלאם נייר זהב

לאחר מכן, יש לנו עיצוב אופנתי וזוהר להראות לך. כל הציפורניים כוללות אומבר בייבי בום אבל לאחת יש עיצוב מבטא זהב. מסמר המבטא כולל אמנות ציפורניים מסוג זהב בנייר כסף. אנחנו אוהבים את רדיד הזהב ואת האומברה ביחד – זהו שילוב מהמם. ניתן לרכוש רדיד זהב באינטרנט וישנן הדרכות רבות ברשת שיכולות להראות לך כיצד ליישם אותו גם כן.

רעיון לציפורן של נייר כסף זהב

מָקוֹר: @marinatv_mastereducador

5. ציפורני בייבי בומר עם נצנצים

מחפשים עיצוב ציפורניים יפה ללבוש לאירוע מיוחד? אם כן, אתה אמור לראות את הרעיון הבא הזה. לשניים מהציפורניים יש אומבר בייבי בומר, שתיים ורודות עם נצנצים כסופים ומסמר אחד מכוסה לגמרי בנצנצים. זהו עיצוב ציפורניים מהמם והורוד נראה כל כך יפה ואלגנטי. אתה יכול לשחזר את כל הלוק או לנסות רק ורוד עם ציפורן הציפורניים של בייבי בומר, זה ייראה מדהים.

ציפורני בייבי בומר עם נצנצים

מָקוֹר: @joannasnails

6. אומברה צרפתית חלבית

רעיון הציפורן הבא שיש לנו להראות לכם הוא פשוט, מסוגנן ומדהים. מסמרים אלה הם בצורת ארונות ויש להם את אמנות הציפורניים. אנחנו אוהבים את העיצוב הזה כי האומברה היא מט המעניקה לו מראה חלב. זהו מניקור מדהים והוא מושלם לנשים האופנתיות. ניתן ליצור עיצוב דומה על כל צורת ציפורן. האומברה הקפואה תראה מדהים על ציפורני שקדים.

ציפורני אומברה צרפתיות קפואות

מָקוֹר: @מסמרים

7. ציפורני בייבי בומר בצורת סטילטו

הרעיון הבא שלנו כולל עיצוב בייבי בומר על ציפורני סטילטו. אנחנו אוהבים את השילוב הזה כי האומברה אלגנטית אך צורת הסטילטו המסוגננת מעניקה לאמנות הציפורניים מראה קצה יותר. אז עם זה אתה מקבל את הטוב משני העולמות. יהיו לך מסמרים אופנתיים וקלאסיים, אך גם תראו טרנדיים ומודרניים מדי. מניקור כזה מושלם למי שאוהב ללבוש עיצובים נועזים יותר של ציפורניים.

ציפורני בייבי בומר בצורת סטילטו

מָקוֹר: @bwbeautyyxe

8. דהייה וגליטר צרפתית

הגוונים הבהירים המשמשים באמנות הציפורניים של בייבי בומר יתאימו כמעט לכל צבע ודפוס אחר. צבע אחד שהאומברה אכן נראה מדהים הוא זהב. אל תסתמכו רק על המילה שלנו, עיינו במבט הבא. רוב הציפורניים מעוצבות בעיצוב הדהייה הצרפתי אך שני ציפורניים זהובות ונוצצות. מסמר אחד מזהב לחלוטין והשני זהב ואומברה עירום. זהו עיצוב גלאם כזה והוא יהיה מושלם ללילה או למסיבה.

ציפורני דהייה וברק צרפתיות

מָקוֹר: @joannasnails

9. ציפורניים אלגנטיות של בייבי בומר

לאחר מכן, יש לנו עיצוב אלגנטי מאוד שתוכל לראות. הציפורניים בעלות צורה עגולה וכולן כוללות את אמנות הציפורן אומברה. מסמר אחד בכל יד יש גם עיצוב לבן עדין. הציפורן כל כך יפה ויש לה מראה פרחוני. ציפורניים כאלה יהיו מושלמות לכלה או לשושבינה. צור מחדש את המראה הלבן או שאתה יכול לנסות צבע ורוד בהיר גם לאמנות הציפורניים.

ציפורניים אלגנטיות של בייבי בומר

מָקוֹר: @joasminanailstrenersilcare

10. ציפורני בייבי בומר עם ציפורניים מבטא קריסטל

אם אתה אוהב ציפורניים עם קריסטלים, עליך לבדוק את הרעיון הבא. מניקור זה כולל מסמרים ארוכים בעלי צורת ארון. לכולם יש אומבר בייבי בומר מבריק ולציפורן אחת בכל יד יש גם עיצוב קריסטל. לכל אחד ממסמרי המבטא יש עיצוב נוצץ שונה והאבני החן באמת אומרות אמירה. מניקור כזה מושלם לנשים שאוהבות להתבלט ואוהבות להיראות גלאם.

ציפורני בייבי בומר עם ציפורני קריסטל מבטא

מָקוֹר: @sheadbeauty